Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3+1 me qera ne Don Bosko ne Tirane (TRR-713-50) Cmimi:280 Euro

Apartament 3+1 me qera ne Tirane. Apartament ndodhet ne zonen e Don Boskos, 100 m larg nga Kompleksin Vizion Plus. Banesa ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te vjeter, me siperfaqe 110 m2. Ne te ofrohet salloni i ndenj...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane (TRR-713-49d) Cmimi:700 euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te pallatit, me siperfaqe 117 m2. Ne kete banese do te gjeni gjithcka qe ju nevojitet, si: -sallon ndenje, i kompletuar me kolltuqe l...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRR-713-48) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera te Selvia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 95m2. Ne te do te gjeni sallonin e ndenjes dhe ngrenjes, 2 dhoma gjumi, korridor, 2 banjo dhe 3 ballkone. ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-713-47) Cmimi:350 euro

Apartament 3+1 me qera pas Big Market ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te njohur dhe mjaft te populluar te qytetit. Eshte prane qendres dhe pikave kyce te Tiranes. Zona ju ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme,...

Apartament dupleks 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-713-46) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera te kompleksi “Vizion Plus” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e X-te dhe te fundit te kulles, me siperfaqe totale 205 m2. Siperfaqja eshte e organizuar ne forme dupleksi, ne dy kate. ...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRR-713-43) Cmimi:400 euro

Apartament 3+1 me qera perballe ish Ekspozites “Shqiperia Sot” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te pallateve te vjetra buze unazes se qytetit. Pozicionohet ne nje zone te njohur dhe te qete te Tiranes....

Apartament modern 3+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane (TRR-713-41) Cmimi:1000 euro

Apartament 3+1 me qera te Gjimnazi Petro Nini Luarasi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te nje pallati te ri, me siperfaqe 122 m2. Hapesira eshte e organizuar mjaft mire ne sallon ndenje dhe gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tual...

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin "Vizion Plus" ne Tirane (TRR-713-37) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te , me siperfaqe 75 m2. Ne te do te gjeni ambjentin e ndenjes dhe gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Banesa ju ofrohet me te ...

Apartament 1+1 me qera te Ambasada Amerikane ne Tirane (TRR-713-34) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 70m2. Banesa ploteson te gjitha kushtet e kerkuara prej jush. Ne te do te gjeni te gjitha paj...

Apartament 3+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-713-30) Cmimi:400 euro

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges se Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje pallati ekzistues, me siperfaqe 110 m2. Megjithese ne pallat te vjeter, punimet e brendshme jane te reja dhe cilesore....

Apartament 1+1 me qera te ish Ekspozita ne Tirane (TRR-713-29) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60 m2 dhe ndodhet ne katin e V-te nje pallati te ri. Ne te do gjeni sallonin e ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit, dhome gjumi, b...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-713-26) Cmimi:450 euro

Apartament 2+1 me qera te ish Ekspozita “Shqiperia Sot”. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe populluar te Tiranes. Ne te do te gjeni komplekse pallatesh, supermarkete, zyra, lokale, dyqane e shume fasili...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Fortuzi ne Tirane (TRS-316-56K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Apar...

Cmimi:132.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane ish Ekspozites ne Tirane (TRS-316-57b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane bulevardit Gjergj Fishta ne Tirane. Ndo...

Cmimi:1000 Euro / m2

Apartament 1 + 1 me qera ne krah te rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRR-316-60b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne kompleksin Karl Topia ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:290 Euro

Dyqan Dupleks me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-319-45T)
Tirane,Albania

Dyqan Dupleks me qera prane Vizion Plusit ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:1200 Euro

Bar-restorant me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-316-61K)
Tirane,Albania

Bar-Restorant me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Lokali n...

Cmimi:1000 Euro