Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-718-67E) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. Ndodhet ne katin e VI-te te nje pallati te ri. Siperfaqja e brendshme prej 116.5 m2 organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, 2 d...

Apartament 2+1 me qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane (TRR-718-62E) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha shume prane Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri me ashensor. Siperfaqja prej 104 m2 organizohet ne dhome ndenje, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, k...

Apartament 2+1 per qera ne zonen e Tvsh-se ne Tirane, (TRR-718-61d) Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallat te ri. Ka nje siperfaqe prej 120 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apa...

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-718-58L) Cmimi:330 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Shkolles Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter shume prane me rrugen kryesore. Me siperfaqe totale prej 60 m2 organizohet dhome ndenje, kuzhine te vecuar sebashku me am...

Apartament dupleks per qera prane Liqenit Artificial ne Tirane, (TRR-718-54d) Cmimi:1500 Euro

Apartament dupleks me qera ne rrugen Mustafa Xhabrahimi. Dupleksi ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi me duplekse te apartamenteve. Ka 176.5 m2 siperfaqe te brendshme te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare,  tre dhoma ...

Apartament 4+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane, (TRR-718-51d) Cmimi:1300 Euro

Apartamanet 4+1 per qera ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje ndertese te re. Siperfaqja e apartamentit eshte 180 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, kater dhoma gjumi, dy tualete, korido...

Apartament 1+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-718-50E) Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dede Gjo Luli, shume prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe hapesira e brendshme organizohet ne nje dhome ndenje dhe ...

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Panorama ne Tirane (TRR-718-46E) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Unazes se Tiranes, ne rrugen Panorama. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 107 m2 dhe ndodhet ne katin e IX-te te nje pallati te ri me ashensor. Hapesira eshte e organizuar ne nje dhome ndenje te bashkeng...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Dibres ne Tirane (TRR-718-34E) Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Gjon Buzuku, e cila ndodhet prane rruges se Dibres ne Tirane. Ai ka nje siperfaqe prej 80 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese tre kateshe. Ambienti organizohet ne nje dhome ndenje dhe gat...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-718-30L) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Qemal Guranjaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter shume prane Institutit te Higjenes. Siperfaqja prej 51 m2 eshte e shperndare ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gju...

Apartament dupleks me qera prane Liqenit te Thate ne Tirane, (TRR-718-25d) Cmimi:300 Euro

Apartament dupleks prane rruges Bilal Sina ne Tirane. Apartamenti ndohet ne katin  e peste te nje pallati te sapo ndertuar. Siperfaqja e dupleksit eshte 168 m2 e organizuar ne : Kati i pare sallon, kuzhine , tualet dhe...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane (TRR-718-24E) Cmimi:700 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati 4 katesh dhe ka nje siperfaqe prej 136 m2. Ai eshte i organizuar ne nje dhome ndenje dhe gatimi, nje kor...

Apartament per shitje afer Hipotekes ne Tirane, (TRS-413-31)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Jordan Misja, ne krah te Hipotekes. ...

Cmimi:62.000

Apartament me qera perballe Presidences ne Tirane, (TRR-413-32)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri, karshi Presidences. Apa...

Cmimi:850

Ambjent me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-413-33)
Tirane,Albania

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. ...

Cmimi:1100 euro

Vile 2 kateshe me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRR-413-34)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Zonja Curre ne Tirane. Me siperfaqe...

Cmimi:700 euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRR-916-24K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane. Apartmenti...

Cmimi:300 euro