Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
KĂ«rko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-817-29L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Sander Prosi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 90m2 te ndare ne sallon bashke me vendin e kuzhines, 2 dhoma...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Durresit se Tiranes (TRR-817-28K) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter dhe te mirembajtur pa ashensor. Siperfaqja totale e baneses eshte 65 m2 e organizuar ne: 1 sallon te bashkuar me nje...

Apartament 2+1me qera prane Bulevardit Zhan D’Ark ne Tirane (TRR-817-26L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri shume prane rruges kryesore dhe Instatit. Me nje siperfaqe prej 113 m2 banesa ndahet ne sallo dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor,...

Apartament 2+1 me qera afer Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-817-22L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Me nje siperfaqe prej 95m2 ndahet ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet ...

Apartament 2+1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-817-21K) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha shume prane qendres se Tiranes. Banesa ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter shume te mirembajtur, pa ashensor. Hyrja ka nje siperfaqe totale prej 96 m2 me orientim drejt lindj...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane (TRR-817-20L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera shume prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri qe ofron ashensor dhe administrim. Banesa ofron nje siperfaqe prej 108m2 te organizuar ne sallon sebashku me vendin e kuzhines, 2 d...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane, (TRR-817-19d) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe 80 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon , tualet dhe garderobe. Aparta...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Don Bosko ne Tirane (TRR-817-17L) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Ceka ne Tirane. Ndodhet ne aktin e 2-te te nje pallati te vjeter shume prane me rrugen kryesore. Me nje siperfaqe prej 103m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete...

Apartament 3+1 me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-817-14L) Cmimi:900 Euro

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges se Dibres ne Tirane Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore qe ofron administrim, ashensore dhe kamera sigurie 24-ore. Me siperfaqe totale prej 164.5m2 dhe siperfa...

Apartament 2+1 me qera ne zonen Don Bosko ne Tirane (TRR-817-8K) Cmimi:250 Euro

Apartament 2+1 me qera shume prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje godine 2 kateshe me orientim nga lindja. Siperfaqja totale e hyrjes eshte 114 m2 e organizuar ne: 1 sallon te bashku...

Apartament 2+1 ne hyrje te Parkut dhe Liqenit te Tiranes , (TRR-817-7a) Cmimi:1100 Euro

Apartament me qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ngjitur me Parkun e Madh dhe Liqenin Artificial ne rrugen Sami Frasheri. Pozicionuar ne katin e trete ne  nje nder pallat me prestigjioze dhe me te mirendertuar te ketij...

Apartament 1+1 me qera shume prane me qendren e Tiranes , (TRR-817-6a) Cmimi:270 Euro

Apartament me qera shume prane me Bulevardin Zogu i I dhe me qendren e Tiranes. I pozicionuar ne rrugen Spiro Dedja, ne katin e trete te nje pallati te ri pa ashensor. Siperfaqe e brendshme 67 m2 duke ofruar sallon , kuzhine ne for...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1117-8L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 per shitje afer rruges Artan Lenja ne Tirane (TRS-1117-9L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda Ndodhet ne katin e 2...

Cmimi:84.000 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRR-1218-26L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne qender te Elbasanit , (ELS-1117-1a)
Elbasan,Albania

Apartament per shitje ne Elbasan prane shkolles Onufri. I pozicionu...

Cmimi:60.000 Euro

Kompleks blegtoral per shitje afer qytetit te Rreshenit ne Mirdite , (MRS-1117-1a)
Mirdite,Albania

Kompleks i prodhimit dhe i rritjes se derrave ne Mirdite. Ndodhet n...

Cmimi:230.000 Euro