Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament me qera 2+1 te rruga Siri Kodra ne Tirane (TRR-113-13) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Pozicionohet ne katin e V te nje pallati me siperfaqe 110 m2. Apartamenti per...

Apartament me qera 2+1 perballe Parlamentit ne Tirane (TRR-113-12) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes.Pozicionohet ne katin e III te banimit, pa ashensore, me siperfaqe 110 m2. Apartamenti perbehet nga sallon ndenje, kuzhine e vec...

Apartament me qera 2+1 perballe Parlamentit me Tirane , (TRR-113-11) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera perballe Parlamentit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e III-te te nje pallati me siperfaqe 110 m2. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon i m...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane , (TRR-113-9) Cmimi:350 €

Apartament me qera ne Tirane ne rrugen Pjeter Budi. Pozicionohet ne katin e trete te  nje vile 2+1+aneks+verande me siperfaqe 110 m2. Kushte shume te mira, me pamje ng...

Apartament 3+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane, (TRR-113-8) Cmimi:350 €

Apartament me qera tek Zogu i Zi ,ne Tirane. Me nje siperfaqe 100 m2 perbehet nga  sallon +kuzhine , tre dhoma gjumi , 2 tualete dhe ballkon . Pozicionohet ne katin e ...

Apartament me qera 2+1 pas Fakultetit Ekonomik ne Tirane, (TRR-113-7) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera prapa Fakultetit Ekonomik ne Tirane, ne rrugen Hysen Cino.Apartamenti ka nje sipërfaqe prej 100 m2, i cili perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon i bashke...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane, (TRR-113-6) Cmimi:600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe perj 120 m2 dhe perbehet nga nje sallon i madh bashkangjitur me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, banj...

Apartament me qera afer Ambasades Amerikane ne Tirane, Shqiperi, (TRR-113-3) Cmimi:600 €

Apartament me qera ne katin e trete ten je vile, vetem 100 m nga Ambasada Amerikane. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 140 m2 dhe ofron sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, bal...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane, (TRR-113-1) Cmimi:400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri, ne katin e katert. Me nje siperfaqe 85 m2 ofron nje sallon dhe guzhine...

Apartament me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane, (TRR-1212-21) Cmimi:1500 €

Apartament me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 200 m2 ju ofron sallon i bashkangjitur me guzhinen, i mobiluar ne menyre moderne dhe me oxhak fun...

Apartament me qera 2+1 tek rruga Urani Pano ne qender te Tiranes, (TRR-1212-20) Cmimi:350Euro

Apartament me qera 2+ 1stil duplex,tek rruga Urani Pano ne qender te Tiranes. Me nje siperfaqe te b...

Apartament me qera 1+1 tek Ministria e Shendetesise ne Tirane , (TRR-1212-19) Cmimi:35000 Leke

Apartament me qera tek bulevardi Bajram Curri prane Ministrise se Shendetesise 1+1 por shume spacioze . Pozicionohet ne katin e VI te nje ndertese te re.Me ashensor. S...

Apartament 2+1 per shitje ne afersi te Stadiumit Dinamo ne Tirane (TRS-819-43L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Gjik Kuqali ne Tirane....

Cmimi:165.200 Euro

Apartament 1+1 me qera te Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-819-44S)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Apartam...

Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-819-45T)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:300 Euro

Dyqan me qera prane Stadiumit Dinamo ne Tirane (TRR-819-46L)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin per...

Cmimi:4000 Euro

Dyqan per shitje prane Stadiumit Dinamo ne Tirane (TRS-819-47L)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin ...

Cmimi:860.000 Euro