Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane, (TRR-717-13d) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne rrugen Dritan Hoxha. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri. Apartamenti ka siperfaqe prej 105 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone. A...

Apartament 2+1 me qera prane Rezidences Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-717-11K) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges Rrapo Hekali ne Tirane. Ofrohen 2 apartamente te njejte me qera ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje ndertese te re me ashensor. Hyrjet kane nje siperfaqe totale prej 100 m2 secila te organizuara n...

Apartament 2+1 me qera prane Rezidences se Kodres e Diellit ne Tirane (TRR-717-10K) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Rezidences Kodra e Diellit ne Tirane. Jane 3 apartamente identike per qera te pozicionuara ne katin e 1-re, te 2-te dhe te 3-te te nje ndertese te re dhe te mirembajtur me ashensor. Siperfaqja e secilit...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane (TRR-717-8L) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera shume prane me rrugen e Elbasanit. Pozicionohet ne katin e 8-te te nja pallati te ri, buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe prej 132m2 te shfrytezuar mjaft mire ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tu...

Apartament dupleks 3+1 me qera prane Bllokut te Ambasadave ne rrugen e Kavajes, ne Tirane (TRR-717-5K) Cmimi:1100 Euro

Apartament dupleks 3+1 me qera buze rruges kryesore te Kavajes. Banesa ndodhet ne nje pallat te ri dhe te mirembajur me ashensor, e shperndare ne katet e 11-te dhe 12-te. Siperfaqja totale e hyrjes eshte 162 m2 e organizuar ne 2 ka...

Apartament 2+1 me qera prane zones 21-Dhjetori ne Tirane (TRR-717-4K) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera prane ne fillimin e rruges Muhamet Gjollesha.  Banesa ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri dhe te mirembajtur me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 115 m2 te organizuar ne: 1 sallon t...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-717-3L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane me shkollen e Baletit. Me nje siperfaqe prej 112 m2 ai ofr...

Apartament 3+1 me qera prane rruges 3 Vellezerit Kondi ne Tirane (TRR-617-64L) Cmimi:300 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Oso Kuka ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe prane rruges kryesore. Me siperfaqe totale prej 157m2 organizohet ne sallon, kuzhine te ndare ne aneks, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, kor...

Apartament 3+1 me qera ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane (TRR-617-58K) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne hyrje te Rruges Fadil Rada prane Ministrise se Jashtme. Banesa pozicionohet ne katin 1-re te nje ndertese te vjeter. Ka nje siperfaqe totale prej 84 m2 te organizuar ne: 3 dhoma, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ball...

Apartament 3+1 me qera ne Rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRR-617-57K) Cmimi:500 Euro

Apartament luksoz me qera ne Rrugen Mahmut Fortuzi perballe Gjimnazit Sami Frasheri. Hyrja ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Siperfaqja totale e baneses eshte 135 m2 e organizuar ne: 1 sallon tejet komod si ...

Apartament 3+1 modern per qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-617-53d) Cmimi:1800 Euro

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartmenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri. Siperfaqja totale eshte 200 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, tre dhoma gjumi, dy ballkone dy tualete. ...

Apartament 1+1 me qera buze Bulevardit Bajram Curri ne Tirane (TRR-617-52L) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera prane shkolles Vasil Shanto ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ashensor por shume te mirembajtur. Me siperfaqe prej 60m2 ndahet ne sallon sebashku me kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet...

Dyqan me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-216-30b)
Tirane,Albania

Ambient biznesi me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.  Ndod...

Cmimi:1200 Euro

Magazine dhe toke per shitje prane zones se Prushit, Vaqarr ne Tirane (TRS-216-31b)
Tirane,Albania

Magazine dhe toke per shitje ne rrugen e re te zones Prush ne Tirane...

Cmimi:400.000 Euro

Godine 3 kateshe me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-216-32K)
Tirane,Albania

Godine 3 kateshe me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Objekti ...

Cmimi:2900 euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Kavajes prane Condor Center ne Tirane (TRS-216-33K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartament...

Cmimi:52.000 euro

Zyre me qera prane qendres se Tiranes (TRR-216-34b)
Tirane,Albania

Ambient per zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:470 Euro