Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera perballe me Kopshtin Botanik ne Tirane (TRR-1217-9R) Cmimi:340 euro

Apartament me qera ne kryqezimin e rruges Shyqyri Brari me rrugen Selite e Vjeter, perballe me Kopshtin Botanik. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Siperfaqja prej 106 m2 eshte e organizuar ne nje sallon me...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1217-4L) Cmimi:300 Euro

Apartamen 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane Ndodhet ne katin e2-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore qe ofron administrim dhe ashensor. Me siperfaqe prej 85m2 organizohet ne sallon bashke me kuzhine, 2 dh...

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Colombo ne Tirane, (TRR-1217-3d) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 120 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine , dy dhoma gjumi, dy tualete, koridor dhe tre ballk...

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane (TRR-1117-64L) Cmimi:500 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron administrim, ashensor dhe kamera sigurie 24-ore. Banesa ka siperfaqe prej 164 m2 te ndare ne sallon te madh se bashku ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane, (TRR-1117-62d) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka nje siperfaeq prej 79 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine , dhome gjumi, tualet, koridor dhe dy ballkone. Ofro...

Apartament 2+1 me qera prane Tregut Elektrik ne Tirane (TRR-1117-60L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1me qera  ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Apartamenti ka siperfaqe prej 107m2 i ndare ne sallon bashk me kuzhine, 2 dhoma g...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane, (TRR-1117-57d) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera prane qendres se Tiranes  Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 84 m2 te organizuar ne sallon, ...

Dupleks me qera prane kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-1117-48L) Cmimi:1100 Euro

Apartament 3+1 me qera prane rruges Liman Kaba ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-te te nje pallati te ri ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Dupleksi ka siperfaqe totale prej 300m2 te organizuar ne dy kate si me ...

Apartament 2 + 1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa (TRR-1117-47R) Cmimi:800 Euro

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri perballe Ambasades Amerikane. Siperfaqja e pergjithshme prej 109m2 eshte e organizuar ne nje sallon, dy dhoma gjumi, nje...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1117-45L) Cmimi:520 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore qe ofron administrim, ashensor dhe kamera sigurie 24-ore. Me siperfaqe totale prej 118m2 ndahet ne ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane, (TRR-1117-44d) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne rrugen  Kadri Brahimaj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile. Ka nje siperfaqe 40 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe koridor. Apartamenti ofrohet i m...

Apartament 2 + 1 me qera afes zones se Bllokut ne Tirane (TRR-1117-43R) Cmimi:300 euro

Apartament me qera prane zones se Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te vjeter pa ashensor ne rrugen Perlat Rexhepi, shume prane me Fakultetin e Drejtesise. Eshte i pozicionuar ne katin e 5-te dhe permban nje sipe...

Vile 4 - kateshe me qera ne nje komplex rezidencial ne Mjull Bathore ne Tirane (TRR-1015-65b)
Tirane,Albania

Vile moderne me qera ne rrugen Xhaferr Shaba ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:3000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane zones se Unazes se Re ne Tirane (TRS-1015-66b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane rruges Teodor Keko ne Tirane. Poziciono...

Cmimi:57.800 Euro

Apartament 2+1 per shitje afer Parkut Kombetar ne Tirane (TRS-1115-1K)
Tirane,Albania

Apartament 2 +1 per shitje ne Rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartam...

Cmimi:109.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Parkut Kombetar ne Tirane (TRR-1115-2K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane Apartamenti...

Cmimi:500 euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-1115-3b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:176.000 Euro