Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
KĂ«rko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3+1 me qera ne kompleksin Panorama ne Tirane (TRR-817-32L) Cmimi:550 Euro

Apartament 3+1 me qera prane rruges Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri qe ofron kushte bashkekohore, administrim, 2 ashensor dhe kamera sigurie 24-ore. Banesa ka siperfaqe prej 120m2 te organizuar ...

Apartament 2+1 me qera tek Selvia ne Tirane (TRR-817-30K) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri dhe te mirembajtur me ashensor. Hyrja ka nje siperfaqe totale prej 120 m2 te organizuar ne: 1 sallon te bashkua...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-817-29L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Sander Prosi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 90m2 te ndare ne sallon bashke me vendin e kuzhines, 2 dhoma...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Durresit se Tiranes (TRR-817-28K) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter dhe te mirembajtur pa ashensor. Siperfaqja totale e baneses eshte 65 m2 e organizuar ne: 1 sallon te bashkuar me nje...

Apartament 2+1me qera prane Bulevardit Zhan D’Ark ne Tirane (TRR-817-26L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri shume prane rruges kryesore dhe Instatit. Me nje siperfaqe prej 113 m2 banesa ndahet ne sallo dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor,...

Apartament 2+1 me qera afer Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-817-22L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Me nje siperfaqe prej 95m2 ndahet ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet ...

Apartament 2+1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-817-21K) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha shume prane qendres se Tiranes. Banesa ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter shume te mirembajtur, pa ashensor. Hyrja ka nje siperfaqe totale prej 96 m2 me orientim drejt lindj...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane (TRR-817-20L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera shume prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri qe ofron ashensor dhe administrim. Banesa ofron nje siperfaqe prej 108m2 te organizuar ne sallon sebashku me vendin e kuzhines, 2 d...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane, (TRR-817-19d) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe 80 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon , tualet dhe garderobe. Aparta...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Don Bosko ne Tirane (TRR-817-17L) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Ceka ne Tirane. Ndodhet ne aktin e 2-te te nje pallati te vjeter shume prane me rrugen kryesore. Me nje siperfaqe prej 103m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete...

Apartament 3+1 me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-817-14L) Cmimi:900 Euro

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges se Dibres ne Tirane Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore qe ofron administrim, ashensore dhe kamera sigurie 24-ore. Me siperfaqe totale prej 164.5m2 dhe siperfa...

Apartament 2+1 me qera ne zonen Don Bosko ne Tirane (TRR-817-8K) Cmimi:250 Euro

Apartament 2+1 me qera shume prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje godine 2 kateshe me orientim nga lindja. Siperfaqja totale e hyrjes eshte 114 m2 e organizuar ne: 1 sallon te bashku...

Apartament per zyre me qera ne zonen Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-1016-7L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per zyre me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. ...

Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera afer rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1016-8L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Banesa poz...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-1016-10K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:650 euro

Ambient per zyre me qera prane Sheshit Wilson ne Tirane (TRR-1016-11L)
Tirane,Albania

Ambient per zyre me qera ne katin e pare dhe te dyte te nje vile 3-k...

Cmimi:1.000 Euro

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-1016-12K)
Tirane,Albania

Apartament per zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. ...

Cmimi:550 Euro