Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-613-20) Cmimi:450 euro

Apartament 2+1 me qera ne pas Alpet-it ne rrugen Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati me siperfaqe 90 m2. Siperfaqja eshte e shperndare ne sallonin e ndenjes, dhomen matrimoniale, dhomen per femije, ballko...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane (TRR-613-19) Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera te ATSH-ja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete dhe te njohur, duke ju krijuar te gjitha kushtet per te jetuar, prane qendres se Tiranes, ne unazen e qytetit e pikave te tjera kyce te qytetit. ...

Apartament i pershtatshem per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-613-18) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e II-te pallatit, me siperfaqe 75 m2. Megjithese banesa ndodhet ne pallat te vjeter, ajo eshte e rikonstruktuar me punime te reja dhe cile...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane (TRR-613-17S) Cmimi:800 euro

Apartament 3+1 modern me qera ne rrugen Hoxha Tahsim, ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te nje vile. Ofron nje siperfaqe prej 170 m2 i cila perfshine: sallon te madhe ndenje, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, dhome lavanderie, 2 b...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-613-15) Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje nga lagjet me te preferuara te qytetit, duke i plotesuar te gjitha kushtet e kerkuara. Ai ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ri, qe...

Apartament 3+1 me qera te Liqeni Artificial ne Tirane (TRR-613-13) Cmimi:750 euro

Apartament modern 3+1 me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet larg zhurmes se qytetit, te Liqeni Artificial, ne nje zone te gjelbëruar dhe me ajer te paster. Keto karakteristika e bejne kete vend mjaft te preferuar. Apa...

Apartament 2+1 me qera prane Staconit te Trenit ne Tirane (TRR-613-12) Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Banesa ndodhet ne nje lagje te qete te qytetit, duke ofruar te gjitha fasilitetet e nevojshme, si: markete, bar kafe, afersi prej 10 min nga qendra e Tiranes etj. Ajo ndodhe...

Garsoniere me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRR-613-11) Cmimi:250 euro

Garsoniere me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje vile me siperfaqe 60 m2. Ne te do te gjeni dhomen e gjumit, ambjent gatimi dhe ngrenje e vecuar, tualet dhe ballkon. Me nj...

Apartament 2+1 me qera te Stacioni i Trenit ne Tirane (TRR-613-10) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin “Zogu i I” ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e VIII-te te pallatit, me siperfaqe 130 m2. Hapesirat jane te organizuar mjaft mire ne sallon ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, ...

Apartament 3+1 me qera te Qendra Kristal ne Tirane (TRR-613-6) Cmimi:400 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane. Banesa pozicionohet ne nje kompleks pallatesh i cili krijon te gjitha kushtet e kerkuara, si: ashensor, uje dhe drita 24h, vende per te luajtur femijet, markete, bare etj. ...

Apartament 2+1 me qera te Liceu Artistik ne Tirane (TRR-613-5) Cmimi:450 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Me siperfaqe 120 m2, apartamenti eshte teper spacioz dhe i organizuar mjaft mire. Ne te do te gjeni: -sallon ndenje te kompletuar me kolltuqe dhe Tv -2 dhoma g...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane, (TRR-613-4) Cmimi:600

Apartament me qera ne  Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks fare te ri pallatesh me punime shume cilesore si Brenda ashtu edhe nga jashte. Apartamenti ka shperndarje te mire duke ofruar sallo...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRS-1015-53K)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti nd...

Cmimi:64.000 Euro

Zyre me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-1015-54K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. I pozicionu...

Cmimi:230 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-1015-55b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:250 Euro

Apartament 3+1 me qera tek qendra Nobis ne Tirane (TRR-1015-56K)
Tirane,Albania

Apartament luksoz  me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane A...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 1+1 ne shitje afer Ambasades Amerikane ne Tirane (TRS-1015-58K)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 per shitje ne Rrugen e Elbasanit ne Tirane Apartam...

Cmimi:100.000 Euro