Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament dupleks 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-619-57S) Cmimi:800 Euro

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te dhe te 8-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. ofron siperfaqete brendshme prej 152 m2  te organizuar si me poshte:...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-619-55T) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 100 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete ...

Apartament 2+1 me qera prane me Ministrine e Mjedisit ne Tirane (TRR-619-54S) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Robert Joki ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 83.6 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, korridor, tualet dhe ballkon. A...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen prane bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-619-53T) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 130 m2 ambienti eshte...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-619-52L) Cmimi:660 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 100 m2 te ndare ne sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe...

Apartament duplex prane Ish Ekspozites ne Tirane (TRR-619-49T) Cmimi:1000 Euro

Apartament duplex ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te dhe te 10-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 208 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 kate: Kati I pare: ...

Apartament 1+1 me qera tek Ish Ekspozita ne Tirane (TRR-619-48T) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirana. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 50 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, dhome gju...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane (TRR-619-46L) Cmimi:1000 Euro

Apartament 2+1 me qera shume prane Parkut te Madh te Tiranes. Pozicionohet ne katin e 2-te te nja pallati te ri, prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe prej 140 m2 te shfrytezuar mjaft mire ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjum...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-619-44T) Cmimi:1300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 113 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjum...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-619-41S) Cmimi:425 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes, ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 80 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, tualet, korridor dh...

Garsoniere me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-619-40S) Cmimi:250 Euro

Garsoniere me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 75 m2 e organizuar ne ambient te hapur me sallon, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon....

Apartament 3+1 me qera prane zones se Saukut ne Tirane (TRR-619-36T) Cmimi:1200 Euro

Apartament 3+1 me qera ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 215 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon bashke me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 dhoma garderobe, 2 tuale...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Artan Lenja ne Tirane (TRS-1216-28L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje prane Fakultetit te Inxhinierise se Nderti...

Cmimi:54.600 Euro

Vile 1 kateshe per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane (TRS-1216-29d)
Tirane,Albania

Vile 1-kateshe per shtije ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Vila ka n...

Cmimi:115.000 euro

Vile 4 kateshe me qera ne nje zone residenciale ne Lunder , Tirane , (TRR-1216-30a)
Tirane,Albania

Vile me qera ne zonen e Lundres ne Tirane. Pjese e nje residence te...

Cmimi:3000 Euro

Dyqan me qera afer rruges Myslym Shyri ne Tirane, (TRR-1216-31d)
Tirane,Albania

Dyqan me qera  afer rruges Myslym Shyri ne Tirane. Dyqani ndod...

Cmimi:1200 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRR-1216-33d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane qendres Globe ne rrugen e Kavajes ne Ti...

Cmimi:450 Euro