Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
KĂ«rko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haki Shehi, afer ambasades Turke ne Tirane, (TRR-1112-27) Cmimi:800 €

Jepet me qera kati i dyte i nje vile me hyrje komplet te vecante. Pozicionohet ngjitur me vilat e residences Amerikane ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 180 m...

Apartament me qera tek residenca Amerikane ne Tirane, (TRR-1112-26) Cmimi:700 €

Jepet me qera kati i pare i nje vile me hyrje komplet te vecante. Pozicionohet ngjitur me vilat e residences Amerikane ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 170 m2 ofron ...

Apartament me qera tek rruga e Elbasanit ne Tirane, (TRR-1112-24) Cmimi:550 €

Tirane, japet me qera ambjent modern biznesi ose banimi Kati 2-te, 130 m˛ . Ndodhet ne  rrugen e "Elbasanit", perballe Ambasades Amerikane-ngjitur me shtepine e femijes...

Apartment 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRR-1112-23) Cmimi:500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes, ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e tete te nje pallati te ri dhe me pamje te mrekullueshme nga Tirana.  Me nje ...

Apartament me qera afer Ambasades Amerikane ne Tirane , (TRR-1112-17) Cmimi:590 €/m2

Apartament me qera, pozicionohet ne katin e trete te nje vile, hyrje private. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 190 m2 dhe me nje verande te madhe. Perbehet ...

Apartament me qera tek Libri Univesitar ne Tirane, (TRR-1112-14) Cmimi:500 €

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi, afer Librit Universitar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 102 m2 dhe perbehet nga salloni, kuzhina, 2 dhoma gjumi, banjo, 2 ballko...

Apartament me qera ne Bllok, rruga Nikolla Tupe, ne Tirane (TRR-1112-13) Cmimi:500 €

Apartament me qera ne Bllok, rruga Nikolla Tupe. Pozicionohet ne katin e tete ten je pallati te rid he te mirembajtur. Apartamenti ka siperfaqe 100 m2 dhe ofron sallon mode...

Apartament duplex me qera tek Rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane , (TRR-1112-12) Cmimi:550 €

Apartamenti ndodhet ne rezidencen “Kodra e Diellit”. Eshte i tipit dublex, ne katin e trete ka soxhornon, ambjentin e gatimit, nje ballkon dhe nje tualet, nder...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane , (TRR-1112-11) Cmimi:650 €

Apartament (penthouse)140m2 sip banimi +100m2 verande perreth tij.Ndodhet ne katin e nente(i fundit) i cili eshte i ndare nga katet e tjere nep...

Apartament 3+1 me qera tek Residenca Kodra e Diellit ne Tirane, (TRR-1112-10) Cmimi:650 €

Ky apartament fantastik ndodhet ne nje nga vendet me te qeta te Tiranes, tek kompleksi residencial Kodra e Diellit. Apartamenti ka nje pamje te mrekullueshem te natyres midis ajrit te p...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane , ( TRR-1112_9) Cmimi:600 €

Apartament me qera ne Rr. Pjeter Bogdani  me pamje nga vilat e bllokut . Ne zemer te Tiranes me nje siperfaqe 126 m2 ju ofron sallon I madh bashkangjitur  me kuzhine...

Apartament 2+1 me qera tek kompleksi Panorama ne Tirana , (TRR-1112-8) Cmimi:350 €

Apartament 2+1 me qera ne unaze Kompleksi Panorama,ngjitur me shkollen Harry Fultz,prane stacionit te trenit. Apartament 2+1+2 tualete 116m e mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha ...

Apartament 2+1 me qera prane Bulevardit Deshmoret e Kombit, Tirane (TRR-213-36)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra  me qera mbrapa Kullave Binjake ne Tirane. Apa...

Cmimi:650 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut ne Tirane (TRR-213-37E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne zonen e Ish-Bllok...

Cmimi:500 Euro

Ambjent zyre me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane (TRR-213-38)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Ambjentet...

Cmimi:1000 euro

Ambjent per zyra me qera ne Bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane (TRR-213-39)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra me qera te Kullat Binjake ne Tirane. Apartam...

Cmimi:2000 euro

Ambjent biznesi ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-213-40)
Tirane,Albania

Ambjent per biznes me qera te Nobis Center ne Tirane. Ambjent...

Cmimi:800 euro