Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1+1 me qera ne zonen Komuna e Parisit ne Tirane, (TRR-317-9d) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera prane qendres Kristal ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati te ri. Siperfaqja e brendshme eshte 85 m2 e organizuar ne sallon, ku...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane (TRR-317-6L) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera prane shkolles Jeronim De Rada ne Tirane. Pozicionohet ne katin ne 3-te te nje pallati te vjeter pa ashensor. Me siperfaqe 70m2 eshte e organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 1 dhome gjumi, koridor dhe tualet....

Apartament 2+1 me qera te ETC ne Tirane (TRR-317-5L) Cmimi:1500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane Ambasades Italiane dhe Aba Center. Me nje siperfaqe prej 126 m2  organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma, ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Lundres ne Tirane, (TRR-317-3a) Cmimi:1200 Euro

Apartament me qera ne rezidencen Long Hill ne Lunder. Rezidence shume e preferuar dhe e njohur duke ofruar per klientet e saj qetesi, rregullsi , pasterti dhe ajer te paster. Kompleksi  perbehet nga vila dhe apartamente me nje...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane (TRR-317-2L) Cmimi:450 Euro

Apartament 1+1 me qera shume prane zones se Bllokut. Pozicionohet ne katin e 11-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Me nje siperfaqe prej 65 m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, djome gjumi, tualet dhe ballkon.&nb...

Apartament 3+1 me qera afer qendres tregtare TEG ne Tirane, (TRR-217-54d) Cmimi:1300 Euro

Apartament  me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte  dhe ka nje siperfaqe prej 155 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine , tre dhoma gjumi, dy ballkone, dy tualete dhe koridor. Ofrohet i...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-217-53L) Cmimi:600 Euro

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te nje pallati te ri, shume prane me rrugen kryesore. Me siperfaqe totale prej 135m2 eshte e organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete...

Apartament 2+1 me qera prane zones se TVSH-se ne Tirane (TRR-217-52L) Cmimi:600 Euro

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri qe ofron administrim, 2 ashensor dhe kamera sigurie 24-ore. Me siperfaqe prej 115m2 ndahet ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dh...

Apartament 3+1 me qera afer rruges se Barrikadave ne Tirane, (TRR-217-51d) Cmimi:550 Euro

Apartament 3+1 e qera ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri pa ashensor. Ka nje siperfaqe prej 129 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, koridor, ballkon dhe dy...

Apartament me qera shume prane me zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-217-48L) Cmimi:1300 Euro

Apartament dupleks me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje pallati te ri. Siperfaqja totale prej 220 m2  eshte e organizuar ne 170 m2 siperfaqe e brendshme dhe 50 m2 ve...

Apartament luksoz 4+1 me qera ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane, (TRR-217-47d) Cmimi:4000 Euro

Apartament 4+1 me qera ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Siperfaqja e brendshme eshte 370 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, kater dhoma gjumi, kater tua...

Apartament 3+1 me qera shume prane me zonen e Bllokut ne Tirane , (TRR-217-45a) Cmimi:1400 Euro

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova shume prane me Parkun e Madh dhe me zonen e Bllokut ne Tirane. I pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe shume te mirembajtur. Me nje siperfaqe totale prej 160 m2 ofron sallon ,...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane, (TRR-1218-9d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne kati...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-1218-10L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Bej Mitrovica ne Tirane. N...

Cmimi:500 Euro

Dyqan me qera prane Shkolles se Baletit ne Tirane (TRR-1218-11L)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen  Mihal Grameno ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Myslym Shyri ne Tirane, (TRS-1218-12d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Aparta...

Cmimi:78.0000 Euro

Vile per shitje ne nje kompleks rezidencial vilash ne Lunder, Tirane (TRS-1218-13a)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe per shitje ne Lunder, Tirane. Pjese e nje kompleksi ...

Cmimi:480.000 Euro