Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-618-44E) Cmimi:500 Euro

Ofrohet apartament 2+1, me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 101m2 dhe ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri. Ndarja e hapesirave te brendshme te ambientit eshte shume e mire sepse...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-618-38L) Cmimi:650 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Me siperfaqe totale prej 104 m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhin...

Apartament 1+1 me qera prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRR-618-37L) Cmimi:260 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter shume prane me rrugen kryesore. Apartamenti ofron siperfaqe totale prej 53 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome g...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kosovareve ne Tirane (TRR-618-32L) Cmimi:550 Euro

Apartament 2+1 me qera shume prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 110 m2 te Organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, korid...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-618-30L) Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Don Bosko prane restorant Gjeli ne Tirane. Ndodhet ne aktin e 3-te te nje pallati te vjeter buze rruge kryesore. Me nje siperfaqe prej 70 m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine,  dhoma gj...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane, (TRR-618-29d) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Pozicionohet ne katin e shtate te nje pallati te ri. Siperfaqja e apartamentit eshte 69 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, koridor dhe tualet. Ap...

Apartament 1+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-618-25L) Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera mbrapa Ring Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri me kushte shume moderne prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 73 m2 te ndare ne sallon sebashku me kuzhine, 1 dhome gjumi, k...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane, (TRR-618-24d) Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Maternetit te Ri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 136 m2 te organizuar sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, koridor, dy tualete dhe dy ballkone....

Apartament 3+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane, (TRR-618-22d) Cmimi:1000 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10te te nje pallati te ri. Siperfaqja e apartamentit eshte 156 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone. A...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-618-20L) Cmimi:780 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa ashensor por shume te mirembajtur. Banesa ka siperfaqe totale prej 180m2 qe ndahet ne dhome ndenje,  kuzhine te vecuar, 2 dh...

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-618-18L) Cmimi:600 Euro

Apartament 3+1 me qera perball shkolles Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Ka siperfaqe totale prej 112 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma g...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane, (TRR-618-17d) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 133 m2 dhe verande 68 m2. Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon, kuzhine...

Apartament 2+1 ne shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-414-35j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Aparta...

Cmimi:1000 euro/m2

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 5 Maj ne Tirane , (TRS-1016-35D)
Tirane,Albania

Apartament  2+1 per shitje afer  qendres  Concord &nb...

Cmimi:59.000 euro

Vile 2 - kateshe me qera prane qendres ne Tirane (TRR-414-36b)
Tirane,Albania

Vile 2 – kateshe me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. V...

Cmimi:2000 Euro

Zyre me qera prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRR-414-38b)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane.  Amb...

Cmimi:290 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane zones se Freskut ne Tirane (TRR-415-76b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane Restorant Fresku ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:180 Euro