Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane (TRR-313-24) Cmimi:300 euro

Apartament me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati ekzistues, me siperfaqe 100m2. Apartamenti i pershatur si papafingo,...

Apartament 4+1 me qera ne Bulevardin Zhan D Ark ne Tirane (TRR-313-23) Cmimi:850 Euro

Apartament me qera per zyra prane Ministrise se Puneve te Jashtme ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe 175 m2. Apartamenti perfsh...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane (TRR-313-21) Cmimi:700 euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe 142 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 d...

Apartament luksoz 2+1 me qera te Parku i Tiranes (TRR-313-19d) Cmimi:1500 Euro

Apartament luksoz 2+1 me qera ne hyrje te Parkut te Tiranes. Apartamenti pozicionohet ne katin e IV te nje pallati te ri, me siperfaqe 144 m2. Apartamenti eshte i organizua...

Apartament dupleks me qera tek residenca Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-313-14) Cmimi:800

Apartament dubleks me qera tek residenca Kodra e Diellit ne Tirane. Nje apartament luksoz me cdo gje te re duke ju dhene qetesine dhe rehatine e nevojshme. Me nje siperfaqe...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-313-9) Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera te pallatet Agimi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III te nje pallati ekzistues me siperfaqe 103m2. Apartamenti eshte i shperndare ne sallon...

Apartament 2+1 me qera te Shallvaret ne Tirane(TRR-313-8) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V te nje pallati te vjeter me siperfaqe 80m2. Me orientim nga lindja, apartamenti ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bardhyl ne Tirane (TRR-313-5) Cmimi:350 euro

Apartament 3+1 me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues, buze rruges kryesore. Me siperfaqe 100 m2, apartamenti ofron 3 dhoma, sallonin te bashkengjitur m...

Apartament 2+1 me qera tek Liqeni ne Tirane, (TRR-313-3) Cmimi:350

Apartament 2+1 me qera afer Liqenit ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 107 m2 dhe pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me pamje nga pjesa e kopshtit Zoolog...

Apartament 2+1 me qera te kompleksi Dinamo ne Tirane(TRR-313-2) Cmimi:450 euro

Apartament me qera 2+1 te Kompleksi Dinamo. Ndodhet ne katin e I te nje pallati te ri me siperfaqe 80m2. Apartamenti eshte pershtatur ne formen e nje dupleksi ku ne ka...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-313-1) Cmimi:400 euro

Apartament 1+1 me qera te Drejtoria e Policise ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e III te nje pallati te ri. Me siperfaqe 66m2, apartamenti ofron sallon dhe dhom...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e ish Bllokut ne Tirane (TRR-213-51) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati ekzistues me siperfaqe 68m2. Banesa eshte e shperndare ne nje sall...

Apartament 1+1 luksoz per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-716-34K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Aparta...

Cmimi:100.000 Euro

Apartament luksoz 2+1 per shitje prane qendres Condor ne Tirane (TRR-716-35K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartament...

Cmimi:83.000 euro

Apartament 1 + 1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-716-36b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:400 Euro

Magazine me qera ne autostraden Durres - Tirane, km 6 (TRR-716-37b)
Tirane,Albania

Magazine me qera ne autostraden Durres – Tirane. Pozicionohet...

Cmimi:2500 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane bulevardit Zhan D Ark ne Tirane (TRR-716-38b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges Fadil Rada ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:250 Euro