Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera tek Ish Stacioni i Trenit ne Tirane, (TRR-918-51d) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Karl Gega ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Siperfaqja e apartamentit eshte 90 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine te ndare,  dy dhoma gjumi, ballkon dhe tuale...

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Panorama ne Tirane (TRR-918-49E) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Rrugen Panorama, prane Harry Fultz ne Tirane. Ndodhet ne katin e IX-te te nje kompleksi te ri pallatesh. Ka nje siperfaqe prej 90 m2 dhe organizohet ne dhome ndenje te bashkengjitur me kuzhinen, dy dhoma g...

Apartament 2+1 me qera prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-918-48L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter shume prane postes. Ka siperfaqe totale prej 110m2 te ndare ne sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe ballkon. ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-918-47E) Cmimi:700 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri. Ambienti ka nje siperfaqe prej 140 m2 dhe nje verande me siperfaqe 7...

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Panorama, prane shkolles Harry Fulltz ne Tirane, (TRR-918-46d) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje kompleksi. Ka nje siperfaqe prej 112 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete. Apart...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-918-45L) Cmimi:1200 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri shume prane me Fakultetin e Drejtesise. Ka siperfaqe totale banimi prej 170 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 3 dh...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-918-44E) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Selite e Vjeter ne krah te Kopshtit Botanik ne Tirane. Ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri. Siperfaqja prej 110 m2 organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, ...

Apartament 2+1 dupleks per qera ne Qender te Tiranes, (TRR-918-41d) Cmimi:300 Euro

Apartament dupleks me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te Oganizuar ne dy kate ku kati i pare eshte i perbere nga sallon, kuzhine e ndare , ballko...

Apartament modern 2+1 me qera prane zones se Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-918-40E) Cmimi:1200 Euro

Apartament modern 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 124 m2 dhe organizohet nga nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane (TRR-918-39L) Cmimi:950 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 125 m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi,...

Apartament 2+1 per qera prane Liqenit Artificial ne Tirane, (TRR-918-35d) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 133 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane, (TRR-918-28d) Cmimi:500 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 142 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1117-8L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 per shitje afer rruges Artan Lenja ne Tirane (TRS-1117-9L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda Ndodhet ne katin e 2...

Cmimi:84.000 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRR-1218-26L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne qender te Elbasanit , (ELS-1117-1a)
Elbasan,Albania

Apartament per shitje ne Elbasan prane shkolles Onufri. I pozicionu...

Cmimi:60.000 Euro

Kompleks blegtoral per shitje afer qytetit te Rreshenit ne Mirdite , (MRS-1117-1a)
Mirdite,Albania

Kompleks i prodhimit dhe i rritjes se derrave ne Mirdite. Ndodhet n...

Cmimi:230.000 Euro