Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera prane zone se Selvise ne Tirane (TRR-419-15T) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 96 m2 te organizuar ne: sal...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-419-12L) Cmimi:330 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri te ndertuar rreth viteve 2000 pa ashesnor. Me nje siperfaqe prej 85 m2 ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen,  2 dhoma gju...

Apartament dupleks me qera prane zones se Selites ne Tirane (TRR-419-11S) Cmimi:1000 Euro

Apartament 3+1 modern me qera prane zones se Selites, ne rrugen Daniel Ndreka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-rt te nje vile. Shtepia ka nje siperfaqe te brendshme prej 200 m2 dhe verande me siperfaqe prej 40 m2. ...

Garsoniere me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-419-10T) Cmimi:230 Euro

Garsoniere me qera ne rrugen Mehmet Brocaj ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me hyrje te vecuar. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 26 m2 te organizuar n...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Selites ne Tirane (TRR-419-9S) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Selites, ne rrugen Daniel Ndreka ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile kater kateshe. Shtepia ka nje siperfaqe prej 100 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tuale...

Apartament 1+1 me qera prane Qendres Kristal ne Tirane (TRR-419-8S) Cmimi:260 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Qendres Kristal, ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh. Ka nje siperfaqe prej 70 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, korridor dhe ballko...

Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-419-7S) Cmimi:600 Euro

Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik, ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Shtepia ka nje siperfaqe prej 130 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tuale...

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-419-5T) Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me dy ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 66 m2 te ...

Garsoniere me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-419-4T) Cmimi:400 Euro

Garsoniere me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter pa ashensor. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 50 m2 dhe e...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRR-419-3L) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume prane rruges kryesore. Apartamenti ofron siperfaqe totale prej 56 m2 te organzuar ne sallon sebsahku me kuzhine,...

Apartament dupleks me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-419-2L) Cmimi:1000 Euro

Apartament 2+1 modern me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te dhe te 4-te te nje pallatit te ri. ofron siperfaqe totale prej 142 m2  te organizuar si me poshte: Ne katin...

Apartament 2+1 me qera ne Bllok ne Tirane (TRR-419-1T) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirana Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ofron nje siperfaqe totale prej 128 m2 e cila eshte e...

Zyra me qera prane Gardes se Republikes ne Tirane (TRR-315-18b)
Tirane,Albania

Ambjent modern per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. ...

Cmimi:1000 Euro

Apartament 2+1 me qera afer Universitetit te Shkencave te Natyres ne Tirane , (TRR-315-19a)
Tirane,Albania

Apartament per qera, ne hyrje te rruges “Haxhi Hysen Dalliu&rd...

Cmimi:300

Zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-315-20m)
Tirane,Albania

Zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti eshte i pozi...

Cmimi:400 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane liqenit Artificial ne Tirane (TRR-315-21b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Kolombo ne Tirane. Shtepia ndodhet ne ...

Cmimi:300 Euro

Truall per shitje ne bregdetin e Borshit ne Shqiperi (QRS-315-1m)
Borsh,Albania

Toke per shitje ne nje nga zonat me te preferuara te bregdetit Shqip...

Cmimi:100.000 Euro