Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane, (TRR-1212-21) Cmimi:1500 €

Apartament me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 200 m2 ju ofron sallon i bashkangjitur me guzhinen, i mobiluar ne menyre moderne dhe me oxhak fun...

Apartament me qera 2+1 tek rruga Urani Pano ne qender te Tiranes, (TRR-1212-20) Cmimi:350Euro

Apartament me qera 2+ 1stil duplex,tek rruga Urani Pano ne qender te Tiranes. Me nje siperfaqe te b...

Apartament me qera 1+1 tek Ministria e Shendetesise ne Tirane , (TRR-1212-19) Cmimi:35000 Leke

Apartament me qera tek bulevardi Bajram Curri prane Ministrise se Shendetesise 1+1 por shume spacioze . Pozicionohet ne katin e VI te nje ndertese te re.Me ashensor. S...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane , (TRR-1212-13) Cmimi:350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes, perballe Xhamise ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 70m2 ofron : 1 sallon ,1 dhome gjumi, tualet , ballkon dhe nje korridor te madh qe j...

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova , prane Gardes ne Tirane , (TRR-1212-12) Cmimi:1000 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova , tek Garda ne Tirane . Me nje siperfaqe prej 107 m2 ofron 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 dhome femijesh e pershtatur me zone studi...

Apartament me qera tek Pazari i Ri ne Tirane , (TRR-1212-11) Cmimi:350 €

Apartament me qera tek sheshi Avni Rustemi. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mirembajtur. Perbehet nga dhome ndenje +guzhine, 2 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. ...

Apartament me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane , (TRR-1212-10) Cmimi:300 €

Apartament me qera , kati i dyte i nje vile ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Apartamenti ka siperfaqe prej 75 m2 dhe perbehet nga dhome ndenje bashke me guzhinen, dhome gjumi , ...

Apartament me qera ne qytetin e Lezhes , (LER-1212-1) Cmimi:35.000 leke

Apartament me qera ne lagjen Beselidhja ne Lezhe. Apartamenti ka hapesira te bolleshme duke ofruar sallon bashkangjirur me guzhinen dhe pjesen e ngrenjes, 2 dhoma gjumi, banjo, 2 ...

Apartament me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane , (TRR-1212-3) Cmimi:300 €

Apartament me qera tek Bulevardi Zogu I, perballe maternitetit  . Me nje siperfaqe 105m2 ofron : sallon ndenje , zone ngrenie , kuzhine e ndare, 2 dhoma gjumi  , ballko...

Apartament me qera ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane, (TRR-1112-32) Cmimi:350 €

Apartament me qera ne rrugen Ferit Xhajko e Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri, me siperfaqe te bolleshme ofron dhome gjumi+dhome pune+dhome ndenje+kuzhine...

Apartament2+1 me qera tek Selvia ne Tirane, (TRR-1112-31) Cmimi:300 €

Apartament me qera ne rrugen e Saraceve ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri, kati i trete. Me nje siper...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Budi ne Tirane (TRR-814-33j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:900 euro

Dyqan ne shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRS-914-33j)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi ne shitje prane Komisariatit nr.4 ne Tirane.Dyqani n...

Cmimi:1800 euro/m2

Apartament 1 + 1 per shitje prane Shkembit e Kavajes ne Durres (DRS-814-2b)
Durres,Albania

Apartament per shitje te Shkembi i Kavajes.Banesa ndodhet ne katin e...

Cmimi:38.000 Euro

Apartament 2 +1 per shitje prane rruges Dervish Hatixhe ne Tirane (TRS-814-35b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane Shkolles 9-vjecare Lidhja e Prizrenit. ...

Cmimi:185.000 Euro

Okazion ne shitje pas Xhamise, te Kopshtit Botanik ne Tirane (TRS-814-36j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Apart...

Cmimi:45.000 euro