Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera tek Hotel Diplomat II ne Tirane , (TRR-1112-4) Cmimi:400 €

Apartament me qera 2+1 100 m2 ne Bulevardin Bajram Curri prane Hotel Diplomat II, zone e cila eshte e qete dhe ka nje infrastrukture perfekte. Apartamenti eshte ndertim i vitit 2006 ne ...

Apartament 1+1 me qera tek Hotel Dinasty ne Tirane, (TRR-1112-3) Cmimi:300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani . Ndertim i ri , pozicionohet ne katin e trete , orientim Lindje . Me nje siperfaqe 65 m2 ofron sallon + kuzhine ,dhome gjumi, banjo,...

Apartament 1+1 me qera ne Vlore , (VLR-1012-3) Cmimi:290 €

Jepet me qera  Apartament modern ne qender te Vlores,vetem pak metra nga sheshi i Skeles.Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhine tualet dhe ballkon me pamje nga...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane, (TRR-1012-13) Cmimi:500 €

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne nje pallat te ri, me nje siperfaqe prej 125 m2 dhe perbehet nga sallon I madh + guzhine, 2 dhoma gjumi ( te...

Apartament 2+1 me qera afer Gardes se Republikes ne Tirane, (TRR-1012-12) Cmimi:650 €

Apartament me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit  ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 124 m2 dhe pozicionohet ne katin e dhjete te ketij pallati. Perbeh...

Apartament 2+1 me qira tek ish Parku i Autobuzave ne Tirane, (TRR-1012-9) Cmimi:25.000 leke

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Shefqet Musaraj, mbas Universitetit Europian te Tiranes. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 87 m2, e projektuar si 1+1 dhe e modifikuar ne 2+1. ...

Apartament 3+1 me qera ne hyrje te Bllokut te Ambasadave ne Tirane, (TRR-1012-3) Cmimi:1000 €

Jepet me qira apartament 123 m2, kati i pare, prane hyrjes se ambasadave ne rrugen e Durresit Tirane. Perbehet nga 3 dhoma gjumi, sallon i madh bashkangjitur me guzhine, 2 ban...

Apartament me qera tek Ambasada Amerikane ne Tirane, (TRR-1012-1) Cmimi:550 €

Shtepi me Qira Adresa: Rr. Elbasanit (Pallati mbi Federaten e Sportit, perkrah Ambasades Amerikane) Shk. 2 Kati 5, Tirane, Shqiperi Apartamenti: 2+1 (91 M2), ...

Apartament me qera tek Zogu i Zi, mund te perdoret per zyra, Tirane, (TRR-912-19) Cmimi:400 €

Apartament me qera tek Zogu i Zi ne Tirane. Me nje siperfaqe totale prej 108 m2 pozicionohet ne katin e trete te nje kompleksi te ndertuar vitet e fundit, ndertimet jane me ci...

Apartament me qera tek Blloku i Ambasadave ne Tirane (TRR-912-18) Cmimi:350 €

Apartament me qira në Rrugën e Durrësit në Tiranë. 80 m2 apartament: sallon, zona ngrënie, kuzhinë, një dhomë gjumi, banjo, 2 ballkon...

Apartament 1+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane, (TRR-912-17) Cmimi:300 €

Apartament me qera tek Zogu i Zi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, ne katin e peste, me 2 ashensor. Me nje siperfaqe prej rreth 70 m2 ofron salloni...

Apartament 2+1 me qera tek Selvia ne Tirane , (TRR-912-15) Cmimi:400 €

Apartament me qera tek Selvia, vetem pak metra larg qendres se Tiranes. Me nje siperfaqe prej 98 m2, pallati i ri dhe shume i mirembajtur. Ndodhet ne katin e fundit ...

Vile 3 kateshe ne shitje prane Prokurorise se Tiranes (TRS-314-15j)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe ne shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Vi...

Cmimi:230.000 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-314-16j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje prane ish-Ambasades Jugosllave ne Tirane. ...

Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane (TRS-314-17b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apa...

Cmimi:2700 Euro / m2

Vile 4-kateshe me qera perballe TEG ne Tirane (TRR-314-18b)
Tirane,Albania

Vile 4-kateshe me qera ne zonen Mjull Bathore ne Tirane. Vila ka nj...

Cmimi:4000 Euro

Apartament 1 + 1 per shitje prane liqenit Artificial ne Tirane (TRS-716-19b)
Tirane,Albania

Apartament modern per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Pozi...

Cmimi:140.000 Euro