Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane (TRR-413-45) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera te ATSH-ja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe 120 m2. Hapesira eshte e organizuar ne sallon ndenje te ba...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-413-41) Cmimi:350 euro

Apartament 3+1 me qera prane Adidas ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati eksistues. Hapesira prej 90 m2 eshte e shperndare ne sallon ndenje te bashke...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane (TRR-413-40) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera te Farmacia Greke ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V te nje pallati te ri, me siperfaqe 76 m2. Hapesira eshte e shperndare ne sallon ndenje,...

Apartament 1+1 me qera te Prokuroria e Tiranes (TRR-413-38) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera te rruga Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri. Hapesira eshte e shperndare ne sallon bashkengjitur me...

Apartament 2+1 me qera te ATSH-ja ne Tirane (TRR-413-36) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati ekzistues, me siperfaqe 75 m2. Kjo siperfaqe eshte e shperndare ne s...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Zonja Curre ne Tirane (TRR-413-35) Cmimi:250 euro

Apartament 1+1 me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje vile, me hyrje me vete. Siperfaqja prej 80 m2 eshte e shperndare ne sa...

Apartament me qera perballe Presidences ne Tirane, (TRR-413-32) Cmimi:850

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri, karshi Presidences. Apartamenti pozicionohet ne nje nga pallatet me te mira dhe me te preferuara te Tiranes, duke dhene akses te shpe...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane (TRR-413-26S) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Vasil Shantos, ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri pa ashensor. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 65 m2 dhe 30 m2 verande e cila organizohet ne sallo...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-413-21) Cmimi:800 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Tish Daija ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VI te nje pallati te sapoperfunduar , me siperfaqe 160 m2. Hapesira eshte e shperndare...

Apartament 1+1 me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane , (TRR-413-16) Cmimi:300

Apartament 1+1 me qera tek Kompleksi Kika ne rrugen Komuna e Parisit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 74 m2 dhe ka nje shperndarje perfekte duke lene hapesirat e nevojshme per ...

Apartament per biznes me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-413-10) Cmimi:500 euro

Ambjent per biznes ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e III te nje pallati eksistues me siperfaqe 120 m2. Ambjenti eshte i organizuar ne 4 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane (TRR-413-9) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera prane Kishes Katolike ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe 120 m2. Banesa eshte e organizuar ne sallon nde...

Apartament dupleks me qera ne Qender te Tiranes (TRR-913-9)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:500 euro

Apartament dupleks me qera te Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-913-10)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartam...

Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 ne shitje ne Qender te Tiranes (TRS-913-11)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane...

Cmimi:79.200 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-913-12E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Jan Kukuzeli, shume prane Ambasades...

Cmimi:650 Euro

Apartament ne shitje tek Liqeni ne Tirane (TRS-215-11m)
Tirane,Albania

Apartament  ne shitje , prane liqenit ne Tirane.  Kompleks...

Cmimi:79.000 Euro