Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3+1 me qera te Qendra Kristal ne Tirane (TRR-613-6) Cmimi:400 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane. Banesa pozicionohet ne nje kompleks pallatesh i cili krijon te gjitha kushtet e kerkuara, si: ashensor, uje dhe drita 24h, vende per te luajtur femijet, markete, bare etj. ...

Apartament 2+1 me qera te Liceu Artistik ne Tirane (TRR-613-5) Cmimi:450 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Me siperfaqe 120 m2, apartamenti eshte teper spacioz dhe i organizuar mjaft mire. Ne te do te gjeni: -sallon ndenje te kompletuar me kolltuqe dhe Tv -2 dhoma g...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane, (TRR-613-4) Cmimi:600

Apartament me qera ne  Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks fare te ri pallatesh me punime shume cilesore si Brenda ashtu edhe nga jashte. Apartamenti ka shperndarje te mire duke ofruar sallo...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRR-613-2) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera te “Ushtari i Panjohur” ne Tirane. Megjithese apartamenti pozicionohet ne katin e V-te te nje pallati eksistues, ai eshte i rikonstruktuar dhe me punime cilesore. Ne te do te gjeni te gjitha pajis...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRR-513-41) Cmimi:450 euro

Apartament 2+1 me qera te Vila Goldi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VI te nje kompleksi te ri pallatesh, duke ofruar te gjitha kushtet e kerkuara. Siperfaqja prej 94 m2 eshte e shperndare ne sallon ndenje dhe kuzhine, 2 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu Street in Tirana (TRR-513-40) Cmimi:700 euro

Apartament 2+1 me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane. Me siperfaqe 160 m2, apartamenti ndodhet ne katin e XII dhe te fundit te pallatit. Hapesira eshte e organizuar ne sallon ndenje, ambjent gatimi dhe ngrenje me vete, 2 dhom...

Apartament me qera me pamje nga Parku i Madh i Tiranes, (TRR-513-39) Cmimi:1000

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri dhe shume te mire mbajtur, me pamje nga Parku i Madh i Tiranes dhe gjithashtu me pamje nga Stadiumi Qemal Stafa. Apartamenti ...

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-513-38) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera prane Postes Shqiptare ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te pallatit eksistues me siperfaqe 76 m2. Ne te do gjeni te gjitha pajisjet dhe mobiljet e nevojshme per te jetuar. Hapesira eshte e...

Apartament 1+1 me qera te ATSH ne Tirane (TRR-513-35) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri, me ashensor. Ne te do te gjeni mobilje te reja dhe ne stil bashkohor. Siperfaqja prej 65 m2 eshte e shperndare...

Apartament 3+1 me qera te Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-513-34) Cmimi:800 euro

Apartament 3+1 me qera te Kompleksi Kika ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, duke ofruar ajrin e paster dhe qetesine e zones perreth. Siperfaqja prej 160 m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje te bashkengjitur me kuzh...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-513-33) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera prane Institutit te Higjenes ne Tirane. Megjithese ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te vjeter, apartamenti eshte i gjithi i rikonstruktuar dhe mobiluar. Aktualisht banesa eshte e organizuar ne sallon n...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes. (TRR-513-32) Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati te ri, me punime cilesore. Siperfaqia prej 121 m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje, ambjent gatimi dhe ngrenje, 2 dhoma gju...

Apartament duplex me qera prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane (TRR-916-16K)
Tirane,Albania

Apartament dubleks me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Dubleksi ...

Cmimi:450 euro

Dyqan me qera prane Unazes se Re ne Tirane (TRR-916-17K)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Dhaskal Todri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne ...

Cmimi:120 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje ne zonen e Unazes se Re ne Tirane (TRS-916-19b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Teodor Keko ne Tirane. N...

Cmimi:50.000 Euro

Apartament 3 + 1 per shitje prane bulevardit Zhan D Ark ne Tirane (TRS-916-20b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne krah te rruges Tefta Tashko Koco ne Tirane....

Cmimi:190.000 Euro

Apartament 3+1 me qera tek ETC ne Tirane (TRR-916-21K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Aparta...

Cmimi:1800 euro