Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament me qera tek rruga 'Abdyl Frasheri 'ne Tirane, (TRR-101-24) Cmimi:600 €

Ky apartament eshte nje okazion brilant per te pasur nje shtepi te ngrohte familjare ne vendin me te mire te qytetit. Me nje siperfaqe prej 165 m2 pernehet nga nje sallon i ...

Apartament me qera tek rruga Myslym Shyri, afer AlbTelekomit , (TRR-101-23) Cmimi:650€

Ky apartament ju jep mundesine te jetoni  ne nje shptepi moderne ne nje nga lagjet  me te mira te Tiranes ne rrugen Myslym Shyri. Pervec nje salloni te mrekulluesh...

Apartament me qera tek rruga Don Bosko, kompleksi Vizion + , (TRR-101-22) Cmimi:500 €

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko,kompleksi Vizion+.Nje apartament me ndricim perfekt dhe spacioz,me nje sallon te kendeshem te bashkangjitur me guzhinen, me dy dhoma g...

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane , (TRR-101-21) Cmimi:550€

Apartament i ri i mobiluar me hapesire 145 m2 ne nje nga pjeset me te bukura te Tiranes tek rruga Sami Frasheri, ngjitur me qendren Nobis ne Tirane. Ky apartament ju j...

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane, (TRR-101-17) Cmimi:800€

Apartament me qera tek rruga Pjeter Bogdani.Nje apartament spacioz dhe me ndricim te shkelqyer me 3 dhoma gjumi  ne nje nga pjeset me te bukura te qytetit te Tiranes.Siperfaqja t...

Apartament ne shitje ose me qera ne zonen e Bllokut, (TRR-101-13) Cmimi:1500 €

Apartament ne shitje ose me qera.Ky apartament i kendshem ndodhet ne qender te Tiranes dhe ne pjesen me te preferuar te saj, ne zonen e Bllokut.I mobiluar plotesisht dhe ju duhet ...

Apartament ne shitje ose me qera ne zonen e Bllokut, (TRR-101-10) Cmimi:1500 € for Rent : 320.000 € for Sale

PER SHITJE OSE QERA Nje ndertese e re  dhe perfekte ne zonen e Bllokut ...

Apartament me qera , plotesisht i mobiluar tek 'Shkolla e Baletit' (TRR-101-6) Cmimi:300€/month

 Per te gjithe ata qe kerkojn...

Apartament me qera ne qender te Tiranes, (TRR-101-3) Cmimi:13€/m2

 Apartament i mobiluar ne katin e 7-te,150 m2...

Apartament ose zyre me qera ne qender te Tiranes, (TRR-101-2) Cmimi:13€/m2

Apartament ne katin e 9-te,130m2,sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje pamje te mrekullueshme nga sheshi Skenderbej. Apartamenti eshte pozicionuar rreth 10...

Apartament ose zyre me qera ne qender te Tiranes, (TRR-101-1) Cmimi:13€/m2

Apartament ne katin e 9-te,130m2,sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje pamje te mrekullueshme nga sheshi Skenderbej. ...

Apartament 4+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane (TRR-313-45) Cmimi:900 euro

Apartament 4+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e V dhe te fundit te nje pallati te ri, te sapo perfunduar. Me siperfaqe 205 m2, banes...

Dyqan per shitje prane sheshit Wilson ne Tirane (TRS-115-16r)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.Dyqani ndodhet ne ka...

Cmimi: 1700 Euro/m2

Apartament per zyra me qera ne Myslym Shyri ne Tirane (TRR-115-17r)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.Pozicio...

Cmimi: 300 Euro

Apartament 2+1 per qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-115-18r)
Tirane,Albania

Apartament per qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.Apartamenti nd...

Cmimi:350 Euro

Vile 3- kateshe per shitje ne rrugen Xhorxh Bush ne Kamez, Tirane (TRS-115-19r)
Tirane,Albania

Vile ne shitje ne rrugen Xhorxh Bush ne Kamez, Tirane  ndertuar...

Cmimi:185.000 euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane kopshtit Botanik ne Tirane (TRS-115-20b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Selita e Vjeter ne Tirane...

Cmimi:90.000 Euro