Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane (TRR-1013-55) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera prane shkolles 11-Janari ne Tirane. Banesa ndodhet ne nje lagje mjaft te njohur te qytetit, shume prane zones se Bllokut, Stadiumit Dinamo, etj. Pozicionohet ne katin e VII-te te banimit, me siperfaqe 110m2....

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane (TRR-1013-46) Cmimi:500 euro

Apartament 3+1 me qera prane Gardes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt dhe te fundit te nje pallati ekzistues, me siperfaqe 102 m2. Siperfaqja eshte e shperndare mjaft mire ne sallon ndenje, aneks gatimi, 3 dhoma gjumi...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane (TRR-1013-45) Cmimi:1000 euro

Apartament 2+1 me qera prane Presidences ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane qendres dhe pikave kyce te Tiranes. Shume prane zones se Bllokut, Liqeni Artificial, Parkut te Tiranes , etj. I pozicionuar ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane (TRR-1013-39) Cmimi:850 euro

Apartament 3+1 me qera prane zones se ish-Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft te njohur te qytetit, duke plotesuar te gjitha kushtet per te jetuar. Ju do te gjendeni shume prane zones se ish-Bllokut, Stadiumit...

Apartament 2+1 me qera pas Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-1013-36) Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit, shume prane rrugeve kryesore dhe plot ajer te paster. Banesa pozicionohet ne mes te pyllit, ne katin e XI-te te nje...

Apartament 3+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRR-1013-35) Cmimi:600 euro

Apartament 3+1 me qera perballe ish-Ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane. Apartamenti shtrihet ne katin e I-re te nje pallati ekzistues, me siperfaqe 105 m2. Siperfaqja eshte e shperndare ne sallon ndenje, dhome gatimi e vecuar, 3 dh...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1013-34) Cmimi:250 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati ekzistues, me siperfaqe 70m2. Ne te perfshihet sallon i madh ndenje, aneks kuzhine i vecuar, dhome gjumi, tualet dhe korri...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane (TRR-1013-31) Cmimi:550 euro

Apartament 2+1 me qera te Shallvaret ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje pallati ekzistues, me siperfaqe 100 m2. Banesa eshte rikontruktuar dhe organizuar nga e para. Pronaret e kane ndertuar sallonin e ...

Apartament 2+1 modern me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane (TRR-1013-30) Cmimi:600 euro

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit, shume prane rrugeve kryesore dhe plot ajer te paster. Banesa pozicionohet ne mes te pyllit, ne katin e IX-te te nje palla...

Apartament 2+1 me qera te Zogu i Zi ne Tirane (TRR-1013-29) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera te Rrethrotullimi i Zogut te Zi ne Tirane. Kjo prone ndodhet ne kati e III-te nje pallati te ri, me siperfaqe 92 m2. Hapesira perfshin sallonin e ndenjes + kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor, 2 banjo dhe ballko...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-1013-27) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera prane Universitetit te New York-ut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft te njohur dhe te populluar te qytetit, duke ju siguruar te gjitha fasilitetet e nevojshme, si: supermarkete, dyqane, biznese etj....

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane (TRR-1013-26) Cmimi:450 euro

Apartament 2+1 me qera pas Gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane. Kjo prone ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri, prane ajrit te paster te Parkut te Tiranes, dhe shume prane rruges kryesore, rruges se Elbasanit. Me nje si...

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane, (TRR-101-17)
Tirane,Albania

Apartament me qera tek rruga Pjeter Bogdani.Nje apartament spacioz d...

Cmimi:800

Hapesire e madhe per zyra me qera tek sheshi Avni Rustemi, Tirane (TRR-101-18)
Tirane,Albania

 Ne nje nga vendet me strategjike te Tiranes,nje hapesire me nj...

Cmimi:1700 /month

Toke ne shitje afer Qytetit Studenti, Tirane , (TRS-101-19)
Tirane,Albania

Pjese toke per shitje afer Qytet Studentit ne Tirane.Me letra te rre...

Cmimi:1000 /m2

Hotel per shitje ne Golem,500m nga Shkembi i Kavajes (TRS-101-20)
Golem,Albania

Hotel ne shitje ne nje nga vendet me te populluara per turistet ne G...

Cmimi:2.500.000

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane , (TRR-101-21)
Tirane,Albania

Apartament i ri i mobiluar me hapesire 145 m2 ne nje nga pjeset me t...

Cmimi:550