Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 modern me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-818-22L) Cmimi:1300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume prane me rrugen kryesore. Me siperfaqe totale prej 136 m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi matr...

Apartament 2+1 prane kompleksit Home Plan ne Tirane, (TRR-818-19d) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Apartmenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 108 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon dhe dy tualete. Apartam...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Shallvareve ne Tirane (TRR-818-18L) Cmimi:700 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume prane Qendres se Tiranes. Apartamenti ofron siperfaqe totale prej 145 m2 te organizuar ne sallon sebashku me ambientin e ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Tregut Elektrik ne Tirane (TRR-818-17E) Cmimi:450 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Zonja Curre, prane Tregut Elektrik ne Tirane.  Ndodhet ne katin e VI-te te nje pallati te ri. Siperfaqja prej 140 m2 organizohet ne nje sallon, nje kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, nje korrido...

Apartament 1+1 per qera prane sheshit Wilson ne Tirane, (TRR-818-16d) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Siperfaqja e apartamentit eshte 80 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon te madh dhe tualet. ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane, (TRR-818-14d) Cmimi:240 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri. Siperfaqja e apartamentit eshte 55 m2 e organizuar ne dhome gjumi, kuzhine te ndare, tualet dhe ballkon. Apartamen...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Lundres ne Tirane (TRR-818-10E) Cmimi:1500 Euro

Apartament luksoz 2+1 me qera ne zonen e Lundres prane qendres Tregtare TEG, ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te brenda nje kompleksi rezidencial qe ndodhet shume prane TEG, me vila dhe apartamente ne go...

Apartament 1+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-818-9L) Cmimi:180 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 70 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome g...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-818-8E) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera prane sheshit Franc Nopca ne bulevardin Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e XII-te te nje pallati te ri. Siperfaqja prej 115 m2 organizohet ne nje dhome ndenje, nje kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 korridore, nje t...

Apartament 3+1 me qera prane Stadiumit Dinamo ne Tirane (TRR-818-7L) Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Beqir Rusi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter pa ashensor Prane Lulishtes 1 Maj. Apartamenti ofron siperfaqe totale prej 100 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, ...

Apartament 2+1 me qera prane zones se Brrylit ne Tirane, (TRR-818-5d) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 per qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Siperfaqja e brendshme eshte 120.8 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballk...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-818-2L) Cmimi:260 Euro

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Vizion Plus ne Tirane Ndodhet ne katin e 8-te te nje kompleksi te ri pallatesh, buze rruge kryesore. Apartamenti  ka siperfaqe te brendshme prej 71 m2 te ndare ne sallon sebashku me kuzhine...

Dyqan ne shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRS-914-33j)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi ne shitje prane Komisariatit nr.4 ne Tirane.Dyqani n...

Cmimi:1800 euro/m2

Apartament 1 + 1 per shitje prane Shkembit e Kavajes ne Durres (DRS-814-2b)
Durres,Albania

Apartament per shitje te Shkembi i Kavajes.Banesa ndodhet ne katin e...

Cmimi:38.000 Euro

Apartament 2 +1 per shitje prane rruges Dervish Hatixhe ne Tirane (TRS-814-35b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane Shkolles 9-vjecare Lidhja e Prizrenit. ...

Cmimi:185.000 Euro

Okazion ne shitje pas Xhamise, te Kopshtit Botanik ne Tirane (TRS-814-36j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Apart...

Cmimi:45.000 euro

Apartament 2 + 1 me qera te Selvia ne Tirane (TRR-814-37b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen e Saraceve.Ai ndodhet ne katin e 4-te n...

Cmimi:400 Euro