Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament modern per qera prane zones se Bllokut ne Tirane, (TRR-1017-16d) Cmimi:1800 Euro

Apartament me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me hyrje dhe oborr privat. Siperfaqja e brendshme eshte 222 m2 dhe eshte e organizuar  sallon, kuzhine, 3 dhoma g...

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane, (TRR-1017-15d) Cmimi:400 Euro

Apartament per qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe 90 m2 te organizuar ne  sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon, tualet dhe koridor. Apartamenti...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Don Bosco ne Tirane, (TRR-1017-14d) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera prane zones se Zogut te ZI ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe 158 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, tre dhoma gjumi, dy ballkone, dy tualete....

Apartament dupleks me qera te Kodra e Diellit ne Tirane , (TRR-1017-13a) Cmimi:850 Euro

Apartament dupleks me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te dzte me nje hyrje komplet private , te rrethuar me lulishte dhe shetitore. Me nje siperfaqe totale prej 137 m2 ofr...

Apartament 3+1 me qera afer rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1017-11L) Cmimi:300 Euro

Apartaemnt 3+1 me qera ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane Ndodhet ne katin e 4-te te nje vile 4-kateshe me hyrje te vecuar. Apartamenti ofron siperfaqe banimi prej 140m2, te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 3 dhoma gjumi, tua...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1017-10L) Cmimi:700 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 118m2 te ndare ne sallon bashke me  vendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, korid...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane, (TRR-1017-9d) Cmimi:600 Euro

Apartament me qera  prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri dhe modern. Siperfaqja e apartamentin eshte 125 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, d...

Apartament me qera tek kompleksi Long Hill ne Lunder , Tirane , (TRR-1017-8a) Cmimi:2000 Euro

Apartament me qera ne nje nga residencat me te preferuara ne Lunder te Tiranes. Residenca pozicionohet pak metra larg qendres tregtare TEG dhe ofron te gjithe sigurine dhe qetesine e nevojshme per te bere nje jetese te mire ne Tirane. ...

Apartament 1+1 me qera prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRR-1017-3L) Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, te sapoperfunduar. Ofron siperfaqe prej 65m2 te organizuar ne sllon bashke me kuzhine, dhome gjumi, koridor, tualet dhe ba...

Apartament 2+1 me qera afer Sheshit Skenderbej ne Tirane (TRR-917-46L) Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 ne qera ne fillim te rruges se Kavajes. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te sapoperfunduar shume prane rruges kryesore. Ka siperfaqe prej 82m2 te organizuar ne sallon sebashku me vendin e kuzhines, 2 dhom...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane, (TRR-917-36d) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera prane Sheshit Avni Rustemi Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe 96 m2 te organizuar ne 2 sallone ku njera mund te perdoret edhe si dhome gjumi, kuzhine, dhome gj...

Apartament 3+1 me qera afer rruges Artan Lenja ne Tirane (TRR-917-35L) Cmimi:500 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Prenke Jakova ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-re te nje vile 3-kateshe shume prane rruges kryesore. Me siperfaqe totale prej 140 m2 eshte e organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjum...

Apartament 2 + 1 me qera prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-816-32b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne kati...

Cmimi:450 Euro

Dyqan me qera prane Qendres Spitalore Nene Tereza ne Tirane (TRR-816-33b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera prane rruges Kongresi i Manastirit ne Tirane. Pozicio...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-816-51K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysen Cino ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera prane Hipotekes ne Tirane (TRR-816-34K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Panorama ne Tirane. Apartamenti nd...

Cmimi:700 euro

Apartament 1 + 1 per shitje prane ish Parkut te Autobuzave ne Tirane (TRS-816-35b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:63.000 Euro