Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera te Pallatet Agimi ne Tirane (TRR-513-5) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati te vjeter pa ashensor, me siperfaqe 70 m2. Ne te do te gjeni s...

Apartament 2+1 me qera te Liqeni Artificial ne Tirane (TRR-513-3k) Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin VII te pallatit, me siperfaqe 137 m2. Banesa eshte e organizuar ne sallon ndenje...

Apartament 2+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane , (TRR-513-1) Cmimi:350

Apartament 2+1 me qera tek Zogu i zi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete ten je kompleksi pallatesh te reja dhe shume te mirembajtura. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 108 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane , (TRR-413-65) Cmimi:700

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku, prane Gjykates se Larte dhe Albtelecomit. Pozicionohet ne katin e 7-te nga toka te nje pallati te ri dhe shume te mirembajtur, survej...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane (TRR-413-62) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e XI te nje pallati te ri. Siperfaqja prej 64 m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje,...

Apartament 1+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-413-61) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XII te nje pallati te ri, me siperfaqe 82 m2. Banesa eshte e organizuar n...

Apartament luksoz me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-413-60) Cmimi:1000 Euro

Apartament 2+1 me qera te ish-Ekspozita “Shqiperia Sot” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XII te nje pallati te ri, i pershtatur si dupleks. Me siperfaq...

Ambjent biznesi me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-413-57) Cmimi:10 euro/m2

Ambjent per biznes me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Me siperfaqe 170 m2, ambjenti eshte i organizuar ne 5 dhoma, 2 banjo dhe ballkone te mbyllur. Pozicionohet ne katin...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-413-55) Cmimi:500 euro

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin XI dhe XII te nje pallati te ri, me siperfaqe 212 m2. Banesa eshte ne forme dupleksi duke perfshir...

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-413-54) Cmimi:1400 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e XI te nje pallati te ri. Siperfaqja 200 m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje,...

Apartament 1+1 me qera tek Ish Ekspozita ne Tirane , (TRR-413-47) Cmimi:300

Apartament me qera tek Kullat e Ish Ekspozites “Shqiperia Sot “ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 71 m2, pozicionohet ne katin e 10 te nje pallati me ashens...

Apartament 3+1 me qera per biznes ne Bulevardin Zhan D'Ark ne Tirane (TRR-413-46) Cmimi:400 euro

Apartament 3+1 me qera prane Ministrise se Jashtme ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Siperfaqja 144 m2 eshte e orga...

Apartament 1+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-119-35L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Durresit, ne Tirane (TRS-119-36S)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Durresit, ne rrugen kryesore, ...

Cmimi:84.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Kristal, ne Tirane (TRR-119-37S)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton, prane qendres Kristal...

Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane 21 Dhjetorit ne Tirane (TRS-119-38L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Ndo...

Cmimi:82.000 Euro

Vile 4 kateshe per shitje tek Vilat Gjermane, ne Tirane (TRS-119-39S)
Tirane,Albania

Vile 4 kateshe per shitje tek Vilat Gjermane, ne rrugen Fuat Toptani...

Cmimi:350.000 Euro