Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1018-61L) Cmimi:1000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri afer rruges Myslym Shyri. Ofron siperfaqe totale 190 m2, nder to 130 jane te brendshme dhe 60m2 eshte verande. Organizohet ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-1018-60E) Cmimi:330 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Emil Legrand, ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane. Ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te ndertuar ne vitin 2000, pa ashensor. Siperfaqja prej 141 m2 organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane, (TRR-1018-55d) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera  mbas Hotel Ferrarit ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Siperfaqja totale eshte 110 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon, kor...

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1018-52E) Cmimi:1000 Euro

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial, ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e III-te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 211 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, 3 dhoma gjumi, 3 tu...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1018-43L) Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore. Me siperfaqe te brendshme prej 63.4 m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, tuale...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-1018-42d) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 prane Ish Stacionit te Trenit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 10te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 125 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon dhe tualet. Ofrohet i ...

Apartament 1+1 me qera prane Liceut Artistik Jordan Misja ne Tirane (TRR-1018-41L) Cmimi:550 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri shume prane me rrugen kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 90 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, kor...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Shkozes ne Tirane (TRR-1018-34L) Cmimi:200 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Aleksander Marteli afer Televizionit News 24 Ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Apartamenti ofron siperfaqe totale prej 110 m2 organizohet na sallon...

Apartament 2+1 me qera shume prane rruges se Kosovareve ne Tirane (TRR-1018-33L) Cmimi:550 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofron kushte bashkohore, buze rruges kryesore. Me nje siperfaqe totale prej 108 m2 organizohet ne sallon, me kuzhine te v...

Apartament 1+1 me qera prane Mozaikut ne Tirane (TRR-1018-31L) Cmimi:280 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallat te ri shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 65 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhoma gjumi, tuale...

Apartament 2+1 me qera prane Fushes se Aviacionit ne Tirane (TRR-1018-30L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 ne rrugen Milo Duci ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Me siperfaqe totale prej 110m2 ndahet ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe b...

Apartament 3+1 me qera tek Ring Center ne Tirane (TRR-1018-29E) Cmimi:950 Euro

Apartament 3+1 me qera ne qendren tregtare Ring, prane rrethrrotullit te Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e VII-te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 110 m2, e cila organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbas...

Apartament 2+1 me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane (TRR-1114-40j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.Apartament...

Cmimi:500 euro

Vile me qera prane TEG ne Tirane (TRR-1114-42b)
Tirane,Albania

Vile me qera prane zones Mjull - Bathore ne Tirane.Ndodhet ne katin ...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 1+1 per shitje shume prane Zogut te Zi ne Tirane (TRS-316-59K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartament...

Cmimi:72.000 euro

Lokal per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane (TRS-1114-43b)
Tirane,Albania

Lokal per shitje prane Prokurorise se Tiranes. Ndodhet ne katin e p...

Cmimi:70.000 Euro

Apartament 3 + 1 per shitje ne fillimin e rruges Papa Gjon Pali II ne Tirane (TRS-1114-45b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane. Me nje sip...

Cmimi:717.600 Euro