Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera afer Rajonit Nr.4 ne Tirane , (TRR-412-13) Cmimi:390 €

Apartamenti ndodhet disa metra larg Rajonit te Policise Nr. 4 (ne kryqezimin e rruges se Kombinatit me ate te Rrapit Trish, 50metra larg stacionit te autobuzit) eshte 11...

Apartament2+1 me qera afer stacionit te trenit ne Tirane , (TRR-412-12) Cmimi:550 €

Ky apartament eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe me nje standart te larte ju ofron komoditetin e kerkuar ne nje nga zonat me te bukura Tiranes. Ndodhet ne katin e 10...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen 'Don Bosko' ne Tirane , (TRR-412-8) Cmimi:300 €

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko, perballe qendres sociale me te njejtin emer. Kompleks I ri pallatesh dhe me punime shume te mira. Apartamenti pozicionohet ne kat...

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes ne zonen e Bllokut, (TRR-412-7) Cmimi:500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Bllok. Me nje siperfaqe prej 130 m2 ju ofron nje dhome ndenje te bollshme ngjitur me guzhinen, 3 dhoma gjumi , 2 banjo ...

Apartament 2+1me qera tek 21 Dhjetori ne Tirane, (TRR-412-6) Cmimi:400 €

Apartament me qera ne rrugen  “Muhamet Gjollesha”. Me nje siperfaqe te brendshme prej 100 m2 e shfrytezuar ne menyren e duhur duke krijuar nje ambjent te ngrohte dh...

Apartament 2+1 me qera afer Bllokut te Tiranes, (TRR-312-17) Cmimi:350 €

Jepet me qera apartament ne zonen e Bllokut te Tiranes. Apartamenti eshte 65 metra katror, i perbere nga salla e ndejtjes, kend kuzhine, nje dhome dopjo dhe nje dhome te...

Apartament 2+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane , (TRR-312-15) Cmimi:220€

Apartament me qera tek Zogu i Zi ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 85 m2 ju ofron nje soxhorno bashke me pjesen e ngrenjes dhe guzhinen e kompletuar plotesisht me te gjit...

Apartament 3+1 me qera tek Liqeni ne Tirane , (TRR-312-14) Cmimi:800 €

 Apartament ne katin e 5 te nje ndertese  me pamje nga liqeni e nga kodrat&...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane (TRR-312-13) Cmimi:500 €

Apartament me qera tek Lidhja e Prizrenit ne nje kompleks te ri pallati afer Parkut te Liqenit. Perbehet nga s...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri, afer Liqenit ne Tirane , (TRR-312-12) Cmimi:700 €

I pozicionuar ne pjesen me te preferuar ne Tirane , afer Parkut te Liqenit. Ndodhet ne nje ndertese te re te sapo perfunduar. Ky apartament ju ofron dhome ndenje dhe guz...

Apartament 1+1 me qera afer Liqenit te Thate ne Tirane, (TRR-312-7) Cmimi:100 €

Apartament me qera tek Liqeni I Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ten je ndertese te re dhe me siperfaqe prej 57 m2 ku ju ofron nje sallon (dhome ndenje), nje dhome g...

Apartament 2+1 me qera afer stadiumit Qemal Stafa ne Tirane , (TRR-312-5) Cmimi:700 €

Apartament me qera tek rruga Faik Konica afer stadiumit Qemal Stafa. Me siperfaqe 120 m2 ju ofron nje sallonin e ndenjes, guzhine te ndare , 2 dhoma gjumi dhe 2 banjo. Kompl...

Dyqan ne shitje prane rruges Jordan Misja ne Tirane (TRS-918-32E)
Tirane,Albania

Dyqan ne shitje ne rrugen Panorama, prane rruges Jordan Misja ne Tir...

Cmimi:62.700 Euro

Apartament duplex 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-918-24E)
Tirane,Albania

Apartament dupleks modern me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne ...

Cmimi:690 Euro

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Vilave Gjermane ne Tirane (TRR-918-25E)
Tirane,Albania

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Perbehet n...

Cmimi:1100 Euro

Dy apartamente me qera per biznes ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-918-26E)
Tirane,Albania

Dy apartamente me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ambientet jan...

Cmimi:900 Euro

Garsoniere me qera mujore prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-918-27E)
Tirane,Albania

Garsoniere me qera mujore ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:500 Euro