Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRR-1216-33d) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera prane qendres Globe ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje kompleksi te ri. Ka nje siperfaqe prej 116 m2 te organizuar ne sallo, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1216-32L) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa ashensor. Siperfaqja prej 80m2 eshte mjaft mire e shfrytezueshme ne sallon sebashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi dhe tua...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Kristal ne Tirane (TRR-1216-25L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Prokop Mima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Siperfaqja prej 120m2 eshte mjaft mire e shfrytezuar ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, depo dhe ...

Apartament 3+1 me qera afer liqenit te thate ne Tirane, (TRR-1216-23d) Cmimi:500 euro

Aparatment me qera ne rrugen  Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste  te nje pallati te ri Apartamenti ka nje siperfaqe prej 250 m2 ku 118 m2 jane hapesira e brendshme dhe 132 m2  verande. Hapesira e brends...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane, (TRR-1216-22d) Cmimi:350 euro

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 9te te nje pallati  te ri. Ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon dhe tualet. Jepet totalisht...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane (TRR-1216-21L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri. Me nje sipefaqe prej 87m2 ndahet ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi te shtruara me parket te cilesise se larte, tuale...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-1216-19L) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes prane qendres Globe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, prane rruges kryesore. Siperfaqja prej 120m2 eshte mjaft mire e shfrytezuar  ne sallon, kuzhine te vecuar,...

Apartament 1+1 me qera prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRR-1216-18K) Cmimi:250 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me 2 ashensor shume prane Prokurorise se Tiranes. Ka nje hapesire prej 62 m2 te shperndare ne dhome ndenje bash...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Myslym Shyrit ne Tirane, (TRR-1216-16d) Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 85 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi dhe tualet. Apartamenti eshte...

Apartament 2+1 me qera afer rruges se Kavajes ne Tirane, (TRR-1216-11d) Cmimi:700 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 138 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma, dy ballkone dhe dy tualete. E...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane (TRR-1216-8L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ka siperfaqe prej 110m2 dhe eshte e ndare ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 b...

Apartament 3+1 me qera afer Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-1216-6L) Cmimi:1000 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Hapesira prej 129m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Fortuzi ne Tirane, (TRR-218-62d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:300 Euro

Apartament per zyra me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRR-218-63d)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apa...

Cmimi:600 Euro

Vile luksoze ne shitje te kompleksi Lura te Gjiri i Lalzit, Durres (GLS-218-1a)
Gjiri i Lalzit,Albania

Vile luksoze per shitje te Gjiri I Lalzit ne Tirane, ne kompleksin L...

Cmimi:750.000 Euro

Vile 2-kateshe me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-218-64L)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Vila ofron...

Cmimi:1000 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane, (TRS-218-65d)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartam...

Cmimi:76.000 Euro