Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane , (TRR-1212-13) Cmimi:350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes, perballe Xhamise ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 70m2 ofron : 1 sallon ,1 dhome gjumi, tualet , ballkon dhe nje korridor te madh qe j...

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova , prane Gardes ne Tirane , (TRR-1212-12) Cmimi:1000 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova , tek Garda ne Tirane . Me nje siperfaqe prej 107 m2 ofron 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 dhome femijesh e pershtatur me zone studi...

Apartament me qera tek Pazari i Ri ne Tirane , (TRR-1212-11) Cmimi:350 €

Apartament me qera tek sheshi Avni Rustemi. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mirembajtur. Perbehet nga dhome ndenje +guzhine, 2 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. ...

Apartament me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane , (TRR-1212-10) Cmimi:300 €

Apartament me qera , kati i dyte i nje vile ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Apartamenti ka siperfaqe prej 75 m2 dhe perbehet nga dhome ndenje bashke me guzhinen, dhome gjumi , ...

Apartament me qera ne qytetin e Lezhes , (LER-1212-1) Cmimi:35.000 leke

Apartament me qera ne lagjen Beselidhja ne Lezhe. Apartamenti ka hapesira te bolleshme duke ofruar sallon bashkangjirur me guzhinen dhe pjesen e ngrenjes, 2 dhoma gjumi, banjo, 2 ...

Apartament me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane , (TRR-1212-3) Cmimi:300 €

Apartament me qera tek Bulevardi Zogu I, perballe maternitetit  . Me nje siperfaqe 105m2 ofron : sallon ndenje , zone ngrenie , kuzhine e ndare, 2 dhoma gjumi  , ballko...

Apartament me qera ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane, (TRR-1112-32) Cmimi:350 €

Apartament me qera ne rrugen Ferit Xhajko e Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri, me siperfaqe te bolleshme ofron dhome gjumi+dhome pune+dhome ndenje+kuzhine...

Apartament2+1 me qera tek Selvia ne Tirane, (TRR-1112-31) Cmimi:300 €

Apartament me qera ne rrugen e Saraceve ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri, kati i trete. Me nje siper...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haki Shehi, afer ambasades Turke ne Tirane, (TRR-1112-27) Cmimi:800 €

Jepet me qera kati i dyte i nje vile me hyrje komplet te vecante. Pozicionohet ngjitur me vilat e residences Amerikane ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 180 m...

Apartament me qera tek residenca Amerikane ne Tirane, (TRR-1112-26) Cmimi:700 €

Jepet me qera kati i pare i nje vile me hyrje komplet te vecante. Pozicionohet ngjitur me vilat e residences Amerikane ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 170 m2 ofron ...

Apartament me qera tek rruga e Elbasanit ne Tirane, (TRR-1112-24) Cmimi:550 €

Tirane, japet me qera ambjent modern biznesi ose banimi Kati 2-te, 130 m² . Ndodhet ne  rrugen e "Elbasanit", perballe Ambasades Amerikane-ngjitur me shtepine e femijes...

Apartament 3+1 me qera afer 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-1116-14L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Kongresi i Lushnjes. Ndodhet ne ka...

Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Kasharit ne Tirane (TRS-1116-15L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Agon, prane QTU-se ne kompleksin...

Cmimi:25.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Lushnjes (TRS-1116-16L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje afer 21 Djetorit  ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:85.000 Euro

Apartament 2+1 me qera te Zogu i Zi ne Tirane (TRR-1116-17L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne Zogun e Zi. Apartamenti pozicionohet ne k...

Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 me qera te rruga e Barrikadave ne Tirane , (TRR-1116-42a)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes, ngjitur me Unazen e vog...

Cmimi:1500 Euro