Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-717-18K) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera prane shkolles Sabaudin Garbani ne rrugen Muhamet Gjollesha.  Banesa ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri dhe te mirembajtur me ashensor, i orientuar drejt lindjes. Ka nje siperfaqe totale prej ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane (TRR-717-14L) Cmimi:2000 Euro

Apartament 3+1 me qera tek Qendra ETC ne Tirane. Ndodhet ne katin e 15-te ne nje pallat te ri, prane Ambasades Italiane. Me nje siperfaqe prej 232 m2  organizohet ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi njera prej te cilav...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane, (TRR-717-13d) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne rrugen Dritan Hoxha. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri. Apartamenti ka siperfaqe prej 105 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone. A...

Apartament 2+1 me qera prane Rezidences Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-717-11K) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges Rrapo Hekali ne Tirane. Ofrohen 2 apartamente te njejte me qera ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje ndertese te re me ashensor. Hyrjet kane nje siperfaqe totale prej 100 m2 secila te organizuara n...

Apartament 2+1 me qera prane Rezidences se Kodres e Diellit ne Tirane (TRR-717-10K) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Rezidences Kodra e Diellit ne Tirane. Jane 3 apartamente identike per qera te pozicionuara ne katin e 1-re, te 2-te dhe te 3-te te nje ndertese te re dhe te mirembajtur me ashensor. Siperfaqja e secilit...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane (TRR-717-8L) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera shume prane me rrugen e Elbasanit. Pozicionohet ne katin e 8-te te nja pallati te ri, buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe prej 132m2 te shfrytezuar mjaft mire ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tu...

Apartament dupleks 3+1 me qera prane Bllokut te Ambasadave ne rrugen e Kavajes, ne Tirane (TRR-717-5K) Cmimi:1100 Euro

Apartament dupleks 3+1 me qera buze rruges kryesore te Kavajes. Banesa ndodhet ne nje pallat te ri dhe te mirembajur me ashensor, e shperndare ne katet e 11-te dhe 12-te. Siperfaqja totale e hyrjes eshte 162 m2 e organizuar ne 2 ka...

Apartament 2+1 me qera prane zones 21-Dhjetori ne Tirane (TRR-717-4K) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera prane ne fillimin e rruges Muhamet Gjollesha.  Banesa ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri dhe te mirembajtur me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 115 m2 te organizuar ne: 1 sallon t...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-717-3L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane me shkollen e Baletit. Me nje siperfaqe prej 112 m2 ai ofr...

Apartament 3+1 me qera prane rruges 3 Vellezerit Kondi ne Tirane (TRR-617-64L) Cmimi:300 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Oso Kuka ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe prane rruges kryesore. Me siperfaqe totale prej 157m2 organizohet ne sallon, kuzhine te ndare ne aneks, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, kor...

Apartament 3+1 me qera ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane (TRR-617-58K) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne hyrje te Rruges Fadil Rada prane Ministrise se Jashtme. Banesa pozicionohet ne katin 1-re te nje ndertese te vjeter. Ka nje siperfaqe totale prej 84 m2 te organizuar ne: 3 dhoma, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ball...

Apartament 3+1 me qera ne Rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRR-617-57K) Cmimi:500 Euro

Apartament luksoz me qera ne Rrugen Mahmut Fortuzi perballe Gjimnazit Sami Frasheri. Hyrja ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Siperfaqja totale e baneses eshte 135 m2 e organizuar ne: 1 sallon tejet komod si ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Don Bosko ne Tirane (TRR-218-43R)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges Don Bosko ne Tirane. Apartamenti nd...

Cmimi:250 Euro

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-218-44R)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e ...

Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Yzberishtit ne Tirane, (TRS-218-45d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Besim Alla ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:60.000 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-218-46R)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhe...

Cmimi:1200 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane sheshit Wilson ne Tirane, (TRS-218-47d)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Apart...

Cmimi:135.000 Euro