Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-417-25L) Cmimi:800 Euro

Apartament me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ofron siguri me kamera e roje 24-ore, ashensor, administrim dhe mundesi per parkim makine ne garazhd me pa...

Apartament 3+1 me qera mbrapa Ambasades Gjermane ne Tirane (TRR-417-24L) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor shuem prane rruges se Kavajes. Ka siperfaqe totale prej 147m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 ...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes.(TRR-417-23L) Cmimi:750 Euro

Apartament me qera ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, prane rruges se Kavajes. Me nje siperfaqe prej 135 m2 banesa organizohet ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, 2 dhoma gjumi, korid...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRR-417-17L) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne fillim te rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te ri, pa ashensor. Ofron siperfaqe totale prej 130m2, te organizuar mjaft mire ne ambient ndenje se bashku me oxhak funksiona...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-417-16L) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Pallati ofron administrim ashensor dhe kamera sigurie 24-ore. Me siperfaqe totale pr...

Apartament 2+1 me qera afer rruges se Elbasanit ne Tirane, (TRR-417-15K) Cmimi:1000 Euro

Apartament me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Apartmenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri shum afer liqenit artificial. Ka nje hapesire banimi prej 142 m2 te shperndare ne dhome te madhe ndenjeje, kuzhine e vecu...

Apartament 2+1 me qera tek kompleksi Halili ne Tirane , (TRR-417-13a) Cmimi:400 Euro

Ofrohet me qera apartament 2+1 tek kompleksi Halili ne Tirane. Kompleks i mirendertuar dhe i preferuar dhe vetem pak minuta larg qendres. Apartamenti mund te ofrohet edhe bosh per ambient biznesi edhe per banim. Me nje sipe...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-417-4L) Cmimi:350 Euro

Apartament  me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron siguri, administrim dhe ashensore. Me siperfaqe prej 75m2 ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjen e nevojshme...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Selvise, Tirane (TRR-417-3d) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Dibres sene Tirane. Apartamenti ne katin e tete te nje pallati te ri. Siperfaqja totale eshte 115 m2 dhe ajo e brendshme eshte 105 m2. Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon, kuzh...

Apartament 3+1 me qera afer rruges se Barrikadave ne Tirane, (TRR-317-45d) Cmimi:300 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Isa Boletini. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Apartamenti ka nje siperfaqe 85 m2 te organizuar ne tre dhoma gjumi, tualet, kuzhine. Apartamenti ofrohet i mobiluar , i shtruar m...

Apartament 2+1 me qera prane qendres e Tiranes (TRR-317-33L) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne fillim te rruges Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Me siperfaqe prej 115m2 ndahet ne sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon....

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane (TRR-317-31L) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne nje kompleks te ri rane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te sapo perfunduar me punime shume cilesore. Me siperfaqe prej 90m2 ndahet ne sallon sebashku me ku...

Apartament 2 + 1 ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane (TRR-1213-55b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-1213-56)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:700 euro

Apartament 2 + 1 afer stacionit te Trenit ne Tirane (TRS-1213-59b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Apart...

Cmimi:54.000 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane (TRR-1213-60)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane RTSH ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne ...

Cmimi:800 euro

Apartament 2 + 1 ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane (TRR-1213-61b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Apartament...

Cmimi:250 euro / muaj