Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1116-64L) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Siperfaqja prej 92.5m2 eshte mjaft mire e shfrytezuar ne sallon sebashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma gju...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1116-63L) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera prane parkut Rinia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te te nje pallati ekzistues pa ashensor. Ka siperfaqe prej 55m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dhome gjumi te shtruar me parket, k...

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1116-61L) Cmimi:450 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Xhavit Shyqyri Demneri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa ashensor. Ka siperfaqe prej 145m2 dhe eshte e ndare ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, dhome pritje por ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane, (TRR-1116-59d) Cmimi:450 euro

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Karl Topia ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e 13 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 125 m2 te shperndare ne sallon, kuzhine te ndare , dy dhoma gjumi...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1116-57L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhavit Shyqyri Demneri. Ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe me hyrje te vecuar. Hapesira prej 100m2 eshte mjaft mire e shfrytezuar ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane, (TRR-1116-56d) Cmimi:400 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane Apartament ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re. Ka nje siperfaqe prej  70m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon  dhe tualet. Apart...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e 9-Katesheve ne Tirane (TRR-1116-47L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat te ri prane zones se 9-Katesheve. Ka nje siperfaqe prej 108 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, kor...

Apartament 1+1 me qera afer rruges se Myslym Shyrit ne Tirane (TRR-1116-46d) Cmimi:250 euro

Apartament me qera afer me rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, afer shkolles Arben Broci. Ka nje siperfaqe totale prej 74 m2  te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi,...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Shallvareve ne Tirane (TRR-1116-45L) Cmimi:260 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues, buze rruge kryesore. Ka siperfaqe prej 90m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, koridor ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Myslym Shyrit ne Tirane, (TRR-1116-44d) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera ne afer rruges Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 65 m2 te organizuar ne sallon, dhome gjumi, ballkon dhe tualet. Eshte i mobiluar n...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1116-43L) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri qe ofron administrim dhe ashensor. Banesa ka siperfaqe prej 74m2 dhe eshte mjaft mire e shfrytezueshme ne sallon se bashku me kuzh...

Apartament 3+1 me qera te rruga e Barrikadave ne Tirane , (TRR-1116-42a) Cmimi:1500 Euro

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes, ngjitur me Unazen e vogel te qytetit. Pozicionohet ne katin e 10 te nje pallati te ri dhe shume te njohur. Me nje siperfaqe totale prej 165 m2 ofron 3 dhoma gjumi, sallon bashke me kuzhi...

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Bogdaneve ne Tirane (TRS-1014-24b)
Tirane,Albania

Apartament modern per shitje ne rrugen Edit Durham. Ndodhet ne kati...

Cmimi:155.000 Euro

Ambjent per zyra me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1014-25j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera per zyra ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.Po...

Cmimi:600 euro

Dyqan per shitje prane zones se Yzberishtit ne Tirane (TRS-1014-26b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje perballe KMY ne Yzberisht.Ndodhet ne katin e pare n...

Cmimi:98.800 Euro

Vile 3 kateshe me qera prane Vilave Gjermane ne Tirane (TRR-1014-27j)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe me qera prane Vilave Gjermane ne Tirane.Zona eshte e ...

Cmimi:1200 euro

Apartament 3+1 i pamobiluar me qera te Kopshti Zoologjik ne Tirane (TRR-1014-28j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes.Banesa nd...

Cmimi:400 euro