Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 prane rruges Mine Peza ne Tirane, (TRR-617-40d) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Polake ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri pa ashensor. Ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, dy ballkone, ko...

Apartament 1+1 me qera prane Nobis Center ne Tirane (TRR-617-39K) Cmimi:500 euro

Apartament me qera ne Rrugen Marko Bocari prane Nobis Center ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te ri dhe te mirembajtur. Siperfaqja totale eshte 70 m2 e organizuar ne: sallon te hapur me kuzhinen, 1 dho...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane (TRR-617-38L) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Banesa ka siperfaqe totale prej 117m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, korido...

Apartament me qera tek Stadiumi Dinamo (TRR-617-37K) Cmimi:350 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese moderne. Ka nje siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne: sallon, kuzhine, 1 dhome gjumi, ballkon me pamje te qarte te Stadiumit Dinamo, 1 tualet. Hyrja eshte shume komode, ofrohet e...

Apartament dupleks me qera ne Linze, Tirane (TRR-617-32K) Cmimi:1500 Euro

Apartament dupleks luksoz me qera ne Rrugen Nacionale te Dajtit. Hyrja ndodhet ne katin e 4-te te nje godine te re. Siperfaqja totale e hyrjes eshte 400 m2 e organizuar ne:  280 m2 hapesire te brendshme e ndare ne 2 ka...

Apartament 2+1 me qera tek Sheshi Avni Rustemi ne Tirane (TRR-617-27d) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne Pazarin te Ri ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese te re. Siperfaqja e hyrjes eshte 90 m2 qe perfshin: sallon te madh, 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon te madh qe mundeson pamj...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen 5 Maji ne Tirane (TRR-617-26K) Cmimi:225 Euro

Apartamenti ndodhet ne rrugen Besim Fagu prane shkolles Tirana Jone. Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertimi te ri.Siperfaqja e saj esht 75 m2 e organizuar ne: nje kuzhine ne forme aneksi, 1 tualet, 2 dhoma gjumi me kondi...

Apartamentet 2+1 me qera prane hyrjes se Parkut te madh ne Tirane, (TRR-617-24d) Cmimi:700 Euro

Apartament me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste ne nje pallat te ri. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine,  dy dhoma gjumi, ballkon dhe tualet. A...

Apartament 3+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-617-23L) Cmimi:600 Euro

Apartament 3+1 me qera prane Cirkut Kombetar ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri qe ofron administrim, ashensor dhe siguri. Ofron  siperfaqe  prej 147m2 te ndare ne sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma ...

Apartament 3+1 tek ish Ekspozita ne Tirane, (TRR-617-22d) Cmimi:700 Euro

Apartament me qera prane rruges Nikolla Jorga ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente ne nje pallat te ri. Siperfaqja e apartamentit eshte 140 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, tre dhoma gjumi, dy tualete, dy bal...

Apartament 2+1 me qera tek Pazari i Ri ne Tirane (TRR-617-20K) Cmimi:500 euro

Apartament me qera ne Sheshin Avni Rustemi shume prane me qendren ne Tirane. Hyrja pozicionohet ne katin e pare te nje vile te re. Ka nje siperfaqe prej 75 m2 perfshire dhe oborrin. Hapesira ofron kuzhine ne forme aneksi, 2...

Apartament 2+1 me qera prane Tregut Elektrik ne Tirane, (TRR-617-5d) Cmimi:350 Euro

Apartament per qera ne rrugen Sali Nivica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 120 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, dy ballkone, dy tualet dhe...

Apartament 2+1 per zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-1115-56K)
Tirane,Albania

Apartament per zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane Aparta...

Cmimi:600 Euro

Vile 3 kateshe per shitje afer Casa Italia ne Tirane (TRS-1115-57K)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Berit Beker ne Tirane Vila ndod...

Cmimi:270.000 euro

Apartament 3+1 me qera ne nje kompleks modern banimi ne Lunder , Tirane , (TRR-1115-57a)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare...

Cmimi:1450 Euro

Toke per shitje afer fshatit turistik te Petreles ne Tirane (TRS-1115-58K)
Tirane,Albania

Toke per shitje ne rrugen Tirane-Elbasan ne Tirane Toka ndodhet ne ...

Cmimi:200.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Don Bosko ne Tirane (TRS-1115-59b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:120.000 Euro