Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-1017-27L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Me nje siperfaqe totale prej 110 m2, ajo ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar te kompletuar m...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1017-26L) Cmimi:370 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore. Ka siperfaqe totale prej 80m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, koridor, tualet...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-1017-22L) Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ofron administrim, ashensor dhe siguri. Banesa ka siperfaqe banimi prej 56 m2. Eshte e ndare...

Apartament modern per qera prane zones se Bllokut ne Tirane, (TRR-1017-16d) Cmimi:1800 Euro

Apartament me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me hyrje dhe oborr privat. Siperfaqja e brendshme eshte 222 m2 dhe eshte e organizuar  sallon, kuzhine, 3 dhoma g...

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane, (TRR-1017-15d) Cmimi:400 Euro

Apartament per qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe 90 m2 te organizuar ne  sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon, tualet dhe koridor. Apartamenti...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Don Bosco ne Tirane, (TRR-1017-14d) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera prane zones se Zogut te ZI ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe 158 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, tre dhoma gjumi, dy ballkone, dy tualete....

Apartament dupleks me qera te Kodra e Diellit ne Tirane , (TRR-1017-13a) Cmimi:850 Euro

Apartament dupleks me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te dzte me nje hyrje komplet private , te rrethuar me lulishte dhe shetitore. Me nje siperfaqe totale prej 137 m2 ofr...

Apartament 3+1 me qera afer rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1017-11L) Cmimi:300 Euro

Apartaemnt 3+1 me qera ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane Ndodhet ne katin e 4-te te nje vile 4-kateshe me hyrje te vecuar. Apartamenti ofron siperfaqe banimi prej 140m2, te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 3 dhoma gjumi, tua...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1017-10L) Cmimi:700 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 118m2 te ndare ne sallon bashke me  vendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, korid...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane, (TRR-1017-9d) Cmimi:600 Euro

Apartament me qera  prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri dhe modern. Siperfaqja e apartamentin eshte 125 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, d...

Apartament me qera tek kompleksi Long Hill ne Lunder , Tirane , (TRR-1017-8a) Cmimi:2000 Euro

Apartament me qera ne nje nga residencat me te preferuara ne Lunder te Tiranes. Residenca pozicionohet pak metra larg qendres tregtare TEG dhe ofron te gjithe sigurine dhe qetesine e nevojshme per te bere nje jetese te mire ne Tirane. ...

Apartament 1+1 me qera prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRR-1017-3L) Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, te sapoperfunduar. Ofron siperfaqe prej 65m2 te organizuar ne sllon bashke me kuzhine, dhome gjumi, koridor, tualet dhe ba...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Dibres ne Tirane (TRR-118-38L)
Tirane,Albania

Apartament dupleks ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane. Pozicionohet ne...

Cmimi:200 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-118-36L)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Pozic...

Cmimi:900 Euro

Ambient zyre per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane, (TRS-518-37d)
Tirane,Albania

Ambient per zyre per shitje prane Drejtorise se Policise ne rrugen S...

Cmimi:87.500 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-118-55R)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti nd...

Cmimi:68.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRS-218-5L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:95.000 Euro