Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
KĂ«rko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera tek rruga e Elbasanit ne Tirane , (TRR-212-9) Cmimi:550€

Apartament me qera tek rruga e Elbasanit ne nje kompleks te ri pallati perball Ambasades Amerikane. Perbehet nga soxhiorno dhe guzhina te bashkangjitur dhe nje banjo. Aparta...

Apartament 2+1 me qera tek rruga e Elbasanit ne Tirane , (TRR-212-8) Cmimi:400€

Apartament me qera ne rrugen e Elbasanit perballe me Ambasaden Amerikane. Me nje siperfaqe pre 101 m2 ju ofron soxhiorno dhe guzhinen te ngjitur dhe te pajisur me te gjit...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane, (TRR-212-7) Cmimi:700 €

Ky apartament eshte nje okazion brilant per te pasur nje shtepi te ngrohte familjare ne vendin me te mire te qytetit. Me nje siperfaqe prej 126 m2 perbehet nga nje sallon...

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Bogdani, ne zonen e Bllokut, Tirane ,(TRR-212-5) Cmimi:500 €

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Bogdani, ne zonen e Bllokut ne Tirane, shtrihet ne 100 m2 me 2 dhoma gjumi dhe nje soxhiorno. Apartamenti ofrohet I pamobiluar dhe mund t...

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes, (TRR-101-108) Cmimi:450 €

Apartament me qera ne qender te Tiranes, vetem 500 m nga sheshi Skenderbej. Me siperfaqe 100 m2, nje dhome cift, nje dhome teke, guzhine kompletuar me te gjitha , soxhiorno ...

Apartament 2+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane , (TRR-101-107) Cmimi:400 €

Apartment me qera tek Zogu i Zi, kompleksi Karl Topia. Me nje siperfaqe110 m2 ju jep te gjitha ato cfare kerkoni ne nje shtepi. E mobiluar ne menyre modern dhe te vecante...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, (TRR-101-96) Cmimi:2700 €

Pozicionuar ne nje nga rruget me te preferuara te Tiranes, ky apartament me siperfaqe 270 m2 eshte nje zgjedhje e perkryer per nje shtepi ne kryeqytetin e Shqiperise. Me...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, (TRR-101-95) Cmimi:2500 €

Pozicionuar ne nje nga rruget me te preferuara te Tiranes, ky apartament me siperfaqe 280 m2 eshte nje zgjedhje e perkryer per nje shtepi ne kryeqytetin e Shqiperise. Me sti...

Apartament me qera tek sheshi Wilson ne Tirane , (TRR-101-91) Cmimi:1000 €

Apartament me qera tek sheshi Wilson ne Tirane. Me siperfaqe 180 m2 perbehet nga 3 dhoma gjumi, nje hapesire e madhe per guzhine te ngjitur me dhomen e ndenjes, 2 banjo dhe ...

Apartament 1+1 ne rrugen Fortuzi, afer shkolles 'Jeronim De Rada', (TRR-101-90) Cmimi:220 €

Apartament me qera tek rruga Fortuzi afer shkolles ‘Jeronim De Rada’, me nje siperfaqe totale prej 75 m2 perbehet nga dhoma e ndenjes e bashkangjitur me  pjesen e ngren...

Apartament 1+1 ne rrugen Suljeman Pasha,ngjitur me rrugen Fortuzi ne Tirane, (TRR-101-89) Cmimi:250 €

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha, me siperfaqe 74 m2 perbehet nga dhoma e ndenjes ngjitur me guzhinen dhe pjesen e ngrenjes, 1 dhome gjumi dhe nje banjo.Ne katin ...

Apartament me qera ngjitur me Universitetin Epoka ne Tirane, (TRR-101-87) Cmimi:400 €

Apartament duplex me siperfaqe 180 m2 qe ju ofron dopjo soxhiorno me guzhine ten dare dhe pjesen e ngrenjes, 2 dhoma gjumi ne katin e pare te kesaj ndertese dhe 2 banjo. Ne ...

Apartament 3+1 ne shitje prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane (TRS-1018-22E)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen At Zef Valentini, prane Drejtoris...

Cmimi:170.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-1018-23L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje shume prane Ish Parkut te Autobuzave ne Ti...

Cmimi:90.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane (TRS-1018-24E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Pazarit te Ri, shume prane shesh...

Cmimi:73.000 Euro

Dyqan me qera afer rruges se Durresit ne Tirane (TRR-1018-26L)
Tirane,Albania

Dyqan dupleks me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:2900 Euro

Garsoniere ne shitje prane rruges Siri Kodra ne Tirane (TRS-1018-27E)
Tirane,Albania

Garsoniere ne shitje ne rrugen Zenel Bastari, prane bllokut te magaz...

Cmimi:32.000 Euro