Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament me qera 1+1 ne qender te Tiranes , (TRR-1112-7) Cmimi:300 €

Apartament me qera me sip. 67 m² tek Cirku ne Tirane . Apartamenti ka 1 dhome gjumi, soxhorno , 1 tualet dhe ballkon. Eshte totalisht i mobiluar, me kondicjoner . Esht...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina , (TRR-1112-6) Cmimi:400 €

Apartament me qera me sip. 110m2 tek Tirana e Re . Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, soxhorno e madhe, 1 tualet dhe ballkon. Eshte totalisht i mobiluar, me kondicj...

Apartament 2+1 me qera tek 9-kateshet ne Tirane , (TRR-1112-5) Cmimi:400 €

Apartamenti 2+1 me qera, ndodhet ne Pallatin e ri, menjehere pas dyqaneve NEPTUN ne Rrugen Luigj Gurakuqi. Eshte ne katin e 5-te te nje ndertese 12 kateshe. Pallati ka ashensor i cili punon rregullisht. Sip...

Apartament 2+1 me qera tek Hotel Diplomat II ne Tirane , (TRR-1112-4) Cmimi:400 €

Apartament me qera 2+1 100 m2 ne Bulevardin Bajram Curri prane Hotel Diplomat II, zone e cila eshte e qete dhe ka nje infrastrukture perfekte. Apartamenti eshte ndertim i vitit 2006 ne ...

Apartament 1+1 me qera tek Hotel Dinasty ne Tirane, (TRR-1112-3) Cmimi:300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani . Ndertim i ri , pozicionohet ne katin e trete , orientim Lindje . Me nje siperfaqe 65 m2 ofron sallon + kuzhine ,dhome gjumi, banjo,...

Apartament 1+1 me qera ne Vlore , (VLR-1012-3) Cmimi:290 €

Jepet me qera  Apartament modern ne qender te Vlores,vetem pak metra nga sheshi i Skeles.Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhine tualet dhe ballkon me pamje nga...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane, (TRR-1012-13) Cmimi:500 €

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne nje pallat te ri, me nje siperfaqe prej 125 m2 dhe perbehet nga sallon I madh + guzhine, 2 dhoma gjumi ( te...

Apartament 2+1 me qera afer Gardes se Republikes ne Tirane, (TRR-1012-12) Cmimi:650 €

Apartament me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit  ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 124 m2 dhe pozicionohet ne katin e dhjete te ketij pallati. Perbeh...

Apartament 2+1 me qira tek ish Parku i Autobuzave ne Tirane, (TRR-1012-9) Cmimi:25.000 leke

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Shefqet Musaraj, mbas Universitetit Europian te Tiranes. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 87 m2, e projektuar si 1+1 dhe e modifikuar ne 2+1. ...

Apartament 3+1 me qera ne hyrje te Bllokut te Ambasadave ne Tirane, (TRR-1012-3) Cmimi:1000 €

Jepet me qira apartament 123 m2, kati i pare, prane hyrjes se ambasadave ne rrugen e Durresit Tirane. Perbehet nga 3 dhoma gjumi, sallon i madh bashkangjitur me guzhine, 2 ban...

Apartament me qera tek Ambasada Amerikane ne Tirane, (TRR-1012-1) Cmimi:550 €

Shtepi me Qira Adresa: Rr. Elbasanit (Pallati mbi Federaten e Sportit, perkrah Ambasades Amerikane) Shk. 2 Kati 5, Tirane, Shqiperi Apartamenti: 2+1 (91 M2), ...

Apartament me qera tek Zogu i Zi, mund te perdoret per zyra, Tirane, (TRR-912-19) Cmimi:400 €

Apartament me qera tek Zogu i Zi ne Tirane. Me nje siperfaqe totale prej 108 m2 pozicionohet ne katin e trete te nje kompleksi te ndertuar vitet e fundit, ndertimet jane me ci...

Apartament 2+1 me qera ne nje kompleks rezidencial ne Sauk ,Tirane (TRR-416-26b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:1100 Euro

Apartament 2+2 per shitje tek pallati Ambasador 3 ne Tirane (TRS-416-27K)
Tirane,Albania

Apartament 2+2 per shitje ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartam...

Cmimi:464.400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-416-28b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne kati...

Cmimi:750 Euro

Vile 2 kateshe me qera ne nje qender rezidenciale ne Lunder , Tirane (TRR-416-29a)
Tirane,Albania

Vile me qera ne zonen e Lundres, pjese e nje kompleksi vilash shume ...

Cmimi:2000 Euro

Apartament 1+1 per shitje perballe ish-Ekspozites ne Tirane (TRS-416-30K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane. Apa...

Cmimi:62.000 euro