Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3+1 me qera shume prane me Bulevardin Zogu i I ne Tirane , (TRR-817-5a) Cmimi:450 Euro

Apartament 3+1 me qera shume prane Bulevardit Zogu I I , ne rrugen Spiro Dedja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri, pa ashensor. Me nje siperfaqe prej 155 m2 ofron sallon bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi,...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRR-817-4d) Cmimi:700 Euro

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati i ri. Ka nje siperfaqe 120 m2 te organizuar  ne sallon, kuzhine , dy dhoma gjumi, ballkon dhe tualet. Apartamenti...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane (TRR-817-2K) Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera ne Sheshin Karl Topia ne zonen Zogu i Zi ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri dhe te mirembajtur me ashensor. Siperfaqja totale e ambientit eshte 77 m2 e organizuar ne: 1 sal...

Apartament duplex me qera prane kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-817-1T) Cmimi:1300 Euro

Apartament duplex per qera ne rrugen Ilo Mitke Qafzezi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe te katert te nje pallati 4 katesh. Siperfqja totale e apartamenti eshte 300 m2 dhe ofrohet i pa mobiluar. Kati i tre...

Apartament 2+1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-717-68K) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamit Shijaku ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese te re, te mirembajtur e me ashensor. Siperfaqja totale e hyrjes eshte 95 m2 a organizuar ne: 1 sallon te bashkuar me k...

Apartament 1+1 me qera prane shkolles Pjeter Budi ne Tirane (TRR-717-59L) Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ju ofron  ashensor, siguri dhe administrim. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 95 m2 te...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane (TRR-717-58K) Cmimi:200 Euro

Apartament me qera prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane. Apartamenti eshte i restauruar dhe ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Banesa ka nje siperfaqe totale prej 54 m2 to organizuar ne: 1 sallon te bashkuar ...

Apartament 1+1 me qera ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane, (TRR-717-56d) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne prane qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e peste ten je pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhomi gjumi, tualet dhe ballko. Apartamenti ofrohe...

Apartament 3+1 me qera prane zones se Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-717-55L) Cmimi:700 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallati 3-katesh buze rruge kryesore. Siperfaqja e baneses eshte 205 m2 dhe organizohet si me poshte: Sallon se bashku me oxhak funksiona...

Apartament 3+1 me qera prane Sheshit Skenderbej ne Tirane (TRR-717-53L) Cmimi:800 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron administrim, 2 ashnsor dhe kamera sigurie 24-ore. Banesa ka siperfaqe prej 160m2 te organizuar ne sallon sebashku me v...

Apartament 1+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-717-52K) Cmimi:1000 Euro

Apartament luksoz 1+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri dhe te mirembajtur me ashensor. Siperfaqja totale e hyrjes eshte 115 m2 e cila organizohet ne: 2 sallone ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane (TRR-717-50K) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti prane Sheshit Willson ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor, i cili orientohet nga lindja. Siperfaqja e ambientit eshte 70 m2 e organizuar ne: ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-217-15L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera shume prane Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane, (TRR-217-16d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdneve ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:550 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRR-217-17d)
Tirane,Albania

Apartamen 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti nd...

Cmimi:500 Euro

Zyre me qera prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane (TRR-217-18L)
Tirane,Albania

Zyre me qera shume prane Kullave Binjake ne Tirane. Ndodhet ne kati...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRR-217-19d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen VAso Pasha ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:450 Euro