Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-819-4S) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 96 m2 dhe verande me siperfaqe prej 40 m2. Shtepia eshte e organizuar ne sallon me kuzhine te per...

Apartament 2+1 me qera ne prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-819-2S) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 110 m2 e organizuar ne sallon ndenje, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe 2 ballkone....

Apartament 2+1 me qera prane Ish Parkut te Autobuzave ne Tirane (TRR-819-1L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhedin Llagami ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe prej 108 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, korrid...

Garsoniere me qera prane qendres Globe ne Tirane (TRR-719-47T) Cmimi:130 Euro

Garsoniere me qera ne rrugen Kel Kodheli ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile 4-kateshe. Shtepia ka nje siperfaqe prej 25 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon se bashk...

Apartament 2+1 me qera ne prane 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-719-46S) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Pitarka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 98 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe 2 b...

Apartament 2+1 me qera prane qendres Globe ne Tirane (TRR-719-45T) Cmimi:260 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kel Kodheli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje vile 4-kateshe. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 138 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon....

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Laprakes ne Tirane (TRR-719-44S) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri perballe me Universitetin Zoja e Keshillit te Mire. Ka nje siperfaqe prej 98 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gj...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-719-40L) Cmimi:1200 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Ka siperfaqe totale prej 100 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te pozicionuar ne ballkon dhe te r...

Apartament 2+1 me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-719-39T) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 111 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, ...

Apartament papafingo 3+1 me qera ne nje nga rezidencat me te reja dhe moderne ne Lunder, Tirane (TRR-719-35a) Cmimi:1600 Euro

Apartament 3+1 papafingo me qera ne nje nder rezidenat me te reja dhe moderne ne Tirane. Rezidenca eshte e perbere nga vila dhe apartamente. Apartamenti ne fjale eshte rreth 200 m2 i pozicionuar  ne katin e trete te nje  ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-719-34L) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 115 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dh...

Apartament 1+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-719-32L) Cmimi:290 Euro

Apartament 1+1 me qera prane zones se 9-te katesheve. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter te pajisur me ashensor ne rrugen e Barrikadave. Ofron siperfaqe prej 50 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gj...

Blini shtepine e enderrave tuaja afer plazhit ne Gjirin e Lalzit, (GLS-213-2)
Gjiri i Lalzit,Albania

Blini shtepine e enderrave tuaja afer plazhit ne Gjirin e Lalzit Vil...

Cmimi:1500 /m2

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-213-34)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera te kullat e ish Ekspozita “Shqiperia So...

Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane (TRS-213-35)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje prane Kompleksit Partizani. Apartamenti nd...

Cmimi:80.000 euro

Apartament 2+1 me qera prane Bulevardit Deshmoret e Kombit, Tirane (TRR-213-36)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra  me qera mbrapa Kullave Binjake ne Tirane. Apa...

Cmimi:650 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut ne Tirane (TRR-213-37E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne zonen e Ish-Bllok...

Cmimi:500 Euro