Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament me qera prane shkolles 'Emin Duraku', rruga Pjeter Bogdani, Tirane (TRR-101-81) Cmimi:450 €

Ky apartament eshte nje okazion brilant per te pasur nje shtepi te ngrohte familjare ne vendin me te mire te qytetit. Me nje siperfaqe prej 100 m2 perbehet nga nje sallon i ...

Apartament me qera tek kompleksi Karl Topia, Zogi i Zi, Tirane, (TRR-101-77) Cmimi:250 €

Apartament me qera tek Zogu i Zi. Me nje siperfaqe totale prej 75 m2 perbehet nga soxhiorno dhe pjesa e guzhines, nje dhome gjumi 2 banjo dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 1...

Apartament me qera tek stadiumi 'Selman Stermasi', (TRR-101-71) Cmimi:800 €

Apartament i kendshem me te gjitha mobiljet dhe pajisjet. Me nje siperfaqe prej 150 m2 perbehet nga 3 dhoma gjumi, 2 banjo, nje sallon i madh i ngjitur me guzhinen dhe pjese...

Apartament me qera tek rruga Reshit Petrela, midis stacionit te trenit dhe Gjykates se Apelit, (TRR-101-68) Cmimi:350 €

Ky apartament eshte nje okazion brilant per te pasur nje shtepi te ngrohte familjare ne vendin me te mire te qytetit. Me nje siperfaqe prej 110 m2 perbehet nga nje sallon i ...

Apartament me qera tek residenca 'Kodra e Diellit' ne Tirane, (TRR-101-62) Cmimi:400 €

Ky apartament eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe me nje standart te larte ju ofron komoditetin e kerkuar ne nje nga zonat me te bukura Tiranes. Ndodhet ne katin e 5 ...

Apartament me qera perball rrethrrotullimit te Zogut te Zi, (TRR-101-57) Cmimi:350 €

Nje hapesire e madhe dhe plot drite naturale ne nje nga zonat me preferuara te Tiranes per te krijuar nje biznes dhe per ta reklamuar ate. Me nje siperfaqe totale prej 100 m...

Apartament 2+1 me qera poshte stacionit te trenit ne Tirane, (TRR-101-56) Cmimi:350 €

Ky apartament eshte nje okazion brilant per te pasur nje shtepi te ngrohte familjare ne vendin me te mire te qytetit. Me nje siperfaqe prej 110 m2 perbehet nga nje sallon i ...

Apartament me qera tek kompleksi poshte stacionit te trenit ne Tirane, (TRR-101-55) Cmimi:600 €

Apartament i kendshem me te gjitha mobiljet dhe pajisjet. Me nje siperfaqe prej 140 m2 perbehet nga 3 dhoma gjumi, 2 banjo, nje sallon i madh i ngjitur me guzhinen dhe pjese...

Apartament me qera afer parkut te Liqenit Artificial ne Tirane , (TRR-101-50) Cmimi:600 €

Apartament me qera afer liqenit ne Tirane. Perbehet nga 3 dhoma gjumi dhe nje sallon I madh ku perfshihen pjesa e ndenjes, e ngrenjes dhe pjesa e guzhines e kompletuar. Nje ...

Apartament me qera ne rrugen Tefta Pashko prane Ministrise se Puneve te Jashtme ne Tirane , (TRR-101-37) Cmimi:300€

Apartament me qera ne rrugen Tefta Tashko prane Ministrise se Puneve te Jashtme. ...

Apartament me qera ne qender te Tiranes, tek rruga Lidhja e Prizrenit, (TRR-101-30) Cmimi:500 €

Ky apartament eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe me nje standart te larte ju ofron komoditetin e kerkuar ne qender te Tiranes, eshte ne pozicion ideal per te shijuar&nbs...

Dyqan ne shitje ne zonen e Xhamllikut ne Tirane (TRS-718-36E)
Tirane,Albania

Dyqan ne shitje ne zonen e Xhamllikut ne Tirane. Ai ndodhet ne rrug...

Cmimi:106.750 Euro

Dyqan ne shitje ne zonen e Paskuqanit ne Tirane (TRS-718-37E)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne zonen e Paskuqanit ne Tirane. Siperfaqja e hape...

Cmimi:100.000 Euro

Dyqan ne shitje ne zonen Qytet Studenti ne Tirane (TRS-718-38E)
Tirane,Albania

Dyqan ne shitje ne rrugen Pjeter Budi, prane zones Qyteti Studenti n...

Cmimi:190.000 Euro

Dyqan me qera ne zonen Qytet Studenti ne Tirane (TRR-718-39E)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne zonen Qytet Studenti ne Tiran...

Cmimi:650 Euro

Dyqan per shitje prane zones se Porcelanit ne Tirane (TRS-718-40L)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane Ndodhet ne katin p...

Cmimi:125.000 Euro