Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hatixhe ne Tirane (TRR-813-28) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e I-re te nje vile, me siperfaqe 100 m2. Banesa eshte e rikonstruktuar dhe punuar ne menyre cilesore, me hyrje te vecante. Hapesira esht...

Apartament 2+1 me qera te Liqeni Artificial ne Tirane (TRR-813-27) Cmimi:800 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te preferuara te qytetit. Shume prane ajrit te paster te Liqenit Artificial te Tiranes, zones se ish-Bllokut e shume vend...

Apartament 2+1 me qera te Stacioni i Trenit ne Tirane (TRR-813-24) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te pallatit, te pajisur me ashensor. Hapesira prej 96 m2 eshte e shperndare ne sallon ndenje, ambjent gatimi dhe ngrenje, 2 dhoma gjumi, ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-813-22) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera mbrapa Gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te populluar dhe mjaft te njohur te qytetit. Zona ofron te gjitha kushtet pe rte jetuar , si dhe eshte shume prane parkut te Ti...

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-813-21) Cmimi:450 euro

Apartament 2+1 me qera te ish Kinema 17-Nentori ne Tirane. Apartamenti ndodhet brenda kompleksit te pallatit, duke siguruar te gjitha kushtet e nevojshme per banim. Ai pozicionohet ne katin e III-te te banimit, me siperfaqe 114 m2....

Apartament 2+1 me qera te Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-813-20d) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 106 m2. Ne te do te gjeni sallonin e ndenjes se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe 2 b...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mylsym Shyri ne Tirane (TRR-813-19) Cmimi:400 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te njohur dhe te qete te qytetit, shume prane rruges Myslym Shyri, Unazes se qytetit, Gjykates se Faktit ne Tirane, etj. I pozicionuar ne kat...

Apartament modern 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane (TRR-813-17) Cmimi:350 euro

Apartament modern 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane. Apartamenti ndodhe ne katin e V-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 86 m2. Pallati ndodhet mes vilave, duke siguruar qetesine dhe sigurine e nevojshme per te jetuar....

Apartament 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane (TRR-813-15) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 65 m2. Hapesira eshte e organizuar ne sallon ndenje, dhome gjumi, aneks gatimi, ballkon dhe banjo. ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRR-813-13) Cmimi:420 euro

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te nje pallati te ri, me siperfaqe 96 m2. Ne te do te gjeni: -sallon ndenje te bashkengjitur me kuzhinen -dhome matrimoniale me banjo bre...

Apartament 1+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-813-12) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Kjo prone ndodhet ne nje lagje mjaft te mire dhe te qete te qytetit, shume prane Liqenit Artificial. Apartamenti pozicionohet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri, i cili ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRR-813-11) Cmimi:400 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 154 m2 te organizuara ne 5 dhoma dhe nje depo. Ju mund ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane , (TRS-117-26a)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane, shum...

Cmimi:265.000 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane, (TRR-117-27d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane, (TRS-117-28d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje afer Fakultetit  te Mjekesise ne Tira...

Cmimi:85.000 Euro

Apartament modern per qera tek Long Hill Residence ne Lunder , Tirane , (TRR-117-29a)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne nje komplekset rezidenciale me te mirenjohura ...

Cmimi:1000 Euro

Dyqan me qera prane Parkut Kombetar ne Tirane (TRR-117-30K)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Dyqani ndodhet ne ka...

Cmimi:1000 euro