Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Selvise, Tirane (TRR-417-3d) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Dibres sene Tirane. Apartamenti ne katin e tete te nje pallati te ri. Siperfaqja totale eshte 115 m2 dhe ajo e brendshme eshte 105 m2. Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon, kuzh...

Apartament 3+1 me qera afer rruges se Barrikadave ne Tirane, (TRR-317-45d) Cmimi:300 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Isa Boletini. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Apartamenti ka nje siperfaqe 85 m2 te organizuar ne tre dhoma gjumi, tualet, kuzhine. Apartamenti ofrohet i mobiluar , i shtruar m...

Apartament 2+1 me qera prane qendres e Tiranes (TRR-317-33L) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne fillim te rruges Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Me siperfaqe prej 115m2 ndahet ne sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon....

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane (TRR-317-31L) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne nje kompleks te ri rane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te sapo perfunduar me punime shume cilesore. Me siperfaqe prej 90m2 ndahet ne sallon sebashku me ku...

Apartament 1+1 me qera ne zone e Zogut te Zi ne Tirane (TRR-317-29d) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne kompleksin Karl Topia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri. Siperfaqja e brendshme eshte 60 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartam...

Apartament 3+1 me qera prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane, (TRR-317-23T) Cmimi:550 Euro

Apartament 3+1 prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile. Ka nje siperfaqe prej 180 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, verande dhe dy tualete. Apartamenti ofroh...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane, (TRR-317-22d) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile. Siperfaqja e brendshme eshte 56 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane, (TRR-317-18d) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej  80 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dhome gjumi, ballkon dhe tualet. ...

Apartament 1+1 me qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane (TRR-317-16L) Cmimi:390 Euro

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati eshte i mirembajtur mire dhe ofron administrim dhe 2 ashensor. Banesa ka siperfaqe p...

Apartament 1+1 me qera prane Qendres Tregtare Ring (TRR-317-15L) Cmimi:390 Euro

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati eshte i mirembajtur mire dhe ofron administrim dhe 2 ashensor. Banesa ka siperfaqe p...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRR-317-14d) Cmimi:700 Euro

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete ne nje pallat te ri. Siperfaqja e brendshme eshte 95  m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon....

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-317-11L) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron administrim dhe ashensor. Me siperfaqe prej 76m2 organizohet ne ambjent ndenje, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. ...

Apartament 3+1 per shitje tek Liqeni Artificial ne Tirane (TRS-1214-54r)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.Pozicionohet n...

Cmimi:135.000 euro

Apartament 2+1 per shitje perballe Institutit te Fiskultures ne Tirane (TRS-1214-55r)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.Pozicion...

Cmimi: 65.000 euro

Zyra me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-715-42b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. ...

Cmimi:320 Euro

Dyqan me qera ne Bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane (TRR-615-16m)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne bulevardin Deshmoret e Kombit. Pozicionohet ne kat...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne Unazen e Re ne Tirane (TRS-115-1r)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen  Aleksandri I Madh ne Tirane.Po...

Cmimi:65.000 Euro