Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1+1 me qera prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-1013-25) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera prane 21 Dhjetorit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati ekzistues, me siperfaq 86 m2. Shtepia eshte e bollshme dhe e organizuar mjaft mire. Hapesira eshte e shperndare ne sal...

Apartament 3+1 me qera prane Shkolles Vasil Shanto ne Tirane (TRR-1013-24) Cmimi:400 euro

Apartament papafingo 3+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt dhe te fundit te nje pallati ekzistues. Banesa eshte rikonstruktuar dhe punuar nga e para. Perfshin nje siperfaqe ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane (TRR-1013-23) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Kjo prone pozicionohet ne katin e V-te te nje pallati te ri, ne nje lagje mjaft te njohur te qytetit. Ndodhet shume prane rruges Myslym Shyri, rruges se Kavajes, qendres se Tir...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-1013-22) Cmimi:450 euro

Apartament 3+1me qera prane Doganes se Tiranes. Apartamenti shtrihet ne katin e VII-te te banimit, me siperfaqe totale 160 m2. Eshte mjaft i pershtatshem si per zyra ashtu edhe per banim.  Ne te do te gjeni sallonin e ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-1013-19) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e X-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 112 m2. Ne te do te gjeni:  -sallonin e ndenjes + kuzhine, me te gjitha mobiljet dhe pajis...

Apartament 2+1 me qera prane shkolles Vasil Shanto ne Tirane (TRR-1013-18) Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Kjo prone megjithese ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te vjeter, eshte rikonstruktuar dhe ndertuar nga e para. Punimet e brendshme jane te reja dhe teper cilesore...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te Komunes se Parisit ne Tirane , (TRR-1013-17) Cmimi:400

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne fillimin e kesaj rruge ne nje ndertese te re banimi, ne katin e tete. Ka nje siperfaqe te brendhsme prej 98 m2 dhe perbehet nga sallon, kuzhine, 2 dho...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-1013-14) Cmimi:400 euro

Apartament 3+1 me qera prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin e II-te te banimit, me siperfaqe 110 m2. Ne te ju do te gjeni sallon ndenje dhe ngrenje, ambjentin e kuzhines, 3 dhoma gjumi, korridor, tual...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-1013-13) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera prane Kishes Katolike ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e X-te nje pallati te ri, me siperfaqe totale 115 m2. Ne te do te gjeni: -sallon ndenje me te githa mobiljet, TV, kondicioner etj. ...

Apartament luksoz 1+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-1013-10) Cmimi:500 euro

Apartament 1+1 modern me qera prane ish-Ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane. Kjo prone ju ofron nje mobilim teper bashkohor dhe te rehatshem. Cdo gje ne te eshte projektuar nga arkitekt, ne nje shije te vecante dhe luksoze. ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-1013-9) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera prane Universitetit te New York-ut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne sallon ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tu...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1013-8) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera prane Gjimnazit Arben Broci ne Tirane, ne rrugen Besim Imami. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 94 m2. Hapesirat jane te shperndara mjaft mire ne sallon ndenje+kuzhine, 2...

Zyre me qera ne nje qender biznesi prane Piramides ne Tirane (TRR-618-1L)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e kombit ne Tirane Pozicionohe...

Cmimi:2100 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Ali Visha ne Tirane, (TRS-618-2d)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apar...

Cmimi:77.000 Euro

Magazine me qera ne rrugen Ardeno, prane autostrades Tirane-Durres (TRR-618-3d)
Tirane,Albania

Magazine me qera ne kilometrin e dyte ne autostraden Tirane-Durres. ...

Cmimi:1650 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane , (TRR-618-4L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri, ne rrugen Mujo Ulq...

Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-618-4L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndod...

Cmimi:320 Euro