Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3+1 me qera ne Lunder ne Tirane (TRR-319-8T) Cmimi:1200 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 144 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me  kuzhinen, 3 dhoma gjum...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e ish Stacionit te Trenit ne Tirane (TRR-319-5S) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e ish Stacionit te Trenit, ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi,...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit te Thate, ne Tirane (TRR-319-4T) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina, ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 98 m2. Ambienti organizohet ne sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, korrido...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-319-3L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Ish Parkut te autobuzave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Shtepia ofron siperfaqe totale prej 93 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi ...

Apartament modern 3+1 me qera ne rrugen Jordan Misja, ne Tirane (TRR-319-1S) Cmimi:500 Euro

Apartament modern 3+1 me qera ne rrugen Jordan Misja, ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 123 m2 dhe siperfaqe te brendshme 110 m2. Ambienti organizohet ne sallon sebashku...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-219-43L) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera  prane shkolles Dora D’Istria ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje ndertese 4-kateshe shume prane rruges kryesore. Kati 4-te eshte papafingo me nje siperfaqe totale prej 75 m2 te organizuar ne...

Apartament 2+1 per qera prane rruges Teodor Keko ne Tirane (TRR-219-37L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Sokrat Miho ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane Viles L. Ofron siperfaqe totale prej 115 m2 te organizuar ne sallon sebashku me ambientin e ngrenies, kuzhine te vecu...

Apartament dupleks 2+1 me qera ne rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane (TRR-219-35S) Cmimi:1200 Euro

Apartament dupleks modern me qera ne rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte dhe te trete te nje ndertese te re. Ka nje siperfaqe totale prej 193 m2 e organizuar ne 2 kate si me poshte: Kati 1: Ambien...

Apartament modern 3+1 me qera ne zonen e Selvise ne Tirane (TRR-219-32L) Cmimi:1000 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te te nje pallatit te ri buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 220 m2 te organizuar ne sallon sebashku me ambientin e ngrenies, kuzhine te vecuar...

Apartament 2+1 me qera prane qendres Kristal, ne Tirane (TRR-219-31S) Cmimi:320 Euro

Apartament 2+1 me qera prane qendres Kristal, ne rrugen Tish Dahia, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te nje pallati te ri 10-katesh. Ka nje siperfaqe totale prej 86 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 76 m2. Ambienti eshte i ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit, ne Tirane (TRR-219-29S) Cmimi:434 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit, ne rrugen Medar Shtylla, ne Tirane. Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 105 m2 e organizuar ne nje sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 ...

Apartament me qera 2+1 tek ETC, Tirane (TRR-213-4)
Tirane,Albania

Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te pallatit me siperfaqe 120 m2....

Cmimi:700 Euro

Lokal me qera tek stadiumi Dinamo ne Tirane , (TRR-213-5)
Tirane,Albania

Lokal me qera ne rrugen Emin Duraku, tek Stadiumi Dinamo ne Tirane. ...

Cmimi:900

Bar- Lokal per shitje ne rrugen Emin Duraku ne Tirane , (TRS-213-6)
Tirane,Albania

Lokal per shitje ne rrugen Emin Duraku, tek Stadiumi Dinamo ne Tiran...

Cmimi:246.000 Euro

Apartament 3+1 modern me prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-718-16d)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane. Apartame...

Cmimi:1300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-514-50j)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartament...

Cmimi:300 euro