Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-519-37S) Cmimi:400 Euro

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 200 m2 dhe siperfaqe verande prej 80 m2 e organizuar ne dhome ndenje me kuzhine te perbashket, 4 dhoma gj...

Apartament 2+1 me qera prane Sheshit Skenderbej ne Tirane. (TRR-519-35T) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me dy ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe prej 77 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma ...

Apartament 1+1 me qera prane zones e Saukut ne Tirane. (TRR-519-30T) Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kadri Brahimaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe pa ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe prej 53 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, tualet d...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. (TRR-519-29T) Cmimi:250 Euro

Aparatment 1+1 me qera ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe pa ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 52 m2 dhe eshte e organizuar ne:  sallon sebashku me kuzhinen, 1 dhome gj...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-519-27L) Cmimi:1200 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 180 m2 ku nder to 110 m2 jane te brendshme dhe 70 m2 eshte verande. Ba...

Apartament 3+1 me qera prane sheshit Avni Rustemi ne Tirane. (TRR-519-25T) Cmimi:500 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 130 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, tualet, kor...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. (TRR-519-23T) Cmimi:370 Euro

Apartament 2+1 prane shkolles Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 100 m2 apartamenti eshte i organizuar ne : sallon bashke me kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet...

Apartament 3+1 me oborr per qera ne zonen e Lundres ne Tirane , (TRR-519-18a) Cmimi:1450 Euro

Apartament me oborr me qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne zonen e Lundres. Me siperfaqe totale 255 m2 e ndare ne 128 m2 te banim dhe 127 m2 oborr. Hapesira e brendshme ofron sallon bashke me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete....

Apartament 2+1 ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane. (TRR-519-14T) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 ne sheshin Karl Topia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me 2 ashensore. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 100 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tu...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. (TRR-519-12T) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera tek kafe Flora ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter pa ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 52.5 m2 e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ba...

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane. (TRR-519-11T) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 65 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjum...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Elbasanit ne Tirane (TRR-519-8S) Cmimi:550 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Faik Konica, prane shkolles Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 160 m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 1 dhome ngrenje, 3 ...

Vile per shitje shume prane me plazhin ne Dhermi , (DHS-718-1a)
Dhermi,Albania

Vile per shitje ne Dhermi, shume prane me zonen e plazhit, vetem 70 ...

Cmimi:155.000 Euro

Zyre me qera prane zones se Porcelanit ne Tirane (TRR-718-45L)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Panorama ne Tirane (TRR-718-46E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Unazes se Tiranes, ne rrugen Panorama. ...

Cmimi:350 Euro

Zyre me qera prane rruges Xhanfize Keko ne Tirane (TRR-718-47L)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-...

Cmimi:500 Euro

Apartament 3+1 ne shitje prane rruges Ali Demi ne Tirane (TRS-718-48E)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Dhimiter Kamarda ne Tirane. Apar...

Cmimi:62.000 Euro