Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-117-20K) Cmimi:1300 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane qendres Nobis. Ka nje hapesire prej 180 m2 te shperndare ne dhome te madhe ndenje, kuz...

Apartament 2+1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-117-15L) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ka siperfaqe prej 120m2 dhe eshte e ndare ne sallon se bashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, koridor, 2...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-117-13L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Me nje siperfaqe prej 80m2 eshte e ndare ne sallon dhe kuzhine sebashku, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon....

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-117-12K) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane Parkut Kombetar. Ka nje hapesire prej 100 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me ku...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane, (TRR-117-11d) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6te te nje pallati te ri pa ashensor. Ka nje siperfaqe prej 105 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon, korridor dhe dy tual...

Apartament 4+1 me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane (TRR-117-10K) Cmimi:500 euro

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 2 kateshe ne nje nga zonat me te qeta te qytetit. Ka nje hapesire prej 200 m2 te shperndare ne dhome te madhe ndenje, kuzhine m...

Apartament 1+1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-117-9L) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter por shume te mirembajtur. Me siperfaqe prej 75m2 eshte e ndare ne sallon sebashku me vendin e kuzhines, nje dhome gjumi...

Apartament 1+1 me qera prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane (TRR-117-8L) Cmimi:185 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Me nje siperfaqe prej 51 m2 eshte e organizuar ne dhome gjumi, kuzhine te vecuar, tualet dhe 2 ballkone....

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane, (TRR-117-7d) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera afer shkolles se mesme Gjuhet e huaja ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 118 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, b...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane, (TRR-117-6d) Cmimi:280 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4te te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 65 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine ten dare, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ofro...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-117-5L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Luigj Gurakuqi ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Me siperfaqe te brendshme prej 91m2 eshte e organizuar ne dhome ndenje, kuzhine te vecuar, 2 dhom...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-117-4L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera prane qendres G-Kam ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ka siperfaqe prej 112 m2 dhe eshte e ndare ne sallon sebashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2...

Apartament 3+1 me qera ne nje kompleks modern banimi ne Lunder , Tirane , (TRR-1115-57a)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare...

Cmimi:1450 Euro

Toke per shitje afer fshatit turistik te Petreles ne Tirane (TRS-1115-58K)
Tirane,Albania

Toke per shitje ne rrugen Tirane-Elbasan ne Tirane Toka ndodhet ne ...

Cmimi:200.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Don Bosko ne Tirane (TRS-1115-59b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:120.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane hotel Diplomat 2 ne Tirane (TRS-1115-60b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:77.500 Euro

Ambjent per zyre me qera ne Laprake ne Tirane (TRR-1115-61K)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Lord Bajron ne Tirane Zyra ndodhet ne katin ...

Cmimi:400 euro