Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3+1 me qera pas Albtelecom-it ne Tirane (TRR-913-22) Cmimi:300 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati, me ashensor. Ne nje siperfaqe prej 108 m2 perfshihen: sallon ndenje + aneks gatimi, 3 dhoma gjumi, ballkon, 2 tualete...

Apartament 1+1 modern me qera tek Shallvaret ne Tirane (TRR-913-21E) Cmimi:450 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova tek zona e Shallvareve, ne Tirane. Ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 90 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen, nje dh...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane (TRR-913-20) Cmimi:400 euro

Apartament 1+1 me qera pas Postes Qendrore ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 67 m2. Hapesirat ofrojne sallonin e ndenjes te bashkengjitur me kuzhinen, 1 dhome gjumi, korridor, ballkon...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane (TRR-913-18) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera pas Postes Nr.8 ne Tirane. Apartament ndodhet ne nje zone te njohur te qytetit, prane Sheshit Wilson, Stadiumit Dinamo, zones se Bllokut, Liqenit Artificial, etj. Kjo prone ndodhet ne katin e V-te, me ashenso...

Apartament 2+1 me qera te Europian Trade Center (ETC) ne Tirane (TRR-913-17K) Cmimi:1400 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat me cilesore dhe te preferuara te qytetit. Pallati ju siguron te gjitha kushtet, ne nje cilesi te larte: -administrim 24 h ...

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-913-16) Cmimi:550 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri, me siperfaqe totale 140 m2. Hapesira eshte e organizuar ne 4 dhoma, 2 tualete, 2 ballkone dhe korridore. ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane (TRR-913-15) Cmimi:700 euro

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te preferuara te qytetit, prane gjelberimit dhe ajrit te paster se Parkut te Tiranes, si dhe shume prane rruges se Elbasanit, Bulevardit ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane (TRR-913-13) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera perballe Gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, te pajisur me 2 ashensore. Ka nje siperfaqe te bollshme prej 100m2, te organizuar ne sallon ndenje, ...

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-913-12E) Cmimi:650 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Jan Kukuzeli, shume prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Ndodhet ne katin e X-te te nje pallati te ri.  Ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashke...

Apartament dupleks me qera te Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-913-10) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te re te qytetit, shume prane Unazes se Madhe, Kopshtit Botanik, Rezidences se Kodres se Diellit, etj. Banesa ndodhet ne katin e VI-te nje ...

Apartament dupleks me qera ne Qender te Tiranes (TRR-913-9) Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te vjeter dhe te qete te Tiranes, shume prane Qendres, Stacionit te Trenit dhe rrugeve kryesore te qytetit. Pozicionohet ne katin e V-te dhe te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane (TRR-913-8) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe te vjeter te Tiranes. Banesa pozicionohet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri, me siperfaqe totale 170 m2. Hapesira e...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane (TRR-115-45b)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 dhe 2+1 me qera prane zones se Xhamllikut ne Tirane. ...

Cmimi:900 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali ne Tirane (TRR-916-10d)
Tirane,Albania

Apartament me qera perballe me Aba Center ne Tirane. Pozicionohet ne...

Cmimi:800 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-115-54b)
Tirane,Albania

Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesor...

Cmimi:260.000 Euro

Toke per shitje prane autostrades Tirane-Durres ne zonen e Kasharit (TRS-115-46b)
Tirane,Albania

Toke per shitje prane rruges Iliria ne Tirane. Pozicionohet buze rr...

Cmimi:3.750.000 Euro

Biznes me qera ne rrugen Njazi Meka ne Tirane (TRR-115-47r)
Tirane,Albania

Kompleks me qera ne rrugen Njazi Meka ne Tirane.Kompleksi  pozi...

Cmimi: 5000 Euro