Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-1013-7) Cmimi:350 euro

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te te nje pllati te ri, me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 90 m2 te shperndare ne sallon ndenje se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, &n...

Apartament 2+1 me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane (TRR-1013-6d) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te populluar te qytetit, midis unazes se Tiranes dhe bulevardit Zogu I. Pozicionohet ne katin e II-te te banimit, me siperfaqe 120...

Apartament modern me qera ne Qender te Tiranes (TRR-1013-5) Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 modern me qera perballe Parlamentit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, shume prane rrugeve kryesore dhe pikave kyce te Tiranes. Me nje siperfaqe prej 108 m2, ne te do te gjeni sallonin e ndenjes, am...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-1013-3) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera perballe Disko Calvin ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, ne katin e V-te, me siperfaqe 96m2. Shtepia eshte mjaft e bollshme dhe e organizuar ne sallon ndenje+kuzhine, dhome gjumi, ballkon, tu...

Apartamente me qera per biznes ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-1013-2) Cmimi:1400 euro

Apartamente per zyra me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne katin e V-te te nje pallati te ri, me siperfaqe totale prej 310 m2. Secili prej tyre ofron 155 m2; te ndare ne sallon, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 b...

Apartament 3+1 me qera te Stacioni i Trenit ne Tirane (TRR-1013-1) Cmimi:700 euro

Apartament 3+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 155 m2. Hapesirat jane mjaft te bollshme dhe te organizuara mjaft mire. Ne te perfshihet sallon i...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane, (TRR-913-32) Cmimi:230 Euro

Apartament me qera perballe shkolles Harry Fultz ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues , me nje siperfaqe prej 60 m2 ofron hapesirat e nevojshme per kuzhinen, sallon, ballkon, dhome gjumi, banjo, korrido...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane (TRR-913-31) Cmimi:800 euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te ri, me ashensor. Me siperfaqe 110 m2, banesa ju ofron sallonin e ndenjes, ambjentin ngrenje-gatim, 2 dhoma gjumi, ballk...

Apartament modern me qera prane Ministrise se Jashtme ne Tirane (TRR-913-28) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera ne Bulevardin Zhan D’Ark ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te nje pallati te ri, me siperfaqe 70 m2. Pallati ju mundeson ashensor, administrim dhe siguri. Banesa eshte e punuar dhe mob...

Apartament 1+1 me qera te Zogu i Zi ne Tirane (TRR-913-27) Cmimi:250 euro

Apartament 1+1 me qera te rrethrrotullimi i Zogut te Zi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te te nje pallati te ri  dhe teper cilesor ne punime. Ka nje siperfaqe prej 80 m2, te ndare ne sallon ndenje, aneks gatimi, d...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Riza Cerova ne Tirane (TRR-913-26S) Cmimi:900 euro

Apartament 2+1 modern me qera prane shkolles se Kuqe, ne rrugen Riza Cerova, ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me siperfaqe totale 111 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne: sallon ndenje, ambient gatim-ngre...

Apartament 1+1 me qera te Stadiumi Dinamo ne Tirane (TRR-913-23) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 70m2. Ne te ju do te gjeni: -sallon ndenje i mobiluar me kolltuqe bashkohore, TV, digital, kodic...

Ambient zyre me qera prane Qendres Toptani ne Tirane (TRR-219-44T)
Tirane,Albania

Zyre me qera prane rruges Abdi Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne k...

Cmimi:5000 Euro

Apartament modern 3+1 me qera ne rrugen Jordan Misja, ne Tirane (TRR-319-1S)
Tirane,Albania

Apartament modern 3+1 me qera ne rrugen Jordan Misja, ne Tirane. Nd...

Cmimi:500 Euro

Vile 4 kateshe per shitje ne zonen e Saukut, ne Tirane (TRS-319-2T)
Tirane,Albania

Vile 4 kateshe per shitje prane rruges Ahmet Duhanxhiu ne Tirane. N...

Cmimi:350.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-319-3L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Ish Parkut te autobuzave ne Tirane. Nd...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit te Thate, ne Tirane (TRR-319-4T)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina, ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:600 Euro