Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-819-27T) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera prane shkolles Qazim Turdiu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 68 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma g...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-819-26S) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes, prane qendres Globe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 95 m2 e cila organizohet ne sallon me kuzhine te perbas...

Apartament 3+1 me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-819-25T) Cmimi:550 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ashensor. Me nje siperfaqe te brendshme prej 86 m2 apartamenti eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 3 dhoma g...

Apartament 2+1 me qera te pallatet Shallvare ne Tirane (TRR-819-23T) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 75 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjum...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Freskut ne Tirane (TRR-819-21T) Cmimi:250 Euro

Apartament 2+1 me qera prane restorant Freskut ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 80 m2 dhe eshte i organi...

Apartament 3+1 me qera prane zones se TEG-ut ne Tirane (TRR-819-17T) Cmimi:1200 Euro

Aparatment 3+1 me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 130 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 ...

Apartament 1+1 me qera prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane (TRR-819-15T) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues pa ashensor. Me nje siperfaqe prej 55 m2 apartamenti eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, tua...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-819-14S) Cmimi:750 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen At Zef Valentini, prane Drejtorise se Pergjithshme te Doganave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri.  Ka nje siperfaqe totale eshte 226 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine t...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-819-13S) Cmimi:1000 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruges kryesore. Ka nje siperfaqe totale 132 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korr...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-819-11T) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 87 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tual...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-819-10L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Androkli Kostallari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 110 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gj...

Apartament 1+1 me qera prane zones se Mozaikut ne Tirane (TRR-819-7L) Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen e Kavajes. Ofron siperfaqe prej 52.20 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi matrimon...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRS-619-28S)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Muzaket n...

Cmimi:58.800 Euro

Zyre me qera prane Kompleksit Usluga ne Tirane (TRR-619-29T)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Rreshit Petrela ne Tirane. Ndodhet ne katin ...

Cmimi:3500 Euro

Apartament 2+1 me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-619-30T)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Usluga ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 ne shitje prane rruges Fortuzi ne Tirane (TRS-619-31T)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Fortuzi ne Tirane.  Ndodhet...

Cmimi:90.000 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane (TRR-619-32S)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the...

Cmimi:1300 Euro