Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament me qera ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane,(TRR-213-50) Cmimi:220 €

Apartament 2+1 me qera mbas qendres Globe ne Tirane. Apartamenti eshte 87 m2 duke ofruar sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon. Pozicionohet ne katin e dyte...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane(TRR-213-47) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera prane qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e III te nje pallati ekzistues me siperfaqe 80 m2. Ne brendesi ju do mund te gjeni sallonin te...

Apartament me qera 3+1 ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane(TRR-213-44) Cmimi:700 Euro

Apartament 3+1 me qera perballe gjimnazit “Petro Nini Luarasi” ne Tirane. Apartamenti me siperfaqe 146m2, pozicionohet ne katin e 11 te nje pallati te ri. Apart...

Apartament 3+1 modern me qera te Nobis Center ne Tirane (TRR-213-43) Cmimi:1700 euro

Apartament 3+1 modern me qera te Nobis Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri.  Ka nje siperfaqe prej 170m2 e organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon....

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut ne Tirane (TRR-213-37E) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne zonen e Ish-Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne nje...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-213-34) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera te kullat e ish Ekspozita “Shqiperia Sot”. Apartamenti ndodhet ne katin e III te nje pallati te ri, ne katin e I te banimit. Me siperfaqe...

Apartament me qera 2+1 prane Zogut te Zi, Tirane (TRR-213-33) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges “Don Bosko” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V te nje pallati te ri me sipërfaqe 102 m2. Apartamenti ka nje arredim...

Apartament duplex me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-213-23S) Cmimi:800 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te dhe te 9-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 160 m2 i organizuar ne forme dupleksi me sallon te madhe dhe kuzhine te perbashket, 3 dhoma gju...

Apartament me qera 2+1 ne rrugen Pjeter Budi, Tirane (TRR-213-21) Cmimi:500 euro

Apartamenti ndodhet 200 m larg Liceut Artistik. Apartamenti pozicionohet ne katin e III te pallatit me siperfaqe 110 m2. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhin...

Apartament me qera 1+1 prane Ambasades Amerikane, Tirane (TRR-213-20) Cmimi:300 euro

Apartamenti ndodhet ne katin II te banimit te nje pallati te ri, me siperfaqe 65 m2. Ofron sallon, 1 dhome gjumi, kuzhine, ballkon dhe banjo. Apartamenti ...

Apartament me qera ne Tirane , tek zyrat e AlbTelecom, (TRR-213-19) Cmimi:1000 €

Apartament ne qender te Tiranes, mbrapa zyrave qendrore te AlbTelecom. Apartamenti poziconohet ne katin e katert te nje pallat te ri. Me nje siperfaeq te brendshme 1...

Apartament papafingo me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane , (TRR-213-18) Cmimi:600 Euro

Apartament papafingo me qera ne katin e 6 dhe te fundit te nje pallati te ri. Ndodhet afer liqenit te thate, me pamje te bukur dhe ajer te paster. Apartamenti ka nje siperf...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-717-49L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera shume prane me qendren e Tiranes. Ndodhet ne...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane (TRR-717-50K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti prane Sheshit Willson ne...

Cmimi:350 Euro

Apartament per zyre 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-717-51K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Anton Zako Cajupi ne Tirane. Hyrja...

Cmimi:600 Euro

Toke per shitje buze detit ne plazhin e Velipojes, Shkoder (VLS-717-1K)
Velipoje,Albania

Toke per shitje me 0 km distance nga deti ne Velipoje, Shkoder. Sip...

Cmimi:120.000 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-717-52K)
Tirane,Albania

Apartament luksoz 1+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane. B...

Cmimi:1000 Euro