Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2 + 1 me qera afes zones se Bllokut ne Tirane (TRR-1117-37R) Cmimi:1300 euro

Apartament me qera ne rrugen janosh Huniadi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri qe ofron administrim, ashensor dhe siguri 24 ore. Siperfaqja e brendshme prej 150 m2 eshte e organizuar ne nje sallon te madh, kuzh...

Apartament 2+1 me qera prane zone se Selvise ne Tirane (TRR-1117-28L) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore dhe Qendren e Tiranes. Ka siperfaqe totale prej 110m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 d...

Apartament 2+1 me qera prane sheshit Avni Rustemi ne Tirane (TRR-1117-26d) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile . Ka nje siperfaqe prej 170 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, garderobe, lavanderi, dy ballkone dhe dy t...

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-1117-25L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron kushte bashkohore, ashensor, administrim dhe kamera sigurie 24-ore. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 118m2 i ndar...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane, (TRR-1117-22d) Cmimi:225 Euro

Apartament per qera prane rruges Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri. Siperfaqja e brendshme e apartamentit eshte 64 m2 e organizuar ne sallon, kuzhina e vendosur ne ballkon, dhome gjumi ...

Apartament 2+1 per me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-1117-20L) Cmimi:1000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron administrim ashensor dhe siguri 24-ore. Ofron siperfaqe totale prej 163.9 m2 te organizuar ne sallon te madh, kuzhin...

Apartament 1+1 me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-1117-19L) Cmimi:320 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Me ne siperfaqe prej 70m2 eshte e ndare ne sallon bshke me kuzhine, dhome gjumi matrimoniale, ...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Kristal ne Tirane (TRR-1117-18L) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane Ndodhet ne katin e 6-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 113m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjum...

Apartament 2+1 me qera prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane, (TRS-1117-15d) Cmimi:800 Euro

Apartament me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te ndertuar ne kohet e fundit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 122 m2 dhe verande 34 m2. Siperfaqja e brends...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane, (TRR-1117-12d) Cmimi:400 Euro

Apartamente me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin  e shtate  te nje pallati te ri. Siperfaqja e brendshme e apartamentit eshte 112 m2 dhe veranda 90 m2. Apartamenti eshte i org...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-1117-10L) Cmimi:750 Euro

Apartament 3+1 me qera shume prane kompleksit Vizion plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te viteve 2000 pa ashensor. ka siperfaqe totale prej 145 m2 i organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tual...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1117-8L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet ne katn e 2-te te nje pallati te ri, qe ofron kushte bashkohore, 2 ashensor, administrim dhe kamera sigurie 24-ore. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 113m2 te org...

Per SHITJE kemi 13 apartamente te madhesive te ndryshme ne Plazhin e Durresit, duke filluar nga 18,000€ ose 400€/m2 (DRS-1006)
Durres,Albania

Per SHITJE, kemi 13 apartamente te madhesive te ndryshme, me CMIME ...

Cmimi:18,000€ or 400€/m2

Per SHITJE, ambjent 1,600 m2 ne katin e fundit (10te) ne Plazhin e Durresit prane Adriatik 1 (DRS-1007)
Durres,Albania

Per SHITJE, kemi nje ambjent 1,600 m2 ne katin e 10 te nje pallati n...

Cmimi:400,000€

Per SHITJE Apartamente ne Sarande, me pamje nga deti (SRS-1011)
Sarande,Albania

Per SHITJE, prane rruges kryesore Sarande-Ksamil, me pamje te mrek...

Cmimi:590-641€/m2

Vile Lluksoze me qera ne Tirane (TRR-1002)
Tirane,Albania

3-storey luxury villa for RENT near the artificial lake of Tirana. ...

Cmimi:2,700€/month

Dyqan me QERA ne Tirane prane gjimnazit Sami Frasheri, 60m2 (TRR-1001)
Tirane,Albania

Jepet me qera dyqan ne qendren tregtare "17 nentori" prane gjimnazit...

Cmimi:400€/Month