Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1116-37L) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Ka siperfaqe totale prej 115m2 dhe ndahet ne dhome ndenje se bashku me kuzhine, 2 dhoma gju...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1116-33L) Cmimi:600 Euro

Apartament  2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII. Apartamenti  ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri afer rruges kryesore. Siperfaqja prej 107m2 eshte e organizuar mjaft mire ne sallon, kuzhine te pajisur me te gjith...

Apartament 2+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1116-21L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 112m2 dhe ndahet ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe ball...

Apartament 2+1 me qera afer me bulevardin kryesor te Tiranes, Deshmoret e Kombit, (TRR-1116-20D) Cmimi:800 Euro

Apartament me qera pas kullave binjake ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon dhe dy banjo...

Apartament 2+1 me qera te Zogu i Zi ne Tirane (TRR-1116-17L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Zogun e Zi. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge. Ka siperfaqe totale prej 109 m2 dhe eshte e organizuar ne sallon me kuzhine,  2 dhoma gjumi, koridor, tualet, depo...

Apartament 3+1 me qera afer 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-1116-14L) Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Kongresi i Lushnjes. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues shume te mirembajtur. Banesa ka siperfaqe prej 93m2 dhe ndahet ne sallon dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, koridor dhe 2 tualete. ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1116-12L) Cmimi:500 Euro

Apartament 3+1 me qera te rruga Myslym Shyri. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues shume te mirembajtur. Ka siperfaqe totale prej 110m2 dhe eshte e organizuar ne sallon me kuzhine se bashku, 3 dhoma gju...

Apartament 2+1 me qera afer qendres Kristal te Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-1116-8D) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1  me qera  afer  qendres Kristal tek Komuna e Parisit. Ndodhet ne rrugen Shkelqim Fusha shume prane me kopshtin Botanik dhe me Unazen e Madhe te Tiranes.  Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 85...

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Avni Rustemi ne Tirane, (TRR-1116-5D) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Avni Rustemi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile. Disponon nje siperfaqe 120 m2 te shperndare ne sallon, , kuzhine te ndare, ambient ngrenie, dy dhoma gjumi,  ballkon dh...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane , (TRR-1016-37D) Cmimi:400 euro

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri ne krah te kishes katolike Apartamenti ka nje siperfaqe 100 m2, te shperndara ne dy dhoma gjumi, dhome ndjenje,  kuzhine,  ballko...

Apartament tripleks me qera te Liqeni i Thate ne Tirane (TRR-1016-29L) Cmimi:2500 Euro

Apartament tripleks me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 dhe te fundit te nderteses me hyrje individuale me ashensor. Banesa ka siperfaqe totale prej 510m2 ku perfshihen: hapesirea e brendshme &nb...

Apartament 2+1 me qera afer Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1016-28L) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, ne krah te rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 86 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor,...

Apartament 2 + 1 per shitje prane Zogut te Zi (TRS-815-45b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. ...

Cmimi:80.000 Euro

Apartament 3+1 me qera afer me Stacionin e Trenit ne Tirane , (TRR-815-46a)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane . Apartamenti ...

Cmimi:260 euro

Apartament 1 + 1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-815-47b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin ...

Cmimi:250 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Myslym Shyri (TRS-815-48b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane fillimit te rruges Myslym Shyri ne Tiran...

Cmimi:87.000 Euro

Zyra per shitje afer me Portin ne qytetin e Durresit ,(DRS-815-1a)
Durres,Albania

Ambjent per zyra ne Durres. Zyrat ndodhen te rruga e re e Doganes pe...

Cmimi:165.000 Euro