Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRR-518-15d) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 105 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon dhe dy tualete. Ap...

Apartament 3+1 me qera prane qendres tregtare TEG ne Tirane, (TRR-518-13d) Cmimi:1300 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Lundres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert pjese e nje residence me vila dhe apartamente. Siperfaqja e brendshme eshte 190 m2 dhe siperfaqe verande 116 m2  Siperfaqja e b...

Apartament 2+1 me qera shume prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-518-8E) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera, pjese e nje vile me oborr privat dhe hyrje private. Apartamenti, pozicionet ne katin e pare dhe te dyte, ne Rrugen Hajdar Hidi, shume prane me Rrugen e Kavajes dhe qendren e Tiranes. Ka nje siperfaqe 119.7 m...

Apartament 2+1 me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-518-6L) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron kushte bashkohore, buze rruges kryesore. Me nje siperfaqe totale prej 102 m2 eshte mjaft mire e shfrytezuar ne sallo...

Apartament 2+1 per qera ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane, (TRR-518-2d) Cmimi:380 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 108 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartament...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-518-1L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Gjimnazit Arben Broci ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe te brendeshme banimi prej 85 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzh...

Apartament 3+1 me qera prane qendres tregtare TEG ne Tirane, (TRR-418-66d) Cmimi:1000 Euro

Apartament 3+1 me qera pjese e nje rezidence me apartamente dhe vila ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ofron nje siperfaqe 170 m2. Siperfqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy ba...

Apartament 2+1 me qera prane Shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRR-418-52L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Me siperfaqe totale prej 84 m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, k...

Apartament 2+1 me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-418-49L) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 ne Tirane ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri i cili ofron kushte bashkohore, ashensor, administrim, siguri 24-ore. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 122 m2 i ndare ne...

Apartament dupleks me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane, (TRR-418-47d) Cmimi:1200 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Mustafa Xhabradini. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje ndertese tre kateshe. Siperfaqja eshte 178 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine dhe tualet ne katin e pare dhe ne katin e ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane, (TRR-418-46d) Cmimi:550 Euro

Apartament me qera prane stadiumit Qemal Stafa, mbi pasticeri Venezia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri. Ka nje siperfae prej 80 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon dhe tual...

Apartament 1+1 me qera prane zones se Selvise ne Tirane (TRR-418-45L) Cmimi:290 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Me siperfaqe totale prej 85 m2 organizohet ne sallon bashke me kuzhine, dhome gjumi, korridor, tual...

Apartament 2 + 1 per shitje prane kompleksit Dinamo ne Tirane (TRS-614-19b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 ne shitje ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Aparta...

Cmimi:88.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-614-21j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Apartame...

Cmimi:600 euro

Vile 3 kateshe me qera pas Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-714-25j)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Memo Bejko ne Tirane. Vila ndodhet...

Cmimi:2000 euro

Apartament 2 + 1 ne shitje te rrugen e Dibres ne Tirane (TRS-614-22b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:112.800 Euro

Apartament 2 + 1 ne shitje prane shkolles se Baletit ne Tirane (TRS-614-23b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. ...

Cmimi:950 euro/m2