Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera prane Sheshit Wilson ne Tirane (TRR-118-18L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter buze rruge kryesore. Me siperfaqe totale prej 120m2 organizohet ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tuale...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-118-16d) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 72 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine ten dare, dhome gjumi, tualet dhe dy ballkone. Aparta...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Globe ne Tirane (TRR-118-14R) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera prane Qendres Globe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati te ri te pajisur me ashensor ne rrugen e Kavajes. Siperfaqja totale prej 180 m2 perfshin siperfaqen e brendshme prej 120 m2 dhe ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-118-12L) Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 me qera prane Gjimnazit Asim Vokshi. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 135 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, koridor, tual...

Apartament 1+1 me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-118-8d) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1  me qera ne kompleksin ne rrugen Artan Lenja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe pre 67 m2 te shperndare ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballko...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-118-11R) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri ne rrugen Him Kolli. Siperfaqja totale prej 114 m2 eshte e organizuar ne nje sallon me kuzhine te perfshire, dy dho...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane (TRR-118-10R) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Siperfaqja totale prej 120 m2 eshte e organizuar ne nje sallon, nje dhome te vogel te ndare per ...

Apartament 4+1 me qera prane Gjimnazit Asim Vokshi ne Tirane (TRR-118-7L) Cmimi:400 Euro

Apartament 4+1 me qera  ne rrugen e Elbasanit ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 157m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzh...

Apartament 2+1 me qera prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane (TRR-118-6R) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera prane ish ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te vjeter ne rrugen Gjin Bue Shpata. Siperfaqja totale prej 88 m2 eshte e organizuar ne nje dhome ndenje, dy dhoma...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-118-3L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tiane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-kateshe, ne krah te rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe totale prej 140 m2 dhe hyrje te vecuar. Ndahet ne sallon se bashku me kuz...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-118-2L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe shume pane me rrugen kryesore. Me sipefaqe totale prej 140 m2 ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, 2 dhoma gjumi, 2...

Apartament 1+1 me prane zones se Liqenit te Thate ne Tirane, (TRR-118-1d) Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje kompleksi te ri. Siperfaqja e apartamentit eshte 67 m2 e e organizuar ne sallo, kuzhine, dhome gjumi, ballkon dhe tualet. Ofrohet...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane (TRS-1015-5K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane, prane Liqe...

Cmimi:150.000 Euro

Apartament 1 + 1 per shitje prane zones se Shkozes ne Tirane (TRS-1015-6b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane rruges Ali Shefqeti ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:38.500 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Sami Frasheri ne Tirane (TRS-1015-7K)
Tirane,Albania

Apartament  per shitje ne rrugen Marko Bocari, afer Liqenit art...

Cmimi:130.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane Rruges se Kosovarve ne Tirane (TRS-1116-31K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Apartam...

Cmimi:160.000 euro

Apartament 2+1 me qera afer rruges Sami Frasheri ne Tirane (TRR-1015-8K)
Tirane,Albania

Me nje hapesire prej 100 m2 ofron: 1 dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, ha...

Cmimi:300 Euro