Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1+1 me qera ne qender te Tiranes ne Tirane, (TRR-918-9d) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Selvise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Siperfaqja e apartamentin eshte 85 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, koridor, tualet dhe ballkon. ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane, (TRR-918-8d) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Liceut Artistik ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste dhe te fundit te nje pallati te vjeter. Siperfaqja e apartamentin eshte 50 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, koridor, tualet dhe ballko...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-918-7L) Cmimi:250 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Restorant Gjeli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ne krahe te rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 80 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet ...

Apartament 1+1 me qera ne Qender te Tiranes, (TRR-918-5d) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera rruga Ded Gjo Luli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 66.5 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon dhe tualet. A...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Selites ne Tirane, (TRR-918-4d) Cmimi:500 Euro

Apartament 3+1  ne rrugen Rexhep Jella ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile tre kateshe. Ka nje siperfaqe prej 160 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete dy ballkone. Apa...

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Vizion Plus ne Tirane (TRR-918-3L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Nodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Apartamenti ofron siperfaqe totale prej 110 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tu...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-918-2E) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera, ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ai eshte i adaptuar ne 2+1.  Ndodhet ne katin e VIII-te te nje kompleksi te ri banimi. Ka nje siperfaqe prej 80 m2 e cila organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te pe...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-818-57E) Cmimi:1200 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve, ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.  Siperfaqja prej 160 m2 organizohet ne nje dhome ndenje, nje kuzhine te ndare, nje ambient n...

Apartament 2+1 me qera tek qendra Kristal ne Tirane (TRR-818-53d) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera prane zones se Komunes Parisit ne Tirane. Apartamentini ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon dhe tualet....

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Astirit ne Tirane (TRR-818-48L) Cmimi:350 Euro

Apartmament 2+1 me qera ne fillim te rruges Aleksandri  i Madh ne Tirane Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore Teodor keko. Ka siperfaqe totale prej 105 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te...

Apartament 3+1 per qera ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRR-818-45d) Cmimi:750 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 162 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualet, dy ballkone dhe korid...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Misto Mames ne Tirane (TRR-818-44E) Cmimi:180 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Besim Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri. Siperfaqja e brendshme prej 56 m2 organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, dhome gjumi, korridor, tualet dhe bal...

Apartament 1 + 1 me qera ne krah te rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRR-316-60b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne kompleksin Karl Topia ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:290 Euro

Dyqan Dupleks me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-319-45T)
Tirane,Albania

Dyqan Dupleks me qera prane Vizion Plusit ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:1200 Euro

Bar-restorant me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-316-61K)
Tirane,Albania

Bar-Restorant me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Lokali n...

Cmimi:1000 Euro

Apartament 3 + 1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane (TRR-316-63b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:1600 Euro

Dyqan me qera shume prane Ministrise se Puneve te Jashtme ne Tirane (TRR-316-64K)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Tefta Tashko-Koco ne Tirane. Dyqani ndodhet...

Cmimi:20.000 ALL