Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges Fortuzi ne Tirane (TRR-816-8b) Cmimi:280 Euro

Apartament me qera ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te dhe te parafundit ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Ka siperfaqe prej 120 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, koridor, 2 dhoma gjumi, ...

Apartament 3 + 1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-816-4b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, pas gjimnazit Gjuhet e Huaja. Banesa ka siperfaqe prej 105 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, koridor, tualet...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-816-3b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te dhe te fundit ne nje pallat te vjeter, prane dyqanit Vodafone. Siperfaqja e baneses eshte 51 m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome g...

Apartament 3 + 1 me qera te Kopshti Zoologjik ne Tirane (TRR-816-1b) Cmimi:650 Euro

Apartament me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor, disa metra larg kopshtit Botanik. Siperfaqja e baneses eshte 140 m2 e organizuar ne: 2 sallone ku nje...

Apartament 2+1 me qera prane Concord Center ne Tirane (TRR-716-56K) Cmimi:225 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Besim Fuga ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te vile kate kateshe shume prane Tregut te Medreses. Ka nje hapesire prej 85 m2 te organizuar ne dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dh...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-716-54b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, prane residences Italiane. Ka siperfaqe prej  83 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, dhome gjumi matrimoniale,...

Apartament 2 + 1 me qera te Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-716-52b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne kompleksin Kika e Re. Siperfaqja e baneses eshte 84 m2 dhe organizohet ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, 2 dhoma gjumi, koridor, ballkon dhe 2 tuale...

Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-716-50b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane Ushtarit te Panjohur. Ka siperfaqe prej 98 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, 2 dhoma gjumi, ballkon, koridor...

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane (TRR-716-46b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Bilal Xhaferri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te dhe te fundit ne nje pallat te vjeter, prane Liqenit Artificial. Ka siperfaqe prej 75 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, 2 dhoma gj...

Apartament 2 + 1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes (TRR-716-44b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri, prane kompleksit Dinamo dhe qendres Nobis. Siperfaqja e baneses eshte 109 m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma g...

Apartament 2+1 me qera prane Tregut Elektrik ne Tirane (TRR-716-43K) Cmimi:240 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter shume prane Xhamise se Tabakeve. Ka nje hapesire banimi prej 78 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur m...

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane (TRR-716-39K) Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor mbrapa Radio Televizionit Shqipetar. Ka nje hapesire prej 120 m2 te shperndare ne dhome te madhe ...

Apartament 1+1 per shitje ne afersi te rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-1017-31L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:65.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane, (TRR-1017-32d)
Tirane,Albania

Apartament per qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-1017-33L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:105.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane, (TRR-1017-34d)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Apartamenti ndo...

Cmimi:600 Euro

Ambient zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1017-35L)
Tirane,Albania

Zyre me qera shume prane rruges Muhamet Gjollesha. Zyra ndodhet na ...

Cmimi:350 Euro