Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Krko Gjithka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1+1 me qera prane Sheshit Willson ne Tirane (TRR-516-3K) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane Sheshit Wilson. Ka nje hapesire prej 80 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me kuzhi...

Apartament 3+1 me qera shume prane rruges se Dibres ne Tirane (TRR-416-45K) Cmimi:35.000 ALL

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te vjeter shume prane rruges se Barrikadave. Ka nje hapesire prej 100 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me kuzhin...

Apartament 4 + 1 modern me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-416-42b) Cmimi:3000 Euro

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katet e siperme ne nje pallat te ri prane shume pikave qendrore dhe kyce te qytetit. Kjo prone ka siperfaqe prej 300 m2 te ndare si me poshte: -Sallon te madh...

Apartament 2 + 1 me qera ne zonen e Porcelanit ne Tirane (TRR-416-39b) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera prane rruges Zihni Sako ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 4-kateshe prane Oxhakut dhe qendres spitalore Nene tereza. Banesa ka siperfaqe prej 90 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma, ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-416-36b) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues prane gjimnazit Qemal Stafa. Banesa ka siperfaqe prej 110 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tua...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-416-28b) Cmimi:750 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane ish Samsungut. Banesa ka siperfaqe prej 105 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe 2 ba...

Apartament 2+1 me qera ne nje kompleks rezidencial ne Sauk ,Tirane (TRR-416-26b) Cmimi:1100 Euro

Apartament modern me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks rezidencial te ndertuar vitet e fundit. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme banimi prej 106.1 m2 dhe oborr me siperfaqe prej 173.6 m2....

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-416-25K) Cmimi:400 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor shume prane Fakultetit te Ekonomise. Shtepia ka nje hapesire banimi prej 65 m2 te shperdare ne dhome nden...

Apartament 2+1 me qera afer me Drejtorine e Policise se Tiranes (TRR-416-24b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor prane rruges Sami Frasheri. Me nje siperfaqe prej 120 m2 banesa organizohet si me poshte: Sallon, ...

Apartament 2+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-416-23K) Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera tek Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne kati e katert te nje pallati te ri me ashensor shume prane stadiumit Qemal Stafa. Ka nje hapesire totale banimi prej 110 m2 te shperndare ne dhome ndenje bas...

Apartament 2+1 me qera ne zonen Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-416-22b) Cmimi:600 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje kompleks te ri pallatesh te ndertuar vitet e fundit. Banesa ka siperfaqe prej 110 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, ...

Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-416-19b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri prane Prokurorise se Pergjithshme. Banesa ka nje siperfaqe prej 107 m2 e ndare ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, 2 dh...

Apartament 2+1 me qera mbi Kolegjin Kristal ne Tirane (TRR-414-49j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Apartament...

Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-414-50j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Drejtorise se Tatimeve ne Tirane. Apar...

Cmimi:350 euro

Toke ne shitje prane Universitetit Kristal ne Tirane , Albania (TRS-414-51b)
Tirane,Albania

Toke per shitje prane Universitetit Kristal ne Tirane. Toka ndodhet...

Cmimi:140 Euro / m2

Zyre me qera me pamje nga Parku dhe Liqeni Artificial ne Tirane, (TRR-414-53a)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Zyra pozicionohet n...

Cmimi:1300

Vile me qera per aktivitete te ndryshme ne afersi te zones se Selvies ne Tirane , (TRR-414-54a)
Tirane,Albania

Vile 1- kateshe me qera ne ne rrugen Tafaj ne Tirane, afer me zonen ...

Cmimi:100.000 ALL