Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRR-613-2) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera te “Ushtari i Panjohur” ne Tirane. Megjithese apartamenti pozicionohet ne katin e V-te te nje pallati eksistues, ai eshte i rikonstruktuar dhe me punime cilesore. Ne te do te gjeni te gjitha pajis...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRR-513-41) Cmimi:450 euro

Apartament 2+1 me qera te Vila Goldi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VI te nje kompleksi te ri pallatesh, duke ofruar te gjitha kushtet e kerkuara. Siperfaqja prej 94 m2 eshte e shperndare ne sallon ndenje dhe kuzhine, 2 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu Street in Tirana (TRR-513-40) Cmimi:700 euro

Apartament 2+1 me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane. Me siperfaqe 160 m2, apartamenti ndodhet ne katin e XII dhe te fundit te pallatit. Hapesira eshte e organizuar ne sallon ndenje, ambjent gatimi dhe ngrenje me vete, 2 dhom...

Apartament me qera me pamje nga Parku i Madh i Tiranes, (TRR-513-39) Cmimi:1000

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri dhe shume te mire mbajtur, me pamje nga Parku i Madh i Tiranes dhe gjithashtu me pamje nga Stadiumi Qemal Stafa. Apartamenti ...

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-513-38) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera prane Postes Shqiptare ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te pallatit eksistues me siperfaqe 76 m2. Ne te do gjeni te gjitha pajisjet dhe mobiljet e nevojshme per te jetuar. Hapesira eshte e...

Apartament 1+1 me qera te ATSH ne Tirane (TRR-513-35) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri, me ashensor. Ne te do te gjeni mobilje te reja dhe ne stil bashkohor. Siperfaqja prej 65 m2 eshte e shperndare...

Apartament 3+1 me qera te Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-513-34) Cmimi:800 euro

Apartament 3+1 me qera te Kompleksi Kika ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, duke ofruar ajrin e paster dhe qetesine e zones perreth. Siperfaqja prej 160 m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje te bashkengjitur me kuzh...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-513-33) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera prane Institutit te Higjenes ne Tirane. Megjithese ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te vjeter, apartamenti eshte i gjithi i rikonstruktuar dhe mobiluar. Aktualisht banesa eshte e organizuar ne sallon n...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes. (TRR-513-32) Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati te ri, me punime cilesore. Siperfaqia prej 121 m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje, ambjent gatimi dhe ngrenje, 2 dhoma gju...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane (TRR-513-31) Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera te Libri Universitar ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, prane zones se Bllokut dhe Liqenit Artificial. Ne te do te gjeni kushtet e kerkuara: mobilim bashkohor, t...

Apartament 2+1 me qera te Zogu i Zi ne Tirane (TRR-513-28) Cmimi:450 euro

Apartament 2+1 me qera ne Tirane. Me siperfaqe 130 m2, apartamenti ofron sallon te madh ndenje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Banesa ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te sapoperfunduar, me punim...

Apartament 2+1 me qera te Ambasada Amerikane ne Tirane (TRR-513-25) Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe ofron te gjitha kushtet e kerkuara. Ne te do te gjeni sallonin te bashkengjitur me kuzhinen me te gjitha pajisje...

Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Zologjik i Tirane , (TRS-214-22b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apa...

Cmimi:94 000 Euro

Apartament 2+1 me qera per zyra ne Tirane (TRR-214-24j)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Amb...

Cmimi:672 Euro

Apartament 2+1 me qera prane liqenit Artificial ne Tirane (TRR-214-25b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Shtepia...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane (TRS-214-26j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje te ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re. ...

Cmimi:700 euro/m2

Apartament luksoz me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-214-27j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Apartame...

Cmimi:2000 euro