Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1+1 me qera prane Universiteit Europian, ne Tirane (TRR-717-24d) Cmimi:280 Euro

Apartament me qera prane rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka nje siperfae totale prej 64 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballko, koridor dhe tualet....

Apartament 1+1 me qera prane rruges Don Bosko ne Tirane (TRR-717-20L) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Egnatia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore. Me nje siparfaqe totale prej 70m2 eshte mjaft mire e shfrytezuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gju...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-717-18K) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera prane shkolles Sabaudin Garbani ne rrugen Muhamet Gjollesha.  Banesa ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri dhe te mirembajtur me ashensor, i orientuar drejt lindjes. Ka nje siperfaqe totale prej ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane (TRR-717-14L) Cmimi:2000 Euro

Apartament 3+1 me qera tek Qendra ETC ne Tirane. Ndodhet ne katin e 15-te ne nje pallat te ri, prane Ambasades Italiane. Me nje siperfaqe prej 158 m2  organizohet ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi njera prej te cilav...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane, (TRR-717-13d) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne rrugen Dritan Hoxha. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri. Apartamenti ka siperfaqe prej 105 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone. A...

Apartament 2+1 me qera prane Rezidences Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-717-11K) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges Rrapo Hekali ne Tirane. Ofrohen 2 apartamente te njejte me qera ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje ndertese te re me ashensor. Hyrjet kane nje siperfaqe totale prej 100 m2 secila te organizuara n...

Apartament 2+1 me qera prane Rezidences se Kodres e Diellit ne Tirane (TRR-717-10K) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Rezidences Kodra e Diellit ne Tirane. Jane 3 apartamente identike per qera te pozicionuara ne katin e 1-re, te 2-te dhe te 3-te te nje ndertese te re dhe te mirembajtur me ashensor. Siperfaqja e secilit...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane (TRR-717-8L) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera shume prane me rrugen e Elbasanit. Pozicionohet ne katin e 8-te te nja pallati te ri, buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe prej 132m2 te shfrytezuar mjaft mire ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tu...

Apartament dupleks 3+1 me qera prane Bllokut te Ambasadave ne rrugen e Kavajes, ne Tirane (TRR-717-5K) Cmimi:1100 Euro

Apartament dupleks 3+1 me qera buze rruges kryesore te Kavajes. Banesa ndodhet ne nje pallat te ri dhe te mirembajur me ashensor, e shperndare ne katet e 11-te dhe 12-te. Siperfaqja totale e hyrjes eshte 162 m2 e organizuar ne 2 ka...

Apartament 2+1 me qera prane zones 21-Dhjetori ne Tirane (TRR-717-4K) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera prane ne fillimin e rruges Muhamet Gjollesha.  Banesa ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri dhe te mirembajtur me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 115 m2 te organizuar ne: 1 sallon t...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-717-3L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane me shkollen e Baletit. Me nje siperfaqe prej 112 m2 ai ofr...

Apartament 3+1 me qera prane rruges 3 Vellezerit Kondi ne Tirane (TRR-617-64L) Cmimi:300 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Oso Kuka ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe prane rruges kryesore. Me siperfaqe totale prej 157m2 organizohet ne sallon, kuzhine te ndare ne aneks, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, kor...

Apartament duplex me qera tek Drejtoria e Pergjithshme e Policise se Shtetit ne Tirane (TRR-115-4b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera prane Bulevardit Bajram Curri.Pozicionohet...

Cmimi:1700 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Prokurorise se Tiranes, ne Tirane (TRR-115-5r)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Mehmet Brocaj ne Tirane.Ndodhet ne kati...

Cmimi:320 Euro

Bar-restorant per shitje prane shkembit te Kavajes, ne Durres (DRS-115-3r)
Durres,Albania

Bar-restorant  ne shitje  prane shkembit te Kavajes .Ndodh...

Cmimi:2500 euro/ m2

Bar-restorant me qera prane shkembit te Kavajes, ne Durres (DRR-115-4r)
Durres,Albania

Bar-restorant  per qera  prane shkembit te Kavajes .Ndodhe...

Cmimi: 1000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Selvise ne Tirane , (TRR-115-6a)
Tirane,Albania

Apartament per qera ne zonen e Selvise  perkatesisht ne rrugen ...

Cmimi:400