Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-717-49L) Cmimi:1500 Euro

Apartament 2+1 me qera shume prane me qendren e Tiranes. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallatit te ri te sapoperfunduar shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe banimi prej 128 m2 te ndare ne sallon bashke me kuzhine, 2 dho...

Apartament 2+1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-717-48L) Cmimi:850 Euro

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane Ndodhet na katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Ofron nje siperfaqe prej 105 m2 te shfrytezuar mjaft mire ne sallon bashke me kuzhine, 2 d...

Apartament 2+1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-717-44K) Cmimi:550 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri dhe te mirembajtur me ashensor. Siperfaqja totale e ambientit eshte 98 m2 e organizuar ne: 1 sallon te bashkuar me...

Apartament 1+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-717-43L) Cmimi:400 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3-kateshe me hyrje te vecuar. Me nje siperfaqe totale prej 90 m2, ajo ndahet ne sallon sebashku me kuzhine te kompletuar me t...

Apartament 2+1 me qera prane Fushes se Aviacionit ne Tirane (TRR-717-37L) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduart Lir ne Tirane Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3-kateshe buze rruge kryesore. Ka siperfaqe totale prej 137.4 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet d...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-717-36K) Cmimi:250 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Avni Rustemi shume prane qendres ne Tirane. Hyrja pozicionohet ne katin e pare te nje vile te re. Ka nje siperfaqe totale prej 50 m2 te organizuar ne: 1 sallon, 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, ng...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRR-717-33K) Cmimi:225 Euro

Apartment 1+1 me qera ne rrugen Mahmut Fortuzi prane qendres ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri dhe te mirembajtur me ashensor. Siperfaqja e baneses eshte 70 m2 e organizuar ne: 1 sallon te bashkuar me...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRR-717-30d) Cmimi:700 Euro

Apartament me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe 100 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartament...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ali Demit ne Tirane, (TRR-717-27d) Cmimi:300 euro

Apartament me qera ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 105 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe tualet. Aparta...

Apartament 2+ 1 me qera ne zonen e Ali Demit ne Tirane, (TRR-717-26d) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 95 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe tualet. Apartam...

Apartament 1+1 me qera prane Universiteit Europian, ne Tirane (TRR-717-24d) Cmimi:280 Euro

Apartament me qera prane rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka nje siperfae totale prej 64 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballko, koridor dhe tualet....

Apartament 1+1 me qera prane rruges Don Bosko ne Tirane (TRR-717-20L) Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Egnatia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore. Me nje siparfaqe totale prej 70m2 eshte mjaft mire e shfrytezuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gju...

Apartament 3+1 per shitje mbrapa universitetit Europian ne Tirane, (TRS-417-42K)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:190.000 Euro

Lokal dhe depo per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRS-417-43K)
Tirane,Albania

Bar-Lokal dhe depo per shitje ne rrugen e Kavajes. Lokali gjendet n...

Cmimi:200.000 Euro

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane (TRR-417-44L)
Tirane,Albania

Ambient zyre me qera prane qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 1...

Cmimi:2280 Euro

Vile 3-kateshe per shitje prane zones se Fushe-Prezes ne Tirane (TRS-415-45L)
Tirane,Albania

Vile per shitje ne nje kompleks te ri qe po ndertohet ne Gjec-Koder ...

Cmimi:320.000 Euro

Apartament duplex me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-417-46d)
Tirane,Albania

Apartament duplex me qera ne residence Kodra e Diellit ne Tirane. A...

Cmimi:1000 Euro