Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-1117-6L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te vjeter, prane  Librit Universitar. Me nje siperfaqe prej 90 m2 ambjenti ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, 2 dhoma ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane, (TRR-1117-1d) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera prane rruges Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri . Siperfaqja  e brendshme e apartamentit eshte 68 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon, kori...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane, (TRR-1017-34d) Cmimi:600 Euro

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, koridor, ballkon dhe tualet. ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane, (TRR-1017-32d) Cmimi:800 Euro

Apartament per qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Siperfaqja totale eshte 127 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete....

Apartament 2+1 me qera prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-1017-30L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 4-kateshe me hyrje te vecuar, buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe prej 105 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi...

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-1017-27L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Me nje siperfaqe totale prej 110 m2, ajo ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar te kompletuar m...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1017-26L) Cmimi:370 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore. Ka siperfaqe totale prej 80m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, koridor, tualet...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-1017-22L) Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ofron administrim, ashensor dhe siguri. Banesa ka siperfaqe banimi prej 56 m2. Eshte e ndare...

Apartament modern per qera prane zones se Bllokut ne Tirane, (TRR-1017-16d) Cmimi:1800 Euro

Apartament me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me hyrje dhe oborr privat. Siperfaqja e brendshme eshte 222 m2 dhe eshte e organizuar  sallon, kuzhine, 3 dhoma g...

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane, (TRR-1017-15d) Cmimi:400 Euro

Apartament per qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe 90 m2 te organizuar ne  sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon, tualet dhe koridor. Apartamenti...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Don Bosco ne Tirane, (TRR-1017-14d) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera prane zones se Zogut te ZI ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe 158 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, tre dhoma gjumi, dy ballkone, dy tualete....

Apartament dupleks me qera te Kodra e Diellit ne Tirane , (TRR-1017-13a) Cmimi:850 Euro

Apartament dupleks me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te dzte me nje hyrje komplet private , te rrethuar me lulishte dhe shetitore. Me nje siperfaqe totale prej 137 m2 ofr...

Apartament 1+1 per shitje ne plazhin e Malit te Robit ne Golem , (GLS-415-1a)
Golem,Albania

Apartament per shitje ne Malin e Robit ne Golem. Apartamenti pozici...

Cmimi:32.000

Apartament 1+1 per shitje ne plazhin e Malit te Robit ne Golem , (GLS-415-2a)
Golem,Albania

Apartament per shitje ne Malin e Robit ne Golem. Apartamenti pozici...

Cmimi:32.000

Apartament 2+1 me qera tek ish Ekspozita ne Tirane (TRR-415-80m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozic...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane Parkut te Madh te Tiranes (TRR-515-1b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Pozic...

Cmimi:1000 Euro

Toke per shitje prane fshatit Bruke ne zonen e Kasharit ne Tirane (TRS-515-2b)
Tirane,Albania

Toke per shitje prane rruges kryesore te Rinasit ne Tirane. Pozicio...

Cmimi:44.000 Euro