Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-618-25L) Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera mbrapa Ring Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri me kushte shume moderne prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 73 m2 te ndare ne sallon sebashku me kuzhine, 1 dhome gjumi, k...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane, (TRR-618-24d) Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Maternetit te Ri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 136 m2 te organizuar sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, koridor, dy tualete dhe dy ballkone....

Apartament 3+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane, (TRR-618-22d) Cmimi:1000 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10te te nje pallati te ri. Siperfaqja e apartamentit eshte 156 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone. A...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-618-20L) Cmimi:780 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa ashensor por shume te mirembajtur. Banesa ka siperfaqe totale prej 180m2 qe ndahet ne dhome ndenje,  kuzhine te vecuar, 2 dh...

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-618-18L) Cmimi:600 Euro

Apartament 3+1 me qera perball shkolles Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Ka siperfaqe totale prej 112 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma g...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane, (TRR-618-17d) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 133 m2 dhe verande 68 m2. Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon, kuzhine...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-618-15L) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri, buze rruges kryesore. Apartamenti ofron siperfaqe banimi prej 130 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, ...

Apartament dupleks per qera prane Liqenit Artificial ne Tirane, (TRR-618-13d) Cmimi:1200 Euro

Apartament 3+1 modern ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje kompleksi te ri me duplekse dhe apartamente. Ka nje siperfaqe prej 200 m2 te organizuar ne : Kati i pare sallon, kuzhi...

Apartament 3+1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-618-12L) Cmimi:1100 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane Bulevardit Deshmoret e Kombit. Ofron siperfaqe te brendshme prej 156 m2 te organzuar ne sallon sebashku me a...

Apartament 3+1 me qera prane qendres tregtare TEG ne Tirane, (TRR-618-11d) Cmimi:1200 Euro

Apartamenti 3+1 me qera ne zonen e Lundres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje rezidence me vila dhe apartamente. Siperfaqja totale eshte 170 m2 e shperndare ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, koridor, dy tuale...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane, (TRR-618-9T) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Siperfaqja e apartamentit eshte 91 m2 dhe veranda ka nje siperfaqe prej 54 m2. Organizohet ne sallon, kuzhin...

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane , (TRR-618-8a) Cmimi:1500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri dhe modern, ne katin e 8-te me pamje te zones perreth. Siperfaqe e brendshme prej 153 m2 shperndahet ne sallon te madh, kuzhi...

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-519-37S)
Tirane,Albania

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:400 Euro

Ambjent per zyra me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-214-17j)
Tirane,Albania

Zyra me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje...

Cmimi:550 Euro

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane (TRR-214-18)
Tirane,Albania

Dyqan me qera mbi Qytetin Studenti ne Tirane. Dyqani ndodhet ne nje...

Cmimi:1000 euro

Apartament 4+1 me qera per zyra ne Tirane (TRR-214-19)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ambjenti pe...

Cmimi:1600 Euro

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane , (TRS-214-20b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane. Shtepia nd...

Cmimi:65 000 Euro