Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1218-3d) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te vjeter Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, dy ballkone...

Apartament 3+1 modern per qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane, (TRR-1218-2d) Cmimi:1000 Euro

Apartament 3+1 me qera prane Ambasades Suedeze ne rrugen Budi. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri dhe ofron nje siperfaqe prej 198 m2. Organizohet ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apar...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-1218-1L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Kishes Ortodokse ne rruge te Kavajes. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ashensor buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 97.5 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dho...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-1118-63L) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne krah te Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese 3-kateshe pa ashensor shume prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale banimi 80 m2 te organizuar ne sallon sebashku me ...

Apartament 1+1 me qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1118-59E) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko, shume prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e III-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 80 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhin...

Apartament 2+1 me qera prane Stadiumit Dinamo ne Tirane (TRR-1118-58L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali neTirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter buze rruge kryesore. Apartamenti ofron siperfaqe totale prej 105 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, ...

Apartament 1+1 me qera prane qendres se Tiranes, (TRR-1118-55d) Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe te  prej 90 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, tualet, ballkon dhe verande e madhe ...

Apartament 2+1 me qera prane Tregut te Medresese ne Tirane (TRR-1118-54L) Cmimi:250 Euro

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges 5 Maj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter buze rruge kryesore. Ka siperfaqe te brendshme prej 70 me te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, kori...

Apartament 2+1 me qera tek pallatet Agimi ne Tirane (TRR-1118-50L) Cmimi:550 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter shume prane zones se Bllokut. Ofron siperfaqe totale prej 65 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma g...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-1118-44L) Cmimi:600 Euro

Apartament 1+1 me qera shume prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore shume prane Qendres Nobis. Ofron siperfaqe totale prej 80 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vec...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-1118-38E) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri. Siperfaqja prej 120 m2 organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, nj...

Apartament 1+1 me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane, (TRR-1118-36d) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 prane rruges se Kosovareve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile. Ka nje siperfaqe prej 70m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ofrohet i mobil...

Dyqan me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRR-619-18S)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen e Dibres , prane Fakultetit te Mjekesise ne ...

Cmimi:3000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Kopshtit Botanik ne Tirane (TRS-619-22S)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Kopshtit Botanik ne rrugen Seli...

Cmimi:120.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane (TRR-619-19L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Dritan Hoxha ne Tirane. ...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-619-20S)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-619-21T)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ilo Mitke Qafzezi ne Tirane. Apart...

Cmimi:800 Euro