Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-713-47) Cmimi:350 euro

Apartament 3+1 me qera pas Big Market ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te njohur dhe mjaft te populluar te qytetit. Eshte prane qendres dhe pikave kyce te Tiranes. Zona ju ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme,...

Apartament dupleks 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-713-46) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera te kompleksi “Vizion Plus” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e X-te dhe te fundit te kulles, me siperfaqe totale 205 m2. Siperfaqja eshte e organizuar ne forme dupleksi, ne dy kate. ...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRR-713-43) Cmimi:400 euro

Apartament 3+1 me qera perballe ish Ekspozites “Shqiperia Sot” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te pallateve te vjetra buze unazes se qytetit. Pozicionohet ne nje zone te njohur dhe te qete te Tiranes....

Apartament modern 3+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane (TRR-713-41) Cmimi:1000 euro

Apartament 3+1 me qera te Gjimnazi Petro Nini Luarasi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te nje pallati te ri, me siperfaqe 122 m2. Hapesira eshte e organizuar mjaft mire ne sallon ndenje dhe gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tual...

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin "Vizion Plus" ne Tirane (TRR-713-37) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te , me siperfaqe 75 m2. Ne te do te gjeni ambjentin e ndenjes dhe gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Banesa ju ofrohet me te ...

Apartament 1+1 me qera te Ambasada Amerikane ne Tirane (TRR-713-34) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 70m2. Banesa ploteson te gjitha kushtet e kerkuara prej jush. Ne te do te gjeni te gjitha paj...

Apartament 3+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-713-30) Cmimi:400 euro

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges se Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje pallati ekzistues, me siperfaqe 110 m2. Megjithese ne pallat te vjeter, punimet e brendshme jane te reja dhe cilesore....

Apartament 1+1 me qera te ish Ekspozita ne Tirane (TRR-713-29) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60 m2 dhe ndodhet ne katin e V-te nje pallati te ri. Ne te do gjeni sallonin e ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit, dhome gjumi, b...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-713-26) Cmimi:450 euro

Apartament 2+1 me qera te ish Ekspozita “Shqiperia Sot”. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe populluar te Tiranes. Ne te do te gjeni komplekse pallatesh, supermarkete, zyra, lokale, dyqane e shume fasili...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-713-25) Cmimi:250 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete dhe te vjeter te qytetit. Ai pozicionohet ne katin e IV-rt te nje pallati, te pajisur me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 60 m...

Apartament 2+1 me qera te Zogu i Zi ne Tirane (TRR-713-24) Cmimi:...

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Karl Topia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nje kompleks te ri pallatesh, duke ju ofruar te gjitha fasilitetet e nevojshme. Ne te do te gjeni: ashensor, uje dhe drita 24 h, adm...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-713-23) Cmimi:250 euro

Apartament 2+1 me qera te Gjimnazi “Qemal Stafa” ne Tirane. Megjithese apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje pallati te vjeter, ai este i rikonstruktuar dhe punuar nga e para. Ka nje siperfaqe prej 76 m2 te organ...

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-913-12E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Jan Kukuzeli, shume prane Ambasades...

Cmimi:650 Euro

Apartament ne shitje tek Liqeni ne Tirane (TRS-215-11m)
Tirane,Albania

Apartament  ne shitje , prane liqenit ne Tirane.  Kompleks...

Cmimi:79.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane (TRR-913-13)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera perballe Gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tira...

Cmimi:350 euro

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRR-913-14)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane. Vila nd...

Cmimi:3000 euro

Apartament 2+1 per shitje afer me plazhin ne Shengjin , (SHS-715-1a)
Shengjin,Albania

Apartament 2+1  ne shitje ne Plazhin e Shengjinit. Apartamenti...

Cmimi:450 /m2