Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-519-7L) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vangjush Furxhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter pa ashensor buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe prej 80 m2 te oganizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tua...

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-519-4L) Cmimi:350 Euro

Apartament  2+1  te rruga Shyqyri Brari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej  97 m2 i organizuar ne sallon dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, tua...

Apartament 2+1 me qera prane sheshit Wilson ne Tirane (TRR-419-82S) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera prane sheshit Wilson, ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor d...

Apartament 2+1 modern me qera ne rrugen Papa Gjon Pali ne Tirane (TRR-419-66L) Cmimi:1500 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Piramides ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, pjese e nje Qendre Biznesi shume te njohur ne Tirane. Ofron siperfaqe prej 130 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma ...

Apartament 2+1 me qera tek Pallatet Agimi ne Tirane (TRR-419-64L) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ashensor shume prane me zonen e Bllokut. Ka siperfaqe totale prej 90 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-419-61S) Cmimi:290 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 105 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone....

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-419-58T) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3 kateshe pa ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 180 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tual...

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-419-52S) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri, ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Shtepia ka nje siperfaqe prej 80 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, 1 dhome gjumi, 2 tu...

Apartament 2+1 me qera te Ish Ekspozita ne Tirane (TRR-419-50S) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera te Ish Ekspozita, ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 84 m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet,...

Apartament 3+1 me qera pjese e nje rezidence ne Lunder , Tirane (TRR-419-48a) Cmimi:1500 Euro

Apartament me qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne zonen e Lundres, ne Long Hill Residence. Pozicionohet ne katin e dyte  me nje pamje te hapur perpara duke krijuar  nje peisazh te bukur dhe relaksues. Siperfaqe...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane (TRR-419-46S) Cmimi:360 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne rrugen Derhemi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 105 e organizuar ne sallon, ambient ngrenje dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi,...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-419-45T) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vangjush Furrxhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter pa ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 70 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gj...

Ambjent per zyra me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-414-28j)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ambjente...

Cmimi:1300 euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane Vasil Shantos Tirane , (TRS-414-29b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.&n...

Cmimi:100.000 Euro

Magazine me qera te Rrethrrotullimi i Zogut te Zi ne Tirane (TRR-414-30j)
Tirane,Albania

Magazine me qera prane Kompleksit Karl Topia ne Tirane. Ambjenti nd...

Cmimi:1000 euro

Dyqan per shitje ne fillimin e rruges Pjeter Budi ne Tirane (TRS-414-32b)
Tirane,Albania

Dyqan ne shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne ...

Cmimi:25.000 Euro

Ambjent biznesi me qera te Rrethrrotullimi i Zogut te Zi ne Tirane (TRR-414-31j)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi me qera ne Kompleksin Karl Topia ne Tirane. Dyqani ...

Cmimi:1000 euro