Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament dupleks me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRR-818-41L) Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges Reshit Petrela ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje pallati te vjeter prane rruges kryesore. Apartamenti ofron siperfaqe totale prej 50 m2 te ndare ne dy kate respektivisht ...

Apartament 1+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-818-39E) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Ndodhet ne katin e IV-t te nje pallati te ri. Siperfaqja prej 77 m2 organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tual...

Apartament 3+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-818-38L) Cmimi:700 Euro

Apartament 3+1 me qera brenda ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri por pa ashensor. Ofron siperfaqe totale prej 151 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 t...

Apartament 1+1 me qera prane zones se Selvise ne Tirane (TRR-818-37E) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Selvise, prane shkolles "Siri Kodra" ne Tirane. Ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 69 m2, e cila organizohet ne nje dhome ndenje me kuzhine te perbashket, nje dh...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane, (TRR-818-36d) Cmimi:320 Euro

Apartament 2+1 me qera prane ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Siperfqja e brendshme eshte 85 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, koridor, tualet dhe b...

Apartament 2+1 me qera prane Kompleksit Dinamo, ne Tirane (TRR-818-35E) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne zonen e Kompleksit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 110 m2, e cila organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-818-34L) Cmimi:430 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Drejtorise se Pergjithshme te Policise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter por shume te mirembajtur buze rruge kryesore. Me siperfaqe totale prej 80 m2 organizohet ne sallon, kuz...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane (TRR-818-30E) Cmimi:200 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. Ndodhet ne katin e IV-t dhe te fundit te nje vile. Siperfaqja rreth 70 m2 organizohet ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen, dhome gjumi, korridor dhe tualet. ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut ne Tirane (TRR-818-29E) Cmimi:280 Euro

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut tek pallatet Agimi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e I-re te nje pallati te vjeter. Siperfaqja rreth 70 m2 organizohet ne nje dhome ndenje e perbashket me kuzhinen, dhome gjumi, korridor, ...

Apartament 2+1 me qera prane zones se ish Stacionit te Trenit ne Tirane (TRR-818-28E) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela, ne Tirane. Ndodhet ne katin e VII-te te nje kompleksi te ri banimi. Siperfaqja prej 100 m2 organizohet ne nje dhome ndenje, nje kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ball...

Apartament 2+1 me qera prane Universiteti Euoropian te Tiranes, (TRR-818-27d) Cmimi:320 Euro

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.  Pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 102 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine ten dare, dy dhoma gjumi, ballkon, koridor dhe tual...

Apartament 2+1 me qera prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane, (TRR-818-26d) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Siperfaqja e apartamentit eshte 95 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete ballkon dhe k...

Apartament 1+1 per shitje ne zonet Ish Fushes se Aviacionit ne Tirane, (TRS-1217-24d)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne zonen e Ish Fushes se Aviacionit ne Tirane....

Cmimi:49.000 Euro

Dyqan me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-1217-25R)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Dyqani ndodhet n...

Cmimi:250 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane (TRS-1217-27L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Mihal Duri . Pozicionohet ne...

Cmimi:160.000 Euro

Dyqan me qera prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-1217-28R)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Dyqani ndo...

Cmimi:465 euro

Zyra me qera prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane, (TRR-1217-29d)
Tirane,Albania

Zyre per qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin...

Cmimi:700 Euro