Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-213-15) Cmimi:350 euro

Me nje siperfaqe 85 m2, apartamenti ofron 2 dhoma gjumi, sallon i madh i bashkengjitur me kuzhinen, ballkon, banjo dhe ngrohje me kondicioner. Apartamenti ofrohet pjeserisht i ko...

Apartament 1+1 me qera tek Piazza ne Tirane , (TRR-213-13) Cmimi:400

Apartament 1+1 me qera tek Piazza ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert, siper Bar Piazzes. Me nje siperfaqe prej rreth 70 m2 ofron nje mobilim modern dhe n...

Apartament me qera 1+1 ne rrugen e Barrikadave, Tirane (TRR-213-12) Cmimi:250 euro

Apartamenti ndodhet ne katin e IV te pallatit me nje siperfaqe prej 70 m2. Perbehet nga 1 dhome gjumi, kuzhina e bashkengjitur me sallonin, banjo, ballkon. Apartament...

Apartament me qera 2+1 ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane (TRR-213-11) Cmimi:500 euro

Apartamenti ndodhet ne katin e V te nje pallati te ri me siperfaqe rreth 100 m2. Perbehet nga 2 dhoma gjumi, kuzhine e ndare nga salloni, banjo, ballkon, ashensor. Apartame...

Apartament me qera 2+1 ne rrugen Sulejman Delvina, Tirane (TRR-213-7) Cmimi:500 euro

Apartament me qera prane stadiumit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri dhe ka 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine ,2 banjo . Ofrohet komplet i mobiluar dhe ...

Apartament me qera 2+1 tek ETC, Tirane (TRR-213-4) Cmimi:700 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te pallatit me siperfaqe 120 m2.  Perbehet nga 2 dhoma gjumi,...

Apartament me qera 3+1 ne rrugen Mihal Ciko, afer rruges se Durresit, Tirane (TRR-113-20d) Cmimi:600 euro

Apartament me qera prane Sigurimeve Shoqerore, afer rruges se Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V te nje pallati te ri me siperfaqe 145 m2. Perbehet nga 3 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane , (TRR-113-19) Cmimi:400

Apartament me qera ne rrugen  Muhamet Gjollesha ne Tirane. Me nje siperfaqe te brendshme prej 112 m2 e shfrytezuar ne menyren e duhur duke krijuar nje ambjent te ngrohte dhe...

Apartament duplex me qera 2+1 ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-113-18) Cmimi:600 euro

Apartament duplex me qera ne fillim te rruges e Kavajes, shume afer qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e III te banimit me nje siperfaqe 140 m2. Perbehet nga 2 dhom...

Apartament me qera 2+1 ne qender te Tiranes (TRR-113-17) Cmimi:600 euro

 Apartament me qera ne rrugen e Kavajes, shume afer qendres se Tiranes. Me hapesire prej 135 m2 eshte i pozicionuar ne katin e V te banimit te nje pallati te ri. Apartamenti...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku , Tirane , Shqiperi, (TRR-113-16) Cmimi:550

Apartament 2+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Reshit Collaku. Apartament pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri. Me nje siperfaqe prej 107 m2 ofron sallon , kuzhine ,...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-1118-14L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje prane Restorantit Bujtina e Gjelit ne Tira...

Cmimi:45.000 Euro

Truall dhe shtepi ne shitje ne Fushe Kruje (KRS-1118-1E)
Kruje,Albania

Truall dhe shtepi ne shitje ne Larushk, ne Fushe-Kruje. Trualli ka ...

Cmimi:350.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRS-1118-15L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. N...

Cmimi:90.000 Euro

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1118-17E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane. ...

Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1118-18E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku prane Gjykates se La...

Cmimi:400 Euro