Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1117-45L) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore qe ofron administrim, ashensor dhe kamera sigurie 24-ore. Me siperfaqe totale prej 118m2 ndahet ne ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane, (TRR-1117-44d) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne rrugen  Kadri Brahimaj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile. Ka nje siperfaqe 40 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe koridor. Apartamenti ofrohet i m...

Apartament 2 + 1 me qera afes zones se Bllokut ne Tirane (TRR-1117-43R) Cmimi:300 euro

Apartament me qera prane zones se Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te vjeter pa ashensor ne rrugen Perlat Rexhepi, shume prane me Fakultetin e Drejtesise. Eshte i pozicionuar ne katin e 5-te dhe permban nje sipe...

Apartament 2 + 1 me qera afes zones se Bllokut ne Tirane (TRR-1117-37R) Cmimi:1300 euro

Apartament me qera ne rrugen janosh Huniadi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri qe ofron administrim, ashensor dhe siguri 24 ore. Siperfaqja e brendshme prej 150 m2 eshte e organizuar ne nje sallon te madh, kuzh...

Apartament 2+1 me qera prane zone se Selvise ne Tirane (TRR-1117-28L) Cmimi:550 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore dhe Qendren e Tiranes. Ka siperfaqe totale prej 110m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 d...

Apartament 2+1 me qera prane sheshit Avni Rustemi ne Tirane (TRR-1117-26d) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile . Ka nje siperfaqe prej 170 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, garderobe, lavanderi, dy ballkone dhe dy t...

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-1117-25L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron kushte bashkohore, ashensor, administrim dhe kamera sigurie 24-ore. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 118m2 i ndar...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane, (TRR-1117-22d) Cmimi:225 Euro

Apartament per qera prane rruges Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri. Siperfaqja e brendshme e apartamentit eshte 64 m2 e organizuar ne sallon, kuzhina e vendosur ne ballkon, dhome gjumi ...

Apartament 2+1 per me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-1117-20L) Cmimi:1000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron administrim ashensor dhe siguri 24-ore. Ofron siperfaqe totale prej 163.9 m2 te organizuar ne sallon te madh, kuzhin...

Apartament 1+1 me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-1117-19L) Cmimi:320 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Me ne siperfaqe prej 70m2 eshte e ndare ne sallon bshke me kuzhine, dhome gjumi matrimoniale, ...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Kristal ne Tirane (TRR-1117-18L) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane Ndodhet ne katin e 6-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 113m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjum...

Apartament 2+1 me qera prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane, (TRS-1117-15d) Cmimi:800 Euro

Apartament me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te ndertuar ne kohet e fundit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 122 m2 dhe verande 34 m2. Siperfaqja e brends...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-118-50L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:400 Euro

Vile per zyra me qera ne zonen e Selvise ne Tirane (TRR-118-51d)
Tirane,Albania

Vile per zyra  me qera ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane. Vila ...

Cmimi:2500 Euro

Apartament 3+1per shitje ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRS-118-52L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Ndod...

Cmimi:164.400 Euro

Vile per shitje prane rruges Kastriotet ne Kamez (TRS-118-53R)
Tirane,Albania

Vile per shitje ne rrugen Paloke Kurti ne Tirane. Vila ndodhet ne d...

Cmimi:370.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane sheshit Wilson ne Tirane (TRS-118-54L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:144.300 Euro