Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Jordan Misja ne Tirane, (TRR-1018-64d) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera prane kompleksit Panorama ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri. Siperfaqja e apartamentit eshte 109 m2 dhe eshte e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon, korido...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1018-63E) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysen Cino, prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile. Ka nje siperfaqe prej 150 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, nje k...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1018-61L) Cmimi:1000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri afer rruges Myslym Shyri. Ofron siperfaqe totale 190 m2, nder to 130 jane te brendshme dhe 60m2 eshte verande. Organizohet ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-1018-60E) Cmimi:360 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Emil Legrand, ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane. Ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te ndertuar ne vitin 2000, pa ashensor. Siperfaqja prej 141 m2 organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane, (TRR-1018-55d) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera  mbas Hotel Ferrarit ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Siperfaqja totale eshte 110 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon, kor...

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1018-52E) Cmimi:1000 Euro

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial, ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e III-te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 211 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, 3 dhoma gjumi, 3 tu...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1018-43L) Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore. Me siperfaqe te brendshme prej 63.4 m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, tuale...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-1018-42d) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 prane Ish Stacionit te Trenit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 10te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 125 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon dhe tualet. Ofrohet i ...

Apartament 1+1 me qera prane Liceut Artistik Jordan Misja ne Tirane (TRR-1018-41L) Cmimi:550 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri shume prane me rrugen kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 90 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, kor...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Shkozes ne Tirane (TRR-1018-34L) Cmimi:200 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Aleksander Marteli afer Televizionit News 24 Ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Apartamenti ofron siperfaqe totale prej 110 m2 organizohet na sallon...

Apartament 2+1 me qera shume prane rruges se Kosovareve ne Tirane (TRR-1018-33L) Cmimi:550 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofron kushte bashkohore, buze rruges kryesore. Me nje siperfaqe totale prej 108 m2 organizohet ne sallon, me kuzhine te v...

Apartament 1+1 me qera prane Mozaikut ne Tirane (TRR-1018-31L) Cmimi:280 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallat te ri shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 65 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhoma gjumi, tuale...

Apartament 2 + 1 per shitje prane zones se Laprakes ne Tirane (TRS-1015-16b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane rruges Lord Bajron ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:60.000 Euro

Apartament modern 2 + 1 me qera prane Parkut te Madh te Tiranes (TRR-115-40b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Pozic...

Cmimi:1.200 Euro

Apartament dupleks luksoz per shitje ne qytetin e Durresit , (DRS-115-5a)
Durres,Albania

Apartament dupleks  per shitje ne qytetin e Durresit. Apartame...

Cmimi:800.000

Apartament 1+1 per shitje ne plazhin e Durresit , (DRS-115-6a)
Durres,Albania

Apartament per shitje ne Plazhin e Durresit. Apartamenti ka nje sip...

Cmimi:40.000

Apartament 2 + 1 me qera prane Sheshit Willson ne Tirane (TRR-115-41b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Ndodhet ne katin...

Cmimi:450 Euro