Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera tek Stadiumi Qemal Stafa ne Tirane , (TRR-712-5) Cmimi:1000 €

Apartament me qera tek Stadiumi Qemal Stafa, ne fillim te rruges Faik Konica. I pozicionuar ne menyre perfekte ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane , (TRR-612-14) Cmimi:1000 €

Apartament luksoz  me qera ne Bllok ne Tirane.  Nje apar...

Apartament 2+1 me qera tek Liqeni ne Tirane, (TRR-612-10) Cmimi:1200 €

 Apartament ne katin 8 papafingo te nje pallati rezidenzial prestigjoz  ne Bllok 50 metra nga hyrja...

Apartament 2+1 me qera afer Zogut te Zi ne Tirane, (TRR-612-7) Cmimi:400 €

Apartament me qera perballe pallatit te sportit Avni Rustemi. Ndodhet ne nje pallat me 2 ashensor duke u pozicionuar ne katin e shtate, nje apartament plot drite natural...

Apartament me qera tek rruga Jusuf Vrioni, tek hotel Diplomat, (TRR-612-6) Cmimi:1300 €

Apartamenti ndodhet midis Hotel Diplomat & kryqezimit Komuna e Parisit, Kati i 2, Sip. 115 m2, sapo ka perfunduar rikonstruksioni i apartamentit si: ...

Garsoniere me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane, (TRR-512-9) Cmimi:150 €

Garsoniere me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne lagjen 21 Dhjetori. Me nje siperfaqe prej 30 m2 perbehet nga korridori, dhoma dhe banjo. Shume e pershtatshme per nje pe...

Apartament me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane ,(TRR-512-7) Cmimi:600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Marko Bocari afer Bllokut ne Tirane. E pozicionuar ne menyre perfekte ne nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane , (TRR-512-6) Cmimi:500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Bllok. Me nje siperfaqe prej 130 m2 ju ofron nje dhome ndenje te bollshme,guzhinen me vete, 2 dhoma gjumi , 2 banjo dhe ...

Apartament luksoz me qera ne rrugen Skerdilajd Llagami, afer stadiumit Qemal Stafa ne Tirane , (TRR-512-5) Cmimi:1850 €

Ndodhet ne katin e peste te nje ndertese te re dhe me pamje te mrekullueshme ngado qe do shihni. Nje nga apartamentet me te bukura te Tiranes dhe pozicionuar ne nje nder...

Apartament me qera per periudhen e plazhit ne Vlore, (VLR-512-2) Cmimi:300 €

Apartament me qera ne Vlore tek lagjia Pavaresia. Deshironi te kaloni pushime te bukura por ne te njejten kohe te ndjeheni si ne shtepi, atehere ju japim rastin te merrn...

Apartament me qera per periudha afatshkurtra ne Vlore, (VLR-512-1) Cmimi:300€

Apartament me qera ne Vlore tek lagjia Pavaresia. Deshironi te kaloni pushime te bukura por ne te njejten kohe te ndjeheni si ne shte...

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane, (TRR-512-2) Cmimi:30.000 leke

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat te ri 9-katesh, ne buze te rruges se Dibres. Apartamenti pozicionohet ne katin e fundit te ke...

Apartament 2+1 ne shitje te Kompleksi "Vizion Plus" ne Tirane (TRS-713-9)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:820 euro/m2

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin "Zogu i I" ne Tirane (TRS-713-10)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje prane Qendres se Tiranes. Apartamenti ndod...

Cmimi:105.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-713-11)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne Kompleksin Vizion Plus ne Tirane. Apart...

Cmimi:95.000 �

Apartament 1+1 ne shitje te Zogu i Zi ne Tirane (TRS-713-12)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne Kompleksin Karl Topia ne Tirane. Aparta...

Cmimi:77.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-713-13)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e...

Cmimi:250 euro