Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera perballe Globe ne Tirane, (TRR-517-8d) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi shume te preferua. Siperfaqja e apartamentit eshte  116 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, koridor , dy t...

Apartament 2+1 me qera ne Komunen e Parisit ne Tirane, (TRR-517-7K) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensore. Shtepia ka nje siperfaqje te banueshme prej  88 m2 e organizuar ne sallon e bashkangjitur m...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane, (TRR-517-6d) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Siperfaqja totale eshte 110 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe tualet. ...

Apartament 2+1 me qera mbas Universitetit Europian ne Tirane, (TRR-517-4d) Cmimi:350 Euro

Apartament me qerane rrugen SHefqet Musaraj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete ne nje pallat te ri. Ka nje siperfaqe prej 90 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon dhe tualet. Apartamenti ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRR-517-3d) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri pa ashensor. Ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Apartame...

Apartament 2+1 me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane (TRR-417-51L) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne rrugen Karl Gega ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter pot e mirembajtur. Banesa ka siperfaqe totale prej 85m2 te ndare ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor dhe tualet....

Apartament 2+1 me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-417-47d) Cmimi:350 Euro

Apartamenti 2+1 me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare. Ka nje siperfaqe 108 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe tualet. Apartamenti ofrohet i m...

Apartament duplex me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-417-46d) Cmimi:1000 Euro

Apartament duplex me qera ne residence Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare  dhe ka nje siperfaqe totale  prej 156 m2. Kati i Pare eshte i organizuar ne sallon, kuzhine, tualet ,ballkon dhe garde...

Apartament 3+1 me qera te residenca Sunrise ne Lunder, Tirane , (TRR-417-39a) Cmimi:1200 Euro

Apartament me qera ne kompleksin rezidencial Sunrise ne Lunder ,  Tirane. Pozicionohet shume prane me qendren TEG, kompleksi i ri dhe modern, ndertuar me nje cilesi te larte duke ofruar nje kompleks me vila dhe apartamente. Ap...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-417-38L) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera prane kompleksit vision plus ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron administrim dhe ashensor. Banesa ofron siperfaqe prej 115m2 te ndare ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, ...

Apartament 1+1 me qera afer Casa Italias ne Tirane, (TRR-417-36K) Cmimi:200 Euro

Apartament  me qera prane Casa Italia ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin ne  4-te  te nje pallati te ri me ashensore. Ka nje hapesire prej  55 m2 te organizuara ne dhome ndenje, dhome gjumi dhe tualet...

Apartment 1+1 me qera afer rruges se Durresit ne Tirane, (TRR-417-28K) Cmimi:250 Euro

Apartament  1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e  4 te nje pallati te vjeter . Ofron nje siperfaqe prej  75  m2 e organizuar ne dhome ndenje, dhome gjumi , tualet ,nje dhome ...

Apartament 2 + 1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1114-20b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndo...

Cmimi:400 Euro

Ambjent per zyre me qera ne Qender te Tiranes (TRR-1114-46j)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga qendrat e biznesi...

Cmimi:564 Euro

Apartament 4 + 1 me qera per zyra prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-1114-22b)
Tirane,Albania

Apartament per zyra ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:1.000 Euro

Ndertese 5-kateshe me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane (TRR-1114-23j)
Tirane,Albania

Godine 5-kateshe me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.Ndertes...

Cmimi:7000 euro

Ambjent biznesi me qera ne Qender te Tiranes (TRR-1114-27j)
Tirane,Albania

Lokal me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.Hapesira pozicionohet...

Cmimi:1500 euro/muaj