Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1218-22L) Cmimi:1000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume prane ambasades Amerikane, Ambasades Italiane, Aba Center, etj. Me nje siperfaqe prej 130 m2 ndahet ne sallon se b...

Apartament 1+1 me qera prane Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-1218-17L) Cmimi:380 Euro

Apartament 1+1 me qera  shume prane Fakultetit te Shkencave te Natyres. Shtepia ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri afer rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 50 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, ...

Apartament 3+1 me qera ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane (TRR-1218-14E) Cmimi:1300 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e III-te te nje kompleksi te ri banimi. Ka nje siperfaqe prej 190 m2 te organizuar ne nje sallon ndenje se bashku me ambient ngren...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-1218-10L) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Bej Mitrovica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane Lulishtes se Komunes se Parisit. Ofron siperfaqe totale prej 127 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzh...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane, (TRR-1218-9d) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Siperfaqja e apartamentit eshte 75 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti o...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane, (TRR-1218-7d) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Prokurorise se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Siperfaqja totale eshte 83 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe tre ballkone. Ofrohet i m...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-1218-5L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Pasha. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume prane rruges Mine Peza. Ofron siperfaqe totale 80m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, korrido...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1218-3d) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te vjeter Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, dy ballkone...

Apartament 3+1 modern per qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane, (TRR-1218-2d) Cmimi:1000 Euro

Apartament 3+1 me qera prane Ambasades Suedeze ne rrugen Budi. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri dhe ofron nje siperfaqe prej 198 m2. Organizohet ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apar...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-1218-1L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Kishes Ortodokse ne rruge te Kavajes. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ashensor buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 97.5 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dho...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-1118-63L) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne krah te Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese 3-kateshe pa ashensor shume prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale banimi 80 m2 te organizuar ne sallon sebashku me ...

Apartament 1+1 me qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1118-59E) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko, shume prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e III-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 80 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhin...

Apartament me qera 2+1 prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-415-74m)
Tirane,Albania

Apartament me qera 2+1 ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Lokalizohe...

Cmimi:300 Euro

Apartament 1 + 1 per zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-415-75b)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne fillimin e rruges se Elbasanit ne Tir...

Cmimi:250 Euro

Apartament modern 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane (TRR-415-77m)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera ne rrugen Ibrahim Rugova, prane Gardes se ...

Cmimi:1200 Euro

Apartament 3+1 ne shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane (TRS-1118-10E)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Hoxha Tahsin, prane zones se...

Cmimi:170.000 Euro

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane (TRS-415-78m)
Tirane,Albania

Apartament ne shitje prane Medresese ne rrugen Ferit Xhajko ne Tiran...

Cmimi:120.000 Euro