Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3+1 me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane, (TRR-318-15d) Cmimi:350 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri pa ashensor. Ka nje siperfaqe prej 105.4 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, tualet dhe dy b...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-318-14R) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Myslym Shyri, prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Siperfaqja totale prej 85 m2 eshte e organizuar n...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane, (TRR-318-11d) Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Siperfaqja totale eshte 144 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apa...

Apartament 2+1 per qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane, (TRR-318-9d) Cmimi:650 Euro

Apartament 2+1  me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Apartamneti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 110 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine , dy dhoma gjumi, ballkon dhe dy tualete,...

Apartament 3+1 me qera ne prane Rruges Sami Frasheri ne Tirane (TRR-318-3L) Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter por shume te mirembajtur prane rruges kryesore. Me siperfaqe totale prej 150m2 organizohet ne dhome ndenje sebashk...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-318-2R) Cmimi:1100 Euro

Apartament me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ne rrugen Sami Frasheri. Siperfaqja totale prej 137 m2 eshte e organizuar ne 1 dhome ndenje me hapesire te bollshme, 3...

Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane, (TRR-318-1d) Cmimi:1100 Euro

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor. Siperfaqja totale e apartamentin eshte 183 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, tre ...

Apartament dupleks me qera te Rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-218-73R) Cmimi:550 Euro

Apartament dupleks me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri pa ashensor qe orientohet me pamja per nga pjesa e qytetit te Tiranes. Siperfaqja totale prej 125 m2 esht...

Apartament 2+1 me qera prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-218-72R) Cmimi:1000 Euro

Apartament me qera prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ne rrugen Kodra e Diellit. Siperfaqja e brendshme prej 100 m2 eshte e organizuar ne 1 sallon me kuzhine te per...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane (TRR-218-70L) Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera shume prane Parkut Kombetar te Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallatit te ri te sapoperfunduar prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe banimi prej 87.8 m2 te ndare ne sallon bashke me kuzhine, dhom...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRR-218-69d) Cmimi:1200 Euro

Apartament 2+1 prane qendres Globe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin enente  te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 120 m2 te organizuar ne sallon, kuhzin, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete. Apartam...

Apartrament 2+1 me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane (TRR-218-67L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, te sapoperfuanduar prane rruges kryesore. Me siperfaqe totale 84m2 ndahet ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tuale...

Apartament 2+1 per shitje shume prane qendres se Tiranes (TRS-216-21K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane Apartam...

Cmimi:170.000 euro

Apartament 3 + 1 me qera prane kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-216-22b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin ...

Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRS-216-23K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Muzaka ne Tirane Apartamenti nd...

Cmimi:65.000 euro

Apartament 1 + 1 me qera prane liqenit Artificial ne Tirane (TRR-216-24b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin ...

Cmimi:250 Euro

Apartament 2+1 per shitje te Shkembi i Kavajes ne Durres, rrjeshti i pare nga Deti , (DRS-216-1a)
Durres,Albania

Apartament per shitje ne zonen e plazhit te Shkembi i Kavajes ne Dur...

Cmimi:80.000 Euro