Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1+1 me qera buze Bulevardit Bajram Curri ne Tirane (TRR-617-52L) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera prane shkolles Vasil Shanto ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ashensor por shume te mirembajtur. Me siperfaqe prej 60m2 ndahet ne sallon sebashku me kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet...

Apartament 1+1 me qera ne Rrugen e Kavajes ne Tirane, Shqiperi (TRR-617-50K) Cmimi:250 Euro

Apartment me qera prane qendres Globe ne Tirane.Apartamenti pozicionohet ne katin e 11-te te nje ndertese te re me ashensor. Hapesira ka nje siperfaqe prej 67 m2 te organizuar ne: nje sallon te bashkuar me kuzhine, nje dhome gj...

Apartament 1+1 me qera ne Rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-617-47K) Cmimi:300 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese te re. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 47 m2 e organizuar ne: sallon i bashkuar me kuzhinen, 1 dhome gjumi, dhe tualet. Hyrja ofron kushte shume komode dhe mobilim ...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-617-44L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, prane Prokurorise se Pergjithshme. Banesa ka siperfaqe te brendshme prej 113 m2 te ndare ne sallon bashke me kuzhine, 2...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-617-42K) Cmimi:350 Euro

Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Durresit shume prane Zogut Te Zi ne Tirane.Apartamenti eshte i vendosur ne katin e 2-te te nje godine me pamje nga rruga. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 69.3 m2 e ndare: ne sallon...

Apartament 2+1 prane rruges Mine Peza ne Tirane, (TRR-617-40d) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Polake ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri pa ashensor. Ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, dy ballkone, ko...

Apartament 1+1 me qera prane Nobis Center ne Tirane (TRR-617-39K) Cmimi:500 euro

Apartament me qera ne Rrugen Marko Bocari prane Nobis Center ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te ri dhe te mirembajtur. Siperfaqja totale eshte 70 m2 e organizuar ne: sallon te hapur me kuzhinen, 1 dho...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane (TRR-617-38L) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Banesa ka siperfaqe totale prej 117m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, korido...

Apartament me qera tek Stadiumi Dinamo (TRR-617-37K) Cmimi:350 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese moderne. Ka nje siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne: sallon, kuzhine, 1 dhome gjumi, ballkon me pamje te qarte te Stadiumit Dinamo, 1 tualet. Hyrja eshte shume komode, ofrohet e...

Apartament dupleks me qera ne Linze, Tirane (TRR-617-32K) Cmimi:1500 Euro

Apartament dupleks luksoz me qera ne Rrugen Nacionale te Dajtit. Hyrja ndodhet ne katin e 4-te te nje godine te re. Siperfaqja totale e hyrjes eshte 400 m2 e organizuar ne:  280 m2 hapesire te brendshme e ndare ne 2 ka...

Apartament 2+1 me qera tek Sheshi Avni Rustemi ne Tirane (TRR-617-27d) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne Pazarin te Ri ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese te re. Siperfaqja e hyrjes eshte 90 m2 qe perfshin: sallon te madh, 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon te madh qe mundeson pamj...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen 5 Maji ne Tirane (TRR-617-26K) Cmimi:225 Euro

Apartamenti ndodhet ne rrugen Besim Fagu prane shkolles Tirana Jone. Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertimi te ri.Siperfaqja e saj esht 75 m2 e organizuar ne: nje kuzhine ne forme aneksi, 1 tualet, 2 dhoma gjumi me kondi...

Vile me qera ne fshatin Daias , Komuna Petrele , Tirane (TRR-518-47a)
Tirane,Albania

Vile me qera ne fshatin Daias komuna e Petreles, vetem 15 min me mak...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane (TRS-518-48E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje, ne rrugen Dritan Hoxha, ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:65.000 Euro

Vile 1 kateshe me qera prane Spitalit Hygeia ne Tirane (TRR-518-49E)
Tirane,Albania

Vile 1 kateshe me qera me oborr privat dhe hyrje private. Poziciono...

Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane Gjimnazit Asim Vokshi ne Tirane (TRS-518-50L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Pozicion...

Cmimi:195.000 Euro

Toke per shitje prane Spitalit Hygeia ne Tirane (TRS-518-51E)
Tirane,Albania

Toke per shitje ne rrugen Kastriotet ne Tirane. Pozicionohet ne vij...

Cmimi:70.000 Euro